boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009 (pierwszy post)

Ano właśnie, chciałem poruszyć temat kibiców, stadionowych tych którzy chodzą na mecze oraz pałają wielka nienawiścią do innych klubów.... choć dla mnie jest to śmieszne i żałosne:)

Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny

http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Ciekawi mnie czemu tak nienawidzicie np :

Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy
Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów
Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

można by tak dalej wymieniać i wymieniać...podałem tylko 3 przykłady

Może to jest tak ze taka tradycja choć osobiście nic do nich nie macie to jednak tradycja zobowiązuje by "pluć" i siać wrogość do odwiecznych rywali (nie powiązanych "zgodą" ) ?

Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ...
Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Zapraszam do dyskusji ;)

koraspl
koraspl
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na Legii i Polonii też nie masz szału(wiem Legia buduje i wiadomo ITI ) .

Jaki to ma zwiazek.Prawda jest taka ze Elana nie ma kibicow.Jak grali w IV lidze to sytuacja wygladal jeszcze slabiej.Wiem co mowie w moim miescie jest FC Elany i w tej sprawie jestem obiektywny bo to powie kazdy ktory wie o co chodzi.Mlyn Elnany na meczach to 14-17 latkowie plus moze z 50 ogarnietych osob ktore i tak klada lache na to kto tam jest w ich mlynie.No ale sie nie dziwie przynajmniej wyglada na to ze wiecej osob jest heh.Sa osobnicy ktorzy szczyca sie mianem kibicow ELany ale przewaznie sa to karki ktore szukaja zaczepki a gdby ktos ich spytal jaki byl wynik ostatniego meczu albo zeby wymienili sklad to ciezko :O...
Od razu mowie Ci z Torunia co wspieraja swoje zgody i jezdza na mecze to wlasnie Ci ogranieci .Tak jak pisalem bedzie ich z 50 gora 80 wliczajac FC.Jak na takie miasto jak Torun sytuacja kibicowska wyglada zenujaco
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu się do tego nie doniosłeś ?? Jak masz skomentować moja głupotę swoją głupota to pomyśl troszeczkę :)


Mianuje cię forumowym trollem. Aby zostać nim na fotce trzeba srogo zapracować. Udało ci się i za to należą ci się gratulację.

Taki Offtop. Pismaki łączą Olisadebe i Smolarka z Widzewem :rotfl:
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz póki nie napiszesz czegoś godnego uwagi odpuszczę.

Takie są również twoje wiadomości dla mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdziwy mężczyzna, kiedy zaczyna to i kończy.

Ale już skończyłem przeczytaj jeszcze raz??

Konto usunięte
Konto usunięte: Piszesz tylko po to aby pisać?

Miałem Wenę
Carlsb
Carlsb
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo na jak na stolice trochę małe stadiony ??!!


ale jak ma się wielkość stadionu do jakości kibiców ? i w ogóle nie widzę logicznego powiązanie między tą myślą a Twoją poprzednią myślą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu się do tego nie doniosłeś ??


czemu sie nie odniosłem do Polonii ? bo jestem kibicem Legii i wypowiadanie się w imieniu kibiców Polonii byłoby nietrafne ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak masz skomentować moja głupotę swoją głupota to pomyśl troszeczkę :)


zważaj na słowa..nie napisałem że jesteś głupi,lecz dałeś głupi przykład porównując Legię i Polonię do Elany..

temat zbacza na złe tory... ehh
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mianuje cię forumowym trollem. Aby zostać nim na fotce trzeba srogo zapracować. Udało ci się i za to należą ci się gratulację.

Dziękuje :) Ale jestem nowy tutaj jak byś nie zauważył :)
Coś mi nie idzie ;p Muszę jeszcze trochę po obserwować :)

Konto usunięte
Konto usunięte: temat zbacza na złe tory... ehh

Zgodzę się .

