boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009 (pierwszy post)

Ano właśnie, chciałem poruszyć temat kibiców, stadionowych tych którzy chodzą na mecze oraz pałają wielka nienawiścią do innych klubów.... choć dla mnie jest to śmieszne i żałosne:)

Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny

http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Ciekawi mnie czemu tak nienawidzicie np :

Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy
Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów
Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

można by tak dalej wymieniać i wymieniać...podałem tylko 3 przykłady

Może to jest tak ze taka tradycja choć osobiście nic do nich nie macie to jednak tradycja zobowiązuje by "pluć" i siać wrogość do odwiecznych rywali (nie powiązanych "zgodą" ) ?

Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ...
Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Zapraszam do dyskusji ;)

Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o ultrasów jako szerszą grupę osób bywającą na meczach a nie tylko sztywną grupę odpowiedzialną za oprawy :) tak się domyślam:)

Szersza grupę rozwiń proszę?? Chodzi tobie o grupe ludzi która garnie się jak naj bliżej gniazda??
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szersza grupę rozwiń proszę?? Chodzi tobie o grupe ludzi która garnie się jak naj bliżej gniazda??


Ultras, jako pojęcie, pochodzi z Włoch i nie są to tylko osoby związane bezpośrednio z tworzenie choreo, a ogólnie fanatycy, dopingujący swoją drużyne...

kibicowanie, na wszystkich płaszczyznach.
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz widziałeś kiedyś ultrasa który śpiewa u nas ??

O dziwo widziałem ;) I w Poznaniu i na wyjeździe. Mam nadzieję, że jak widziałeś kogoś kto siedzi cicho to przynajmniej zwróciłeś mu uwagę.
A bardziej niż o osoby odpowiedzialne za oprawy chodziło mi o ludzi, którzy jeżdżą na wyjazdy, angażują się w sprawy klubu, dają na oprawy itepe.

Konto usunięte
Konto usunięte: A prawda jest taka kto ma karnet i będzie jeździł do Wronek dostanie karnet bez problemu.

Prawda jest taka, że wiesz jakie będą zasady kupienia karnetu. Jeśli dostaniesz to się ciesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o ultrasów jako szerszą grupę osób bywającą na meczach a nie tylko sztywną grupę odpowiedzialną za oprawy :) tak się domyślam:)

No mniej więcej :-P Nie wiedziałem jak to określić.
Carlsb
Carlsb
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szersza grupę rozwiń proszę?? Chodzi tobie o grupe ludzi która garnie się jak naj bliżej gniazda??


ludzie odpowiedzialni za oprawy (czyli sztywna grupa ultras) plus osoby zasiadające w młynie, aktywnie dopingujące i jeżdżące regularnie na wyjazdy (ultrasi szerzej pojęci)..

a zresztą... WueRZet Ci wyjaśni dokładnie, ja sie w Wasze sprawy nie mieszam ;]
paweldst9090
paweldst9090
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...


przecież cracovia to żydy...

Konto usunięte
Konto usunięte: siatkówce


w pedalskim sporcie nie może być awantur:mrgreen:.
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież cracovia to żydy...


tak Żydzi, a na Kałuży działa dobrze zorganizowany ruch narodowy... , brawo.
WueRZet
WueRZet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WueRZet Ci wyjaśni dokładnie


Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie odpowiedzialni za oprawy (czyli sztywna grupa ultras) plus osoby zasiadające w młynie, aktywnie dopingujące i jeżdżące regularnie na wyjazdy (ultrasi szerzej pojęci)..


nietencomyslisz
nietencomyslisz: Ultras, jako pojęcie, pochodzi z Włoch i nie są to tylko osoby związane bezpośrednio z tworzenie choreo, a ogólnie fanatycy, dopingujący swoją drużyne... kibicowanie, na wszystkich płaszczyznach.

Wszystko zostało już wyjaśnione, w ładniejszych słowach niż moje :P

@Amoti:
Nie chodzi mi o to, że jesteś jakiś lewy, że nie masz prawa, czy nie pasujesz, żeby dostać karnet. Jak Ci się uda to fajnie. Jeździj, i się ciesz ;)
paweldst9090
paweldst9090
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: tak Żydzi, a na Kałuży działa dobrze zorganizowany ruch narodowy... , brawo.


jak chcesz to sobie żydów lub...ja nie mam najmniejszego powodu żeby żyda znać czy lubić...
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: Ultras, jako pojęcie, pochodzi z Włoch i nie są to tylko osoby związane bezpośrednio z tworzenie choreo, a ogólnie fanatycy, dopingujący swoją drużyne...

Dzięki ale wiedziałem :) Ale dzięki za chęci:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że jak widziałeś kogoś kto siedzi cicho to przynajmniej zwróciłeś mu uwagę.

I tu Cie zawiodę :(Zastanawiałem się Czemu on nie śpiewa a jest ultrasem ale to dopiero po tym jak mi ten koleś zwrócił uwagę. Nie pomyślałem ale już zapamiętam ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: przecież cracovia to żydy...

Nie Żydy tylko bracia starsi w wierze :D Już ten temat był :P

Konto usunięte
Konto usunięte: jakiś lewy

To było słodkie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeździj, i się ciesz ;)

Uświadomiłeś mi że jak go dostane to będę się jeszcze bardziej cieszyć :D
OncleShu
OncleShu
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Marta, Koras i Oncle też zasługują na pjonę w tym temacie za zdrowie podejście


he he, a już myślałem że z racji tematu dyskusji zostanę pominięty przez kolegę zza miedzy;) to się nazywa zdrowe podejście ::piwo::
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  27 maja 2009

Z racji ze temat jest zamknięty 29 kolejki :D może by tak założyć nowy ??

sorry ale nie miałem gdzie tego napisać :and:

WueRZet
WueRZet
  27 maja 2009

Załóż ;)

seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  27 maja 2009

mam nadzieje że ŁKS nie będzie musiał grać meczów barażowych

NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
seweryn1908
seweryn1908: mam nadzieje że ŁKS nie będzie musiał grać meczów barażowych

To jest niemożliwe. Musiałby się stać kataklizm. Zresztą musicie się utrzymać. Ponieważ zaznacie smaku porażki w pojedynkach derbowych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie Żydy tylko bracia starsi w wierze :D Już ten temat był :P

:and:

Swoją drogą. Taka żartobliwa sytuacja zdarzyła się na meczu. Świadcząca o tym, że afro amerykanie nie zawsze muszą być porządni.
Podczas meczu w Łodzi ( Widzew-Znicz) pomocnik gości Emmanuel Ekwuemme zwrócił się do najskuteczniejszego strzelca Widzewa Marcina Robaka.
- " Ty Robaku" . Podczas konfrontacji obu piłkarzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Załóż ;)

Skończy się tak, że ty to zrobisz. Ale jeszcze o tym nie wiesz :)
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Załóż ;)


brak czasu.....

Konto usunięte
Konto usunięte: Skończy się tak, że ty to zrobisz. Ale jeszcze o tym nie wiesz :)


Jesteście mądre chłopaki :) dojdźcie do porozumienia :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.