boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009 (pierwszy post)

Ano właśnie, chciałem poruszyć temat kibiców, stadionowych tych którzy chodzą na mecze oraz pałają wielka nienawiścią do innych klubów.... choć dla mnie jest to śmieszne i żałosne:)

Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny

http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Ciekawi mnie czemu tak nienawidzicie np :

Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy
Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów
Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

można by tak dalej wymieniać i wymieniać...podałem tylko 3 przykłady

Może to jest tak ze taka tradycja choć osobiście nic do nich nie macie to jednak tradycja zobowiązuje by "pluć" i siać wrogość do odwiecznych rywali (nie powiązanych "zgodą" ) ?

Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ...
Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Zapraszam do dyskusji ;)

NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A stadion Piasta chyba jakimś psim fartem dostanie licencje.

Ale mają budować nowy i znowu grac na "krańcu świata".. Swoją drogą jakim cudem ten obiekt może dostać licencję? :>

Konto usunięte
Konto usunięte: O naszej sytuacji nie piszę, bo prawdę mówiąc pogubiłem się dzisiaj z tym :P

Jakieś spekulację?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mi ktoś znajdzie ligę w Europie, w której wszyscy kibice kochają się i szanują, ma u mnie wielkiego plusa.

To jest niemożliwe z jeden przyczyny. W każdej lidze występuję chociaż jedna para z tego samego miasta, lub regionu. A już to powoduję agresję i chęć udowodnienia swojej wyższości.

Sprawy religijne to inna bajka. Mam to w nosie. Chyba w nic nie wierzę :and:
Carlsb
Carlsb
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: sa nawet, przed monitorem, :)


:)

nietencomyslisz
nietencomyslisz: zazdroszczę cierpliwości stary, mi by się nie chciało tłumaczyć, to nie ma sensu wątpię zęby zrozumieli, cokolwiek.


mam dużo nauki na jutro, robię wszystko byle się nie uczyć;]

nietencomyslisz
nietencomyslisz: Kult Wyborczej wciąż żywy...


to jest najgorsze;/

Konto usunięte
Konto usunięte: Z opieką medyczną, oraz często z bardzo honorowymi zasadami


dokładnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego taki "autorytet" swoimi wypowiedziami prowokuje swoją nieobiektywność i dlaczego dziennikarze dopuszczają go do głosu?


idealny przykład że to dziennikarze szukają sensacji i wiedzą kogo się spytać aby wzbudzić wrogość ;] stara dziennikarska szkoła;] napiszą przed meczem że dwa miasta się nienawidzą a potem się dziwą że po meczu awantura ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak będzie z waszym stadionem? Bo ostatnio się już pogubiłem..


robią na raz trzy trybuny w tym sektor gości.. jeżeli zrobią to zaczną wpuszczać gości.. kiedy ? nie mam pojęcia.. budowa idzie szybko, ale czy przed końcem rundy jesiennej sezonu 2009/2010 skończą ? powinni ..potem przebudowa krytej i przełom 2010/2011 nowy stadion..ma byc oddany w 2010 ale zapewne będzie ten przełom 2010/2011
koraspl
koraspl
  26 maja 2009

Lech to chyba we Wronkach bedzie gral:woot:

WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą jakim cudem ten obiekt może dostać licencję? :>

Przecież nie od dziś wiadomo, że licencje w PZPN to jeden wielki żart ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś spekulację?

Na dzień dzisiejszy wiem to. Po zakończeniu sezonu do jesieni (październik ? listopad ?) stadion jest zamknięty, a mecze gramy we Wronkach (czyli komary znowu w dupę gryźć będą :ninja: )

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest niemożliwe z jeden przyczyny. W każdej lidze występuję chociaż jedna para z tego samego miasta, lub regionu. A już to powoduję agresję i chęć udowodnienia swojej wyższości. Sprawy religijne to inna bajka. Mam to w nosie. Chyba w nic nie wierzę

Geografia, religia, polityka, historia...do każdego czynnika znajdzie się przykład :D
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to.

a tutaj powinien być dwukropek ":" :P
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lech to chyba we Wronkach bedzie gral

To czekają was podteksty i uszczypliwe komentarze napinaczy.
Jednak moim zdaniem macie najlepszą sytuację ze stadionem. Obiekt chociaż malutki, świetnie zaopatrzony i ze wspaniałym zapleczem.