Konto usunięte
Konto usunięte: Taki Offtop. Pismaki łączą Olisadebe i Smolarka z Widzewem

O Smolarku nie słyszałem ale Sikora też jest przymierzany.
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu sie nie odniosłem do Polonii ? bo jestem kibicem Legii i wypowiadanie się w imieniu kibiców Polonii byłoby nietrafne ;]

To sorry I rozumiem oburzenie ;)
krzychu7818
krzychu7818
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mianuje cię forumowym trollem. Aby zostać nim na fotce trzeba srogo zapracować.


nie czepiaj się tak , gość jest nowy na forum , każdy kiedyś zaczynał

Konto usunięte
Konto usunięte: temat zbacza na złe tory... ehh


od paru stron
Carlsb
Carlsb
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem oburzenie ;)


ja się nie oburzam, tylko chciałem zwrócić uwagę że byłeś w błędzie porównując Legię i Polonię do Elany..

temat schodzi na złe tory, ale i tak myślałem że będzie gorzej:) może dlatego że nikt nie odpowiedział na "cudowne" pytania w pierwszym poście ;]
koraspl
koraspl
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Legię i Polonię do Elany..

a w Warszawie to wiedza w ogole co to jest Elana hehe :D
Mam teraz szanse sie zapytac warszawiaka o jedna kwestie.Kiedys mi sie obilo o uszy ze Elana ma w jakims tam stopniu przechlapane w Warszawie .Wiem wiem moga byc to totalne bzdury wiec sie wlasnie pytam Ciebie warszawiaka czy Elana z Legia ma cos wspolnego na tej stopie .:D
Paru gosci jest rowniez u mnie co sa "zwiazani" z LEgia i prawde mowiac chodza sobie po miescie w koszulkach Legii ale nikt ich nie tyknie.To pokazuje tylko jacy pozerzy tworza te cale FC Elany w moim miescie ;D
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie czepiaj się tak , gość jest nowy na forum , każdy kiedyś zaczynał


A czy ja nie byłem od razu idealny? :). Tak pół żartem, pół serio.

A co do tematu. Piszmy już wyłącznie na temat. A ogólnie proponowałbym jego zamknięcie i otworzenie tematu przyklejonego o kibicach w Polskiej lidze.

To chyba tyle na dziś.

Całuski XOXO ( :and: )

Konto usunięte
Konto usunięte: To sorry I rozumiem oburzenie ;)

Nie przepraszaj wszystkich. Pomyśl zanim coś napiszesz. To wiele pomoże.
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a w Warszawie to wiedza w ogole co to jest Elana hehe :D

W Łodzi wiedzą. Istnieje porozumienie między kibicami, ostatnio Widzew nawiązał współpracę z Elaną i została klubem filialnym Widzewa.

Papusie milusie :piwo:
koraspl
koraspl
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Łodzi wiedzą. Istnieje porozumienie między kibicami, ostatnio Widzew nawiązał współpracę z Elaną i została klubem filialnym Widzewa.

To akurat wiem ...
Carlsb
Carlsb
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam teraz szanse sie zapytac warszawiaka o jedna kwestie.Kiedys mi sie obilo o uszy ze Elana ma w jakims tam stopniu przechlapane w Warszawie .Wiem wiem moga byc to totalne bzdury wiec sie wlasnie pytam Ciebie warszawiaka czy Elana z Legia ma cos wspolnego na tej stopie .:D Paru gosci jest rowniez u mnie co sa "zwiazani" z LEgia i prawde mowiac chodza sobie po miescie w koszulkach Legii ale nikt ich nie tyknie.To pokazuje tylko jacy pozerzy tworza te cale FC Elany w moim miescie ;D


hmm Elana ..bezpośrednio to raczej nic ... nie jest to nie wiadomo jaka kosa..o ile można tu mówić o kosie jakiejkolwiek..zapewne gdyby był jakiś mecz to nie byłoby przyjaźni z jednej i z drugiej strony (no bo z jakiej racji) .. pośrednio może jest jakaś niechęć ze względu na to że Elana trzyma z Ruchem ... drugi powód może to rywalizacja z Olimpią Elbląg ( zgodą Legii )..ogólnie nic wielkiego ;]
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przepraszaj wszystkich. Pomyśl zanim coś napiszesz. To wiele pomoże.

Ja w odróżnieniu od niektórych potrafię przyznać się do błędu ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak pół żartem, pół serio.

Słabe masz Żarty, i serio też jesteś słaby
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  26 maja 2009

nie osmieszaj się koraspl , każdy wie że zarówno Elana, jak i Zawisza są dobrymi ekipami, nazywanie Elany (kibiowskim zerem, czy coś takiego - nie chce mi się nawet cofać strony) jest niezrozumiałe i niepojęte.

rozumiem twoją nienawiść do Elany, ale trochę obiektywizmu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Istnieje porozumienie między kibicami,


nie wprowadzaj mistrzu w błąd, jest tylko układ WFCG i Elany.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.