boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009 (pierwszy post)

Ano właśnie, chciałem poruszyć temat kibiców, stadionowych tych którzy chodzą na mecze oraz pałają wielka nienawiścią do innych klubów.... choć dla mnie jest to śmieszne i żałosne:)

Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny

http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Ciekawi mnie czemu tak nienawidzicie np :

Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy
Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów
Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

można by tak dalej wymieniać i wymieniać...podałem tylko 3 przykłady

Może to jest tak ze taka tradycja choć osobiście nic do nich nie macie to jednak tradycja zobowiązuje by "pluć" i siać wrogość do odwiecznych rywali (nie powiązanych "zgodą" ) ?

Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ...
Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Zapraszam do dyskusji ;)

nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009

ale to tylko kulturalna dyskusja, :)

krzychu7818
krzychu7818
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: ale to tylko kulturalna dyskusja, :)


masz mnie za idiotę???

wkurza mnie juz to , ciagle to samo , chyba trzeba zabierać stad zabawki bo widzę , że tak jakby grochem o ścianę
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i znów zaczeły się jazdy , bo ci to to a tamci tamto

Nie prawda. Przecież nikt na nikogo nie najeżdża. To taka kulturalna, humorystyczna dyskusja.

Konto usunięte
Konto usunięte: TO NIE JEST FORUM DO JAKICHŚ CHORYCH PODJAZDÓW I JECHANIA PO SOBIE TYLKO DLATEGO , ŻE KIBICUJE SIĘ INNEMU KLUBOWI

Caps Off :P

A tak na poważnie. Myślę, że odrobinę przesadzasz. W końcu od dłuższego czasu na forum toczy się "dyskusja". A coś o tym wiem, bo przez kilkanaście dni nie pisałem, nie mając żadnego sensownego tematu do pisania.

nietencomyslisz
nietencomyslisz: zaczną wmawiać, że Bełcható to też bastion 'rodowitych łodzian'

Mają teraz w planie sprowadzać podstarzałe pierniki do drużyny i rodowitych wychowanków. Podobno szykuje się powrót Madeja i Klepczarka. A na celowniku są Reiss i Sobczak :)

Konto usunięte
Konto usunięte: wkurza mnie juz to , ciagle to samo , chyba trzeba zabierać stad zabawki bo widzę , że tak jakby grochem o ścianę

Drogi krzychu. Myślę, że zbyt traktujesz to wszystko na serio. Zauważyłem, że nie masz żadnej radości z pisania postów poza upominaniem użytkowników i wywiązywaniem się z funkcji moderatora.

Spokojnie :P
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: masz mnie za idiotę???

a w życiu, podchodzisz do tego zbyt na serio, czy my śię wyzywamy od ku, czy je.. kogoś?
zero napinki, a jeżeli jest to humorystyczna i tyle.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mają teraz w planie sprowadzać podstarzałe pierniki do drużyny i rodowitych wychowanków. Podobno szykuje się powrót Madeja i Klepczarka. A na celowniku są Reiss i Sobczak :)


:mrgreen:
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: nie ma sensu tego Ci tłumaczyć, naprawde.

Nie no odpowiedz wysil się !!

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie. A wiesz dlaczego? Bo nie przejmuje się fikcją. Powiedz mi co Widzew ma wspólnego z żydami poza tym, że w Łodzi znajdowało się największe getto żydowskie w Polsce. Ba ! Przecież my nawet do Łodzi nie należymy, jesteśmy podmiejscy !

Wiem Widzew nie był kiedyś w Łodzi był wiocha ale rozrósł się i dołączyli go do Łodzi .
Bardzo popularne zjawisko.A powiedz mi że wzięło się to z powietrza .Założyli was Żydzi i taka jest prawda. Tak jak Lecha założyli Katolicy!!

nietencomyslisz
nietencomyslisz: ale przywiązanie do Górnego Śląska, olbrzymie.

Nazywajmy rzeczy po imieniu

nietencomyslisz
nietencomyslisz: Ale wiem, wiem, W & R was boli i to bardzo. :)

Mnie boli R bardziej niż W.

nietencomyslisz
nietencomyslisz: mylisz się.

Szanuje twoje zdanie . Ty moje też powinieneś .

nietencomyslisz
nietencomyslisz: PS : ciekawe jak się czuje teraz Arka, najszczęśliwsza pewnie nie jest. :)

Nie zmieniaj tematu :)

nietencomyslisz
nietencomyslisz: Jestem antysemitą, rasistą, ksenofobem, homofobem i w ogóle , więc chyba wiesz jaki jest mój stosunek do żydów? :) (to tak a propos)

Z jednym się zgodzę. Nie jestem "ortodoksyjnym" homofobem niech sobie będą żyją wszyscy ... na Madagaskarze .Żyd i murzyn zachowują się lepiej niż ty z takimi poglądami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na razie tego nie potwierdzasz. Piszesz od rzeczy..