Konto usunięte
Konto usunięte: robią na raz trzy trybuny w tym sektor gości.. jeżeli zrobią to zaczną wpuszczać gości.. kiedy ? nie mam pojęcia.. budowa idzie szybko, ale czy przed końcem rundy jesiennej sezonu 2009/2010 skończą ? powinni ..potem przebudowa krytej i przełom 2010/2011 nowy stadion..ma byc oddany w 2010 ale zapewne będzie ten przełom 2010/2011

Czyli nie najgorzej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież nie od dziś wiadomo, że licencje w PZPN to jeden wielki żart ;)

Dlatego nie rozumiem sensu jej przyznawania. Przecież i tak Polonia Bytom, Piast, ŁKS dostaną licencje warunkowe pod warunkiem spłaty części długów, naprawienie przeciekającego dachu, czy usunięcie szkodliwych grzybów w szatni.

Ja się cieszę, że nie awansuję już Znicz..
Carlsb
Carlsb
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się cieszę, że nie awansuję już Znicz..


ale oni nie chcą awansować;] gdyby chcieli to by awansowali rok temu:) "dziwnym" trafem przez cały sezon są w czołówce a na 5-7 kolejek przed zaczynają seryjnie przegrywac ze wszystkimi, nawet z Dolcanem Ząbki 1:3 u siebie, chociaż kurs na Dolcan był ponad 5,00 ;] ale to dobrze, człowiek przynajmniej może sobie zarobic u buka;]
Carlsb
Carlsb
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na 5-7 kolejek przed zaczynają


*przed końcem

a fotka nadal przeciwko edycji postów;/
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A zasługujesz na to?

Bardziej niż się tobie wydaje ;]

nietencomyslisz
nietencomyslisz: rozbrajasz mnie doszczętnie. Niektórzy Niebiescy mają więcej wyjazdów za kadrą


Nie musisz bronic kolegi :) Po prostu na ironie odpowiadam ironią ;)
I pytanie bez napinki bez niczego.Jaki ty masz stosunek do tego ?? Że zgoda twojego klubu nie identyfikuje się z krajem w którym się urodziła ,żyje i umrze??

nietencomyslisz
nietencomyslisz: spadłem z krzesła.

Chyba przynałem się do błędu ;) Możesz odpuścić ;)

nietencomyslisz
nietencomyslisz: coś czuje że twoja obecność na meczach ogranicza się do pójścia na rodzinny (czy co wy tam macie) lub obejrzenie meczy w TV...

Chyba się mylisz ;) A mi się wydaje że twoja obecność na meczach Widzewa jest o niebo niższa niż na meczach ŁKS'u. A wiesz czemu ?? To sie nazywa mania prześladowcza ;) A na mecze długo długo ;) Można powiedzieć że ja chodziłem na mecze jak ty na księdza Batman mówiłeś :)

nietencomyslisz
nietencomyslisz: a co do bratania się z Galernikami, to przemilcze ten temat, bo jest on zwyczajnie śmieszny, jedyne co... to współczuje Wam :)

Przekonamy się ;)

nietencomyslisz
nietencomyslisz: Anglia nam nie grozi?! Człowieku, ogarnij sie naprawde. Zakazy za ch... wie co, mistrzem jest fanatyk Wisły K. (zakaz za Vlepke - 3 lata). Wywalą nas ze stadionów jak w Anglii... już to robią, a do EURO będzie juz 'czysto''

Na Euro będzie czysto ;) Po i przed będzie to co przedtem . Słyszałeś o akacji w Kole ?? No właśnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ślązacy to nie naród ;)

Naród To jest Polski :) Chcecie autonomii ?? To typad do Palestyny :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To czekają was podteksty i uszczypliwe komentarze napinaczy.

A niech sobie gadają!! Wiara się unosi a nie ma o co !!
Powiedz szczerze Wkurza Cię jak wyzywają was od Żydów??
Wiesz jakie jest moje zdanie na temat Żydów i Widzewa??
Judaizm piękna religia , A gdyby nie Żydzi to by was nie było a była by to wielka strata!!
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ślązacy to nie naród ;)


ale przywiązanie do Górnego Śląska, olbrzymie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pod kątem kibica wyjazdowicza sezon nie zapowiada się ciekawie. Jednak zrekompensuję to nam przyszłość.


w Ekstraklasie jest tragedia w tej chwili... najbardziej mi się podoba na ŁKSie.
(roboty przy kanalizacji), ostatnio wymienili tam tylko chodnik, nie więcej...

ale każdy powód jest, dobry.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli, jak Derby w Bełchatowie? :D


wiesz przecież według naszych 'ciemnych' przyjaciół, my to podmiejscy, więc jak oni 'ludzie z miasta' moga grać po za swoim (pseudo) bastionem, Łodzią :ninja:
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aki ty masz stosunek do tego ?? Że zgoda twojego klubu nie identyfikuje się z krajem w którym się urodziła ,żyje i umrze??


nie ma sensu tego Ci tłumaczyć, naprawde.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przekonamy się ;)


wiesz co to jest honor? Ja nie mógłbym napier.. innych ramie w ramie z ekipą, która dostała ode mnie, lub ja jej spuścilem jej co nie co... Paranoja.

