boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009 (pierwszy post)

Ano właśnie, chciałem poruszyć temat kibiców, stadionowych tych którzy chodzą na mecze oraz pałają wielka nienawiścią do innych klubów.... choć dla mnie jest to śmieszne i żałosne:)

Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny

http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Ciekawi mnie czemu tak nienawidzicie np :

Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy
Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów
Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

można by tak dalej wymieniać i wymieniać...podałem tylko 3 przykłady

Może to jest tak ze taka tradycja choć osobiście nic do nich nie macie to jednak tradycja zobowiązuje by "pluć" i siać wrogość do odwiecznych rywali (nie powiązanych "zgodą" ) ?

Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ...
Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Zapraszam do dyskusji ;)

tibauld
tibauld
  28 maja 2009

ja tam nie rozumiem takiego kibicowania, jest jedna sprawa i jedna przyjemność, wiadomo że czasem trzeba przegrać, nie można być na szczycie i że trzeba mieć szacunek do drużyny przeciwnej, to samo liczy się kibiców. Ale jak wiadomo debili nie brakuje.

Najciekawszym chyba miejscem pod względem kibiców w Polsce jest Białystok, który ma kibiców podzielonych na pretorian i jakichś drugich, nazwę zgubiłem ;/. Oni między sobą się ostro tłuką :ninja:

XxXxPatryKxXxX
Posty: 24 (po ~67 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
XxXxPatryKxXxX
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam nie rozumiem takiego kibicowania, jest jedna sprawa i jedna przyjemność, wiadomo że czasem trzeba przegrać, nie można być na szczycie i że trzeba mieć szacunek do drużyny przeciwnej, to samo liczy się kibiców. Ale jak wiadomo debili nie brakuje. Najciekawszym chyba miejscem pod względem kibiców w Polsce jest Białystok, który ma kibiców podzielonych na pretorian i jakichś drugich, nazwę zgubiłem ;/. Oni między sobą się ostro tłuką


a co tu jest do nie zrozumienia kazdy ma jakies zajecie ci se ryje oklepuja to juz musza zyc , taki swiat i nic na to nie poradzi nikt ...
:rock:Studia nareszcie :rock:
MarikaNTM
MarikaNTM
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Potrafiłabym

Konto usunięte
Konto usunięte: Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ... Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Nudzą się ....Gdyby tylko robili to poza stadionem na uboczu,bez narażania normalnych kibiców to byłoby mi wszystko jedno ...
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nudzą się ....Gdyby tylko robili to poza stadionem na uboczu,bez narażania normalnych kibiców to byłoby mi wszystko jedno ...


tak właśnie jest...
MarikaNTM
MarikaNTM
  30 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: tak właśnie jest...

ale nie wszędzie.A jeżeli u Ciebie tak jest,to przeszkadza ci to może :woot:
WueRZet
WueRZet
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie wszędzie.A jeżeli u Ciebie tak jest,to przeszkadza ci to może

Bójki na samych stadionach to pojedyncze przypadki jak dla Mnie :nie:
MarikaNTM
MarikaNTM
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bójki na samych stadionach to pojedyncze przypadki jak dla Mnie

U mnie jak są mecze Hutnika to zawsze przeważnie afery są.
gife
gife
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

piłem z każdym z tych kibiców..oczywiście nie jako kibic..kultura stadionowa to jedno, a kultura osobista to drugie..
ja wybrałem to drugie..na stadionach nie klnę na kibiców drużyny przeciwnej tylko dopinguję swoich..
krzychu7818
krzychu7818
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kultura stadionowa to jedno, a kultura osobista to drugie..


nic dodać , nic ująć

MateuszNHbw
MateuszNHbw
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wisły Kraków

wisła kraków to nie krakowski klub to policyjny klub !! ;))

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Nie ma takiej możliwości ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy to sie zmieni ?

"święta wojna niech trwa aż do śmierci ostatniego psa" ;)
NeverMind1910
NeverMind1910
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wisła kraków to nie krakowski klub to policyjny klub !! ;))


Nawet nazwę rywala z szacunku piszemy wielką literą. Zresztą uważam, że za te obelgi należy się ban. Potwierdzasz stereotyp kibica Cracovii. Miłość do Craxy przysłania ci nienawiść do Wisły. Potęguje to frustracja po spadku.

Konto usunięte
Konto usunięte: "święta wojna niech trwa aż do śmierci ostatniego psa" ;)

Nie cierpię kibiców Wisły, ale ban ci się należy :and:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bójki na samych stadionach to pojedyncze przypadki jak dla Mnie

a liczysz jako bójki krojenie szali pod stadionem?
MateuszNHbw
MateuszNHbw
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nazwę rywala z szacunku piszemy wielką literą.

no może i tak ale ja do psów wiślackich szacunku nie mam ;))
WueRZet
WueRZet
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a liczysz jako bójki krojenie szali pod stadionem?

Nie :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.