boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009 (pierwszy post)

Ano właśnie, chciałem poruszyć temat kibiców, stadionowych tych którzy chodzą na mecze oraz pałają wielka nienawiścią do innych klubów.... choć dla mnie jest to śmieszne i żałosne:)

Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny

http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Ciekawi mnie czemu tak nienawidzicie np :

Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy
Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów
Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

można by tak dalej wymieniać i wymieniać...podałem tylko 3 przykłady

Może to jest tak ze taka tradycja choć osobiście nic do nich nie macie to jednak tradycja zobowiązuje by "pluć" i siać wrogość do odwiecznych rywali (nie powiązanych "zgodą" ) ?

Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ...
Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Zapraszam do dyskusji ;)

WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeszłościa też trzeba się interesować ;)

Nie lubię historii :ninja:

I nie chce się tutaj rozpisywać nad działalnością KSM-u, ale to tak nie do końca można mówić, że KSM=katolicy ;) Zresztą bardziej chodziło mi o argument, że nie wiem dlaczego przyłożyłeś akurat z katolikami. Polska to nie Szkocja, gdzie religijność ma w ruchu znaczenie :nie:
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytam brukowce i słyszałem o planach wobec Reissa. Zainteresowanie zgłasza ŁKS i Cracovia. Głupio by było gdyby Reiss zakończyłby karierę z etykietką szulera i piłkarza zawieszonego przez klub

Nie czytaj brukowców. Przynajmniej ja w to nie wierzę.

Nie skończy, bo z Cracovią prawdopodobnie zagra. Więc zawieszony nie będzie. Żałuję tylko, że musi kończyć karierę w czasie takiej nagonki na swoją osobę :nie:
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się nie kłócę. Kłótnia wywołuje w człowieku jakieś uczucia, tymczasem ja piszę ze spokojem nikogo nie wyzywając.

JA też tak często mówi a chodzi we mnie wszystko wiem że jesteś twardzielem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wymiguj się.

Mam ciekawsze tematy niż kłócić się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Galera. Mówi ci to coś?

Tzn . Młyn ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie twoje fakty i odpowiedź na pytanie? Zawiodłeś mnie, myślałem, że powalczysz. Tymczasem uciekasz z podkulonym ogonem tuszując całą rozmowę przyjaznym zakończeniem i miłym akcentem z humorystyczną buzią.

Kompleksy ??
Pokaż że jesteś inteligentny jak kolega nietencomyslisz i daj sobie luz.
Myślisz że wygrałeś myśl tak dalej :)
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że każda Pyra przyzna, że wyjazdu do Grodziska nie traktuję się poważnie.

Do grodziska dojadę szybciej Autem niż tramwajem na Bułgarską. Buźka :D chyba była widocznym odwzorowaniem postawy Lechitów do wyjazdów do Grodziska :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A jeszcze kilka minut wcześniej chwaliłeś się swoim "doświadczeniem" i nazwałeś siebie "dumnym". To jak jest?

Mecze u siebie od pierwszego meczu do teraz zawsze kocioł :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ehh

To jest taka strona jak by co :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To jak jest?

Dobrze jest :) Wolę pojechać 200km do dziewczyny ;) Dlatego chodzę na mecze u siebie :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kompleksy ??

O czym ty piszesz?
Napisałeś, że Widzew to klub żydowski. Chcę, żebyś to czymś potwierdził. Inaczej wyszłoby tak, że wyssałeś to z palca.

Konto usunięte
Konto usunięte: JA też tak często mówi a chodzi we mnie wszystko wiem że jesteś twardzielem :)

Widocznie jestem inny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz że wygrałeś myśl tak dalej :)

Ale ja o nic nie gram, aby wygrywać. Prowadzę dyskusję. W jej nie ma wygranych, czy przegranych. Są bardziej rozeznani i mniej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pokaż że jesteś inteligentny jak kolega nietencomyslisz

Nie podlizuj się.
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mecze u siebie od pierwszego meczu do teraz zawsze kocioł :)

To jeszcze o niczym nie świadczy.

