Kombatant
Reputacja: -93 | BluzgometrTM: 5
Kombatant
  24 maja 2009 (pierwszy post)

Ano właśnie, chciałem poruszyć temat kibiców, stadionowych tych którzy chodzą na mecze oraz pałają wielka nienawiścią do innych klubów.... choć dla mnie jest to śmieszne i żałosne:)

Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny

http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Ciekawi mnie czemu