Ale wiem, wiem, W & R was boli i to bardzo. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Po i przed będzie to co przedtem .


mylisz się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz szczerze Wkurza Cię jak wyzywają was od Żydów?? Wiesz jakie jest moje zdanie na temat Żydów i Widzewa??


nie, bo to jest wyssane z palca, nie nas założył Hirszberg, tylko waszych nowych 'kompanów'

PS : ciekawe jak się czuje teraz Arka, najszczęśliwsza pewnie nie jest. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Judaizm piękna religia , A gdyby nie Żydzi to by was nie było a była by to wielka strata!!


mówisz o Widzewie?

Jestem antysemitą, rasistą, ksenofobem, homofobem i w ogóle :ninja:, więc chyba wiesz jaki jest mój stosunek do żydów? :) (to tak a propos)
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz szczerze Wkurza Cię jak wyzywają was od Żydów??

Nie. A wiesz dlaczego? Bo nie przejmuje się fikcją. Powiedz mi co Widzew ma wspólnego z żydami poza tym, że w Łodzi znajdowało się największe getto żydowskie w Polsce. Ba ! Przecież my nawet do Łodzi nie należymy, jesteśmy podmiejscy !

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej niż się tobie wydaje ;]

Na razie tego nie potwierdzasz. Piszesz od rzeczy..

Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu na ironie odpowiadam ironią ;)

Moja wypowiedź nie była ironią, lecz sympatyczną zaczepką..

Konto usunięte
Konto usunięte: a fotka nadal przeciwko edycji postów;/

U, wtedy można byłoby je i usuwać. To chyba zbyt duży krok ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: ale oni nie chcą awansować;]

Myślę, że nie mają na to funduszów, infrastruktury, zawodników i pieniędzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba się mylisz ;) A mi się wydaje że twoja obecność na meczach Widzewa jest o niebo niższa niż na meczach ŁKS'u. A wiesz czemu ?? To sie nazywa mania prześladowcza ;) A na mecze długo długo ;) Można powiedzieć że ja chodziłem na mecze jak ty na księdza Batman mówiłeś :)

:|

Konto usunięte
Konto usunięte: Przekonamy się ;)

:|

Konto usunięte
Konto usunięte: Naród To jest Polski :) Chcecie autonomii ?? To typad do Palestyny :)

:|

Ogólnie wprawiłeś mnie w konsternację.

nietencomyslisz
nietencomyslisz: w Ekstraklasie jest tragedia w tej chwili... najbardziej mi się podoba na ŁKSie. (roboty przy kanalizacji), ostatnio wymienili tam tylko chodnik, nie więcej... ale każdy powód jest, dobry.

Niech oni najpierw pozbędą się syfów w szatni..

nietencomyslisz
nietencomyslisz: wiesz przecież według naszych 'ciemnych' przyjaciół, my to podmiejscy, więc jak oni 'ludzie z miasta' moga grać po za swoim (pseudo) bastionem, Łodzią

Jak oni to przeżyją?

Chociaż z drugiej strony, mają tam już grac od dwóch sezonów i dalej grają na starym a zarazem wspaniałym bazarze.
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż z drugiej strony, mają tam już grac od dwóch sezonów i dalej grają na starym a zarazem wspaniałym bazarze.


tylko słupy oświetleniowe, coraz słabsze...
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oni to przeżyją?


zaczną wmawiać, że Bełcható to też bastion 'rodowitych łodzian' :ninja:

PS : czy tu kuwa kiedyś wprowadzą edycje posta?
krzychu7818
krzychu7818
  26 maja 2009

i znów zaczeły się jazdy , bo ci to to a tamci tamto

SPOKÓJ

TO NIE JEST FORUM DO JAKICHŚ CHORYCH PODJAZDÓW I JECHANIA PO SOBIE TYLKO DLATEGO , ŻE KIBICUJE SIĘ INNEMU KLUBOWI

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.