boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009 (pierwszy post)

Ano właśnie, chciałem poruszyć temat kibiców, stadionowych tych którzy chodzą na mecze oraz pałają wielka nienawiścią do innych klubów.... choć dla mnie jest to śmieszne i żałosne:)

Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny

http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Ciekawi mnie czemu tak nienawidzicie np :

Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy
Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów
Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

można by tak dalej wymieniać i wymieniać...podałem tylko 3 przykłady

Może to jest tak ze taka tradycja choć osobiście nic do nich nie macie to jednak tradycja zobowiązuje by "pluć" i siać wrogość do odwiecznych rywali (nie powiązanych "zgodą" ) ?

Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ...
Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Zapraszam do dyskusji ;)

nietencomyslisz
nietencomyslisz
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli koszykowke w Europie uwazasz za piknik to gratuluje ...


w Europie nie, w Polsce tak.
bo to co pokazują Grobari, Delije, czy choćby GATE 13, to mistrzostwo świata.
boleslawianin
boleslawianin
  25 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: pragniesz 'Anglii' w Polsce?


Spokoju na stadionie i w okolicy ?

czemu winny jest czlowiek bezbronny po prostu normalny kibic ktory idzie sobie przez miasto w szaliku np Wisly i dostaje wpie... od kibica Cracovii od tak... tradycja

debilizm
krzychu7818
krzychu7818
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu winny jest czlowiek bezbronny po prostu normalny kibic ktory idzie sobie przez miasto w szaliku np Wisly i dostaje wpie... od kibica Cracovii od tak... tradycja


ale tak to przecież wszędzie na świecie jest , w miastach gdzie są dwa kluby rywalizujące ze sobą
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu winny jest czlowiek bezbronny po prostu normalny kibic ktory idzie sobie przez miasto w szaliku np Wisly i dostaje wpie... od kibica Cracovii od tak... tradycja debilizm


trzeba mieć troche oleju w głowie, żeby pod stadionem (badz na terenach innej druzyny) nie paradować w barwach.

Polska nie Anglia, czy choćby Włochy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Spokoju na stadionie i w okolicy ?


zabicia 'ducha' piłki nożnej?
koraspl
koraspl
  25 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: w Europie nie, w Polsce tak. bo to co pokazują Grobari, Delije, czy choćby GATE 13, to mistrzostwo świata.

Zapraszam do Wloclawka,Ostrowa Wielkopolskiego kiedys Wroclawia.Nie mowiac juz o starej hali we Wloclawku gdzie afmosfera byla niepowtarzalna no ale jezeli oceniasz sytuacje w hala koszykarskich po relacjach ze sport.pl czy telewizji to sie nie dziwie..
Nie mowie ze w kazdej hali tak jest ale porownanie kibicow koszykowki z siatkarskimi i twierdzienie ze sa oni piknikami to nonsens
boleslawianin
boleslawianin
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale tak to przecież wszędzie na świecie jest , w miastach gdzie są dwa kluby rywalizujące ze sobą


Nie bywam na swiecie to nie jestem zaorientowany

ale jakos watpie by w Londynie kogos ktos nozem potraktowal za to ze szedl sobie ulica w koszulce Arsenalu :woot:

nie do pomyslenia dla mnie : >
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: boleslawianin:czemu winny jest czlowiek bezbronny po prostu normalny kibic ktory idzie sobie przez miasto w szaliku np Wisly i dostaje wpie... od kibica Cracovii od tak... tradycja ale tak to przecież wszędzie na świecie jest , w miastach gdzie są dwa kluby rywalizujące ze sobą


Krzychu, w Mediolanie np. przed Derbami, normalnie fani Milanu i Interu przechodzą obok siebie, tylko jakieś śmieszne docinki (wyobraź sobie to w Łodzi :))
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapraszam do Wloclawka,Ostrowa Wielkopolskiego kiedys Wroclawia.Nie mowiac juz o starej hali we Wloclawku gdzie afmosfera byla niepowtarzalna no ale jezeli oceniasz sytuacje w hala koszykarskich po relacjach ze sport.pl czy telewizji to sie nie dziwie.. Nie mowie ze w kazdej hali tak jest ale porownanie kibicow koszykowki z siatkarskimi i twierdzienie ze sa oni piknikami to nonsens


nie zgadzam się, byłem na kilku/kilkunastu meczach, dla mnie żadna rewelacja, piknik i tyle.
boleslawianin
boleslawianin
  25 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: zabicia 'ducha' piłki nożnej?


Dlaczego zabicia ?

:woot:

ja nie mam nic przeciwko normalnemu kibicowaniu czyli oprawa flagi spiewy itp...
tylko bez atakowania np kibicow gosci rzucaniem w ich sekroty roznymi przedmiotami
ewentualnie spiewanie jak to sie " pie... Wisle " " jeb.... Slaska " :pup:
krzychu7818
krzychu7818
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jakos watpie by w Londynie kogos ktos nozem potraktowal za to ze szedl sobie ulica w koszulce Arsenalu


no bez przesady , nożem to nie , ale jakas słowna reprymenda by była , zależy na kogo by sie trafiło :)
boleslawianin
boleslawianin
  25 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: Krzychu, w Mediolanie np. przed Derbami, normalnie fani Milanu i Interu przechodzą obok siebie, tylko jakieś śmieszne docinki


No i to mi sie podoba

nie ma tam wyladowania agresji... w Polsce by polecialy piesci cegly kamienie....
koraspl
koraspl
  25 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: nie zgadzam się, byłem na kilku/kilkunastu meczach, dla mnie żadna rewelacja, piknik i tyle.

No jak byles w Sopocie albo w Łodzi na ŁKS-ie to sie nie dziwie .Nie ocenaj innych przez pryzmat wiejskich klubow...
krzychu7818
krzychu7818
  25 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: (wyobraź sobie to w Łodzi :))


no ale przecież ci sami kibice ŁKS-u i Widzewa chodzą do jednych klas w szkołach , starsi pracują razem czy studiują i wtedy jakos potrafią rozmawiać ze sobą normalnie
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: le jakos watpie by w Londynie kogos ktos nozem potraktowal za to ze szedl sobie ulica w koszulce Arsenalu


kosy to w Krakowie, w tej chwili w Anglii przed meczami jest spokój, bo prawdziwi fanatycy maja dożywotnie zakazy i mecze oglądają w pubach.

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko bez atakowania np kibicow gosci rzucaniem w ich sekroty roznymi przedmiotami ewentualnie spiewanie jak to sie " pie... Wisle " " jeb.... Slaska " :pup:


co z rzucaniem to się zgadzam, sami mielismy problem na Widzewie z tym zjawiskiem, naszczęście udało się zapanować, a co do je... itp. cóż taki urok :)
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No jak byles w Sopocie albo w Łodzi na ŁKS-ie to sie nie dziwie .Nie ocenaj innych przez pryzmat wiejskich klubow...


mimo że ich nienawidze, to właśnie ŁKS ma najlepszy doping w Polsce, ale na ich mecze nie chadzam...

Konto usunięte
Konto usunięte: nietencomyslisz:(wyobraź sobie to w Łodzi :)) no ale przecież ci sami kibice ŁKS-u i Widzewa chodzą do jednych klas w szkołach , starsi pracują razem czy studiują i wtedy jakos potrafią rozmawiać ze sobą normalnie


rzadko, uwierz, :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.