Ja nie muszę tobie niczego udowadniać robię to co robię i jestem z tego dumny:)
Myśl sobie że chodzę na rodzinny albo na meczu stoję przy ochronie żeby być bezpiecznym.Ja wiem swoje :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja wypowiedź nie była ironią, lecz sympatyczną zaczepką..

Wiec moją odwiedź potraktuj jako sympatyczną ironię :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Amoti: Chyba się mylisz ;) A mi się wydaje że twoja obecność na meczach Widzewa jest o niebo niższa niż na meczach ŁKS'u. A wiesz czemu ?? To sie nazywa mania prześladowcza ;) A na mecze długo długo ;) Można powiedzieć że ja chodziłem na mecze jak ty na księdza Batman mówiłeś :) :|

Brak argumentów 1:0 dla mnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Amoti: Przekonamy się ;) :|

Brak argumentów 2:0 dla mnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Amoti: Naród To jest Polski :) Chcecie autonomii ?? To typad do Palestyny :) :| Ogólnie wprawiłeś mnie w konsternację.

Brak argumentów 3:0 dla mnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: SPOKÓJ TO NIE JEST FORUM DO JAKICHŚ CHORYCH PODJAZDÓW I JECHANIA PO SOBIE TYLKO DLATEGO , ŻE KIBICUJE SIĘ INNEMU KLUBOWI

Czy ja komuś jadę ?? Z ręką na sercu nie miałem takiego zamiaru!!
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Założyli was Żydzi i taka jest prawda

Udowodnij. Ja kibicuję Widzewowi a nic na ten temat nie wiem. Oświeć mnie swoją mądrością i faktami. Czekam z niecierpliwością.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie muszę tobie niczego udowadniać robię to co robię i jestem z tego dumny:)

Chodzisz z podniesioną głową?

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec moją odwiedź potraktuj jako sympatyczną ironię :)

:|

Konto usunięte
Konto usunięte: Brak argumentów 3:0 dla mnie :)

Nawet 4:0.

Wiesz co oznacza brak komentarza pod postem, zaznaczając iż się go przeczytało? Ja ci powiem, że nie warto na niego odpisywać, ponieważ szkoda na to słów i nerwów. Nie wiem, gdzie ty byłeś kiedy cie nie było :ninja:

A co do tematu. "Oczywistą oczywstością" był fakt, że będzie on źródłem żartów, zażartej dyskusji i różnych poglądów a nawet napinki.
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Założyli was Żydzi i taka jest prawda.


czy każdy musi łykać propagande najrodowitszych z rodowitych?

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie boli R bardziej niż W.

i niech Cię boli.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z jednym się zgodzę. Nie jestem "ortodoksyjnym" homofobem niech sobie będą żyją wszyscy ... na Madagaskarze .Żyd i murzyn zachowują się lepiej niż ty z takimi poglądami.


życie, kolejny temat rzeka, nie mam ochoty się produkować, Ci co mnie tu znają, wiedzą jakie mam podejście.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zmieniaj tematu :)


nawet nie zamierzałem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Brak argumentów 1:0 dla mnie :)


nie mam zamiaru pisać o moim stażu wyjazdowym, mimo młodego wieku sporo się tego nazbierało.
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: ale przywiązanie do Górnego Śląska, olbrzymie.

Co innego przywiązanie do własnej "małej ojczyzny", a co innego wykrzykiwanie haseł i treści będących sprzecznymi z ideałami osób, które oddały krew za tamte ziemie :nie:

W żadnym dokumencie odnośnie powstań śląskich nie znajdziesz tego, że powstańcy domagali się autonomii. Teraz niektórym się w tej sprawie w dupach poprzewracało.

Konto usunięte
Konto usunięte: A na celowniku są Reiss i Sobczak :)

Na klęczkach pójdę do Częstochowy jak zobaczę Reissa w Łodzi :ninja:

Kapitan kończy karierę w weekend :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak Lecha założyli Katolicy!!

Nawet mi głupio jak to przeczytałem.
A skąd wiesz, że nie innowiercy, albo ateiści ?
Taki argument z tyłka wzięty.