Nie biję tutaj teraz do Ciebie, ale ostatnio pełno pojawia się tałatajstwa w Poznaniu co myśli, że są prawdziwymi mastah, bo chodzą na mecz i to do kotła :ninja: A zdziwieni są jak słuchają na temat "rozmów" starego kotła z Żarówą. Więc wyznacznikiem tego kim jesteś nie jest fakt gdzie jesteś, ale jak się zachowujesz :tak: Zresztą...od nowego sezonu pewnie i tak nie będziesz mógł oglądać spotkań Lecha "u siebie" :and:
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie podlizuj się.

Nie widzę tutaj nic w podlizywaniu się a szczególnie tobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: O czym ty piszesz? Napisałeś, że Widzew to klub żydowski. Chcę, żebyś to czymś potwierdził. Inaczej wyszłoby tak, że wyssałeś to z palca.

Argumentów brak . Fakty niepodważalne :) Tzn Historia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie jestem inny.

Widocznie
koraspl
koraspl
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: Elane

Przeciez oni pod wzgledem kibicowskim sa nikim.Na mecze w 200 tys miescie przychodzi po 500 osob.Jak wiadomo w Kujawsko-Pomorskim tylko Zawisza cos soba reprezentuje...
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak nie będziesz mógł oglądać spotkań Lecha "u siebie"

Dlaczego ?? Mam karnet od X lat(nie wiem dokładnie od kiedy nie chce skłamać ) i nie wyobrażam sobie ze nie dostane karnetu na mecze do Wronek!!

Konto usunięte
Konto usunięte: le ostatnio pełno pojawia się tałatajstwa w Poznaniu

Prawie nie dostałem Bilet na Nancy ponieważ jakiś koleś chciał bilet tam gdzie jest bezpiecznie... I kupił 10 ...

Konto usunięte
Konto usunięte: starego kotła z Żarówą

Żarówę widuje bardzo często jak chodzę na Wartę .Od kiedy nie ma piątki nie widziałem Żarówy . Ale wiem że chodzi :) Sorry Żarówa by nie chodził ??:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc wyznacznikiem tego kim jesteś nie jest fakt gdzie jesteś, ale jak się zachowujesz

Doping na całe gardło!! Reszta nie dla mnie :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzę tutaj nic w podlizywaniu się a szczególnie tobie.

Czytaj ze zrozumieniem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Fakty niepodważalne :) Tzn Historia.

Coś mi umknęło? Fakty niepodważalne, ale argumentów brak?
Przecież to kpina.. Przypomina mi wypowiedź dziecka, który odpowiada na zadane pytanie - " Wiem, ale nie powiem".

A propos. Co ma w sobie Lech, że ostatnio tylu zyskuje kibiców? Chodzi bardziej o renomę klubu, poziom opraw czy może występami na arenie europejskiej? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą...od nowego sezonu pewnie i tak nie będziesz mógł oglądać spotkań Lecha "u siebie"

Gdyby pojawił się na forum zgryźliwy. A wielu takich znam powiedziałby jednak, że gracie u siebie.
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez oni pod wzgledem kibicowskim sa nikim.Na mecze w 200 tys miescie przychodzi po 500 osob.Jak wiadomo w Kujawsko-Pomorskim tylko Zawisza cos soba reprezentuje...

Na Legii i Polonii też nie masz szału(wiem Legia buduje i wiadomo ITI ) .
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytaj ze zrozumieniem.

Z wzajemnością :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Coś mi umknęło?

Nie widzi się tego co nie wygodne :)
Carlsb
Carlsb
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na Legii i Polonii też nie masz szału(wiem Legia buduje i wiadomo ITI ) .


no to jak wiesz że piszesz głupotę to po co ją piszesz ?
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z wzajemnością :)

Piszesz od rzeczy. Teraz póki nie napiszesz czegoś godnego uwagi odpuszczę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzi się tego co nie wygodne :)

Prawdziwy mężczyzna, kiedy zaczyna to i kończy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na Legii i Polonii też nie masz szału(wiem Legia buduje i wiadomo ITI ) .

Piszesz tylko po to aby pisać?
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to jak wiesz że piszesz głupotę to po co ją piszesz ?

Bo na jak na stolice trochę małe stadiony ??!!

Konto usunięte
Konto usunięte: Polonii

Czemu się do tego nie doniosłeś ??

Jak masz skomentować moja głupotę swoją głupota to pomyśl troszeczkę :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.