boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009 (pierwszy post)

Ano właśnie, chciałem poruszyć temat kibiców, stadionowych tych którzy chodzą na mecze oraz pałają wielka nienawiścią do innych klubów.... choć dla mnie jest to śmieszne i żałosne:)

Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny

http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Ciekawi mnie czemu tak nienawidzicie np :

Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy
Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów
Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

można by tak dalej wymieniać i wymieniać...podałem tylko 3 przykłady

Może to jest tak ze taka tradycja choć osobiście nic do nich nie macie to jednak tradycja zobowiązuje by "pluć" i siać wrogość do odwiecznych rywali (nie powiązanych "zgodą" ) ?

Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ...
Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Zapraszam do dyskusji ;)

koraspl
koraspl
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm Elana ..bezpośrednio to raczej nic ... nie jest to nie wiadomo jaka kosa..o ile można tu mówić o kosie jakiejkolwiek..zapewne gdyby był jakiś mecz to nie byłoby przyjaźni z jednej i z drugiej strony (no bo z jakiej racji) .. pośrednio może jest jakaś niechęć ze względu na to że Elana trzyma z Ruchem ... drugi powód może to rywalizacja z Olimpią Elbląg ( zgodą Legii )..ogólnie nic wielkiego ;]

Tak wlasnie myslalem ale chcialem zaczerpnac wiadomosci u zrodla ;D
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: nie wprowadzaj mistrzu w błąd, jest tylko układ WFCG i Elany.

Szczegóły..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w odróżnieniu od niektórych potrafię przyznać się do błędu ;)

Bo jaki jedyny je popełniasz. Lepiej jak sam napisałeś poobserwuj.

Konto usunięte
Konto usunięte: Słabe masz Żarty,

Hmm.. Są gusta i guściki.

Konto usunięte
Konto usunięte: i serio też jesteś słaby

Masz rację. Przyznaje się do tego.

nietencomyslisz
nietencomyslisz: nie osmieszaj się koraspl , każdy wie że zarówno Elana, jak i Zawisza są dobrymi ekipami, nazywanie Elany (kibiowskim zerem, czy coś takiego - nie chce mi się nawet cofać strony) jest niezrozumiałe i niepojęte.

Myślę Romuladzie, że trochę zaślepiają cię układy. Elana pod względem kibicowskim niczym wielkim nie jest. Chociaż nazywanie ich zerem, też jest sporym nadużyciem.

A miałem już nic nie pisać :and:
koraspl
koraspl
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: nie osmieszaj się koraspl , każdy wie że zarówno Elana, jak i Zawisza są dobrymi ekipami, nazywanie Elany (kibiowskim zerem, czy coś takiego - nie chce mi się nawet cofać strony) jest niezrozumiałe i niepojęte.

Jestem obiektywny.Znam cala sytuacje od podszewki i mam na codzien do czynienia z sympatykami Elany i oni sami przyznaja ze sytuacja wyglada slabo.Tylko burki krzycza ze Elana rzadzi w wojewodztwie czy takie podobne frazesy.Ile raz byles na meczu w Toruniu??? Widziales jak wyglada sytuacja od srodka???
Elana w tej chwili jest na linni pochylej jesli chodzi o wszystko co zwiazane z kibicami i na domiar zlego prezes od marketnigu Elany dwa dni temu skopal Nigeryjczyka na Rubinkowie .Grozi mu do 3 lat.To chyba obrazuje cala sytyacje w klubie jak i na trybunach.Pamietam czasy kiedy Elana rozgrywala swoje mecze na owiele mniejszym obiekcie niz teraz.Graja obecnie na Bema Stadion Miejski.Kiedys grali na Podgorzu czasy kiedy Elana grala w drugiej lidze tam byla atmosfera i sztywna ekipa Elany .Teraz to sa co najwyzej niedobitki tamtych czasow w Toruniu...
Kiedys Elana znaczyla owiele owiele wiecej
koraspl
koraspl
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę Romuladzie, że trochę zaślepiają cię układy

Dokladnie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Elana pod względem kibicowskim niczym wielkim nie jest. Chociaż nazywanie ich zerem, też jest sporym nadużyciem.

Moze troche przesadzilem ale jezeli w miescie liczacym ponad 200 tys ludzi na mecze przychodzi 400-500 osob to nasuwaja sie takie slowa...
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A miałem już nic nie pisać

I jesteś nie słowny a szkoda .