Co do tematu łódzkiego nie ma co go rozszerzać. Polska na to inaczej patrzy, Łodzianie na to inaczej patrzą.
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009

nietencomyslisz ,NeverMind1910!! Panowie !!
Wyciągam rękę !!
Skończmy tę kłótnie!!
Wszytko nas dzieli jedno nas łączy!!
Taki jeden okrągły przedmiot!!;)
Jeżeli można kasować posty to proszę o skasowanie tego mojego ostatniego :)
Mam do was parę pytań jeśli pozwolicie :)
Dlaczego nazwałeś ŁKS galaretkami??
Który klub wg was był by najlepszym dla was jako np. nowa zgoda Widzewa (zapominamy wszytko ;)) Po prostu który Team Polski najbardziej podziwiacie :)
Pozdrawiam :)

nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego nazwałeś ŁKS galaretkami??


GALERNIKAMI.

Konto usunięte
Konto usunięte: Który klub wg was był by najlepszym dla was jako np. nowa zgoda Widzewa (zapominamy wszytko ;)) Po prostu który Team Polski najbardziej podziwiacie :)


lubie : Stal Rz., Elane, Jage, Wisłę K. (wiem b. dziwne)
krzychu7818
krzychu7818
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: humorystyczna dyskusja


to ja mam jakieś chyba inne poczucie humoru , bo w ogóle mnie to nie śmieszy

Konto usunięte
Konto usunięte: Caps Off :P


specjalnie napisałem z Capsem

Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłem, że nie masz żadnej radości z pisania postów poza upominaniem użytkowników i wywiązywaniem się z funkcji moderatora.


być może
upominałem też zanim zostałem modem

oooo a teraz po raz 155 na tym forum zaczeła sie dyskusja kto kogo założył :crylol:
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oooo a teraz po raz 155 na tym forum zaczeła sie dyskusja kto kogo założył


nie pragniesz mi chyba wmówić, że Widzew założyli żydzi.
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: nie mam zamiaru pisać o moim stażu wyjazdowym, mimo młodego wieku sporo się tego nazbierało.

Z ręką na sercu przyznam się byłem na 4 wyjazdach !!
3 w Grodzisku :D i teraz w Chorzowie .
Sądzę że ten wyjazd do Chorzowa obudził we mnie "ułańską fantazje"
Wyjazdy nie są dla mnie :) Kibic stacjonarny :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Taki argument z tyłka wzięty.

19 marca 1922 - założenie klubu Lutnia Dębiec w miejscowości Dębiec (obszar dzisiejszego Poznania) przez byłych członków KSMu, którzy chcieli stworzyć własną niezależną drużynę piłkarską. Wikipedia pierwsze co mi przyszło na myśl . Przeszłościa też trzeba się interesować ;)
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Skończmy tę kłótnie!!

Ja się nie kłócę. Kłótnia wywołuje w człowieku jakieś uczucia, tymczasem ja piszę ze spokojem nikogo nie wyzywając.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszytko nas dzieli jedno nas łączy!! Taki jeden okrągły przedmiot!!;)

Nie wymiguj się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego nazwałeś ŁKS galaretkami??

Galera. Mówi ci to coś?

Konto usunięte
Konto usunięte: Który klub wg was był by najlepszym dla was jako np. nowa zgoda Widzewa (zapominamy wszytko ;)) Po prostu który Team Polski najbardziej podziwiacie :)

Jest jeden. Widzew

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam :)

A gdzie twoje fakty i odpowiedź na pytanie? Zawiodłeś mnie, myślałem, że powalczysz. Tymczasem uciekasz z podkulonym ogonem tuszując całą rozmowę przyjaznym zakończeniem i miłym akcentem z humorystyczną buzią.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kapitan kończy karierę w weekend

Czytam brukowce i słyszałem o planach wobec Reissa. Zainteresowanie zgłasza ŁKS i Cracovia.

Głupio by było gdyby Reiss zakończyłby karierę z etykietką szulera i piłkarza zawieszonego przez klub.
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z ręką na sercu przyznam się byłem na 4 wyjazdach !! 3 w Grodzisku :D

Myślę, że każda Pyra przyzna, że wyjazdu do Grodziska nie traktuję się poważnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyjazdy nie są dla mnie :) Kibic stacjonarny :)

A jeszcze kilka minut wcześniej chwaliłeś się swoim "doświadczeniem" i nazwałeś siebie "dumnym".
To jak jest?

Konto usunięte
Konto usunięte: Wikipedia pierwsze co mi przyszło na myśl

Ehh
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.