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jaki jedyny je popełniasz. Lepiej jak sam napisałeś poobserwuj.

Jedynym błędem jaki popełniłem to wdałem się z tobą w dyskusje
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę Romuladzie, że trochę zaślepiają cię układy.


nie, przy okazji choćby słynnego wyjazdu Niebieskich do Gdańska, miałem przyjemność pogadania z chłopakami z Torunia... Uwierz, że jest to konkretna ekipa, nie jest oczywiście jakąś topową ekipą, ale na pewno jest ekipą, bardzo solidną.
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego ?? Mam karnet od X lat(nie wiem dokładnie od kiedy nie chce skłamać ) i nie wyobrażam sobie ze nie dostane karnetu na mecze do Wronek!!

To może dostaniesz. Chociaż nie obraź się, ale uważam, że są osoby które bardziej na te karnety zasłużyły ;] (i żeby nie było wątpliwości - nie zaliczam się do nich)

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby pojawił się na forum zgryźliwy. A wielu takich znam powiedziałby jednak, że gracie u siebie.

No jeśli ma na myśli fakt, że Lech będzie grał na stadionie należącym do klubu, niczym Mini Estadi do Barcelony to nie widzę nic zgryźliwego :ninja:

A pisząc serio, to wolałbym, aby te 9 kolejek grali na wyjazdach :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: A ogólnie proponowałbym jego zamknięcie i otworzenie tematu przyklejonego o kibicach w Polskiej lidze.

Który wyglądałby identycznie jak ten tutaj :nie:
krzychu7818
krzychu7818
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Który wyglądałby identycznie jak ten tutaj


no własnie , takie tematy tutaj to jak bomba z opóźnionym zapłonem

koraspl
koraspl
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: Uwierz, że jest to konkretna ekipa,

Tak jak wspominalem wczesniej rozmawiales z tymi co jezdza i wspieraja swoje zgody.Pisalem ze to Ci nieliczni z Torunia .Prawde mowiwac to Elana w wielu przypadkach wyglada lepiej na wyjazdach i przy okazji wspierania swoich zgod niz na wlasnym obiekcie...
Jeden maly przyklad na derbach w Bydgoszczy widzow 15 tysiecy w Toruniu moze z 2 tysiacy.Dziekuje...
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak wspominalem wczesniej rozmawiales z tymi co jezdza i wspieraja swoje zgody.Pisalem ze to Ci nieliczni z Torunia .Prawde mowiwac to Elana w wielu przypadkach wyglada lepiej na wyjazdach i przy okazji wspierania swoich zgod niz na wlasnym obiekcie... Jeden maly przyklad na derbach w Bydgoszczy widzow 15 tysiecy w Toruniu moze z 2 tysiacy.Dziekuje...


nie wiem, nie znam tam 'wszystkich' oceniam przez pryzmat tych, z którymi miałem okazję się poznać, również.. koniec.
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: że są osoby które bardziej na te karnety zasłużyły ;]

Zasłużyli bo co ?? Nawet mnie nie znasz wiec jak możesz powiedzieć że ktoś bardziej niż ja zasługuje na karnet ?? Masz na myśli np. ultrasów nie wiem ??
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz na myśli np. ultrasów nie wiem ??

Chociażby.
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kapitan kończy karierę w weekend

A jednak się myliłem :)
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Amoti: Masz na myśli np. ultrasów nie wiem ?? Chociażby.

A przepraszam wiesz co to by było jak by ultrasi dostali tylko karnety??
Doping był by fatalny. Myślę że chodzisz na mecze . Powiedz widziałeś kiedyś ultrasa który śpiewa u nas ?? Bo ja nie (jest jeden wyjątek ale to już jest fanatyk 101%.). Nawet na to uwagi nie zwróciłem wiesz dopiero starszy kibic mi zwrócił uwagę" Co teraz są za ultrasi ?? Robią co robią i chwała im za to ale żeby ultras nie śpiewał kiedyś nie do pomyślenia".A prawda jest taka kto ma karnet i będzie jeździł do Wronek dostanie karnet bez problemu.
Carlsb
Carlsb
  26 maja 2009

@Amoti:

chodzi o ultrasów jako szerszą grupę osób bywającą na meczach a nie tylko sztywną grupę odpowiedzialną za oprawy :) tak się domyślam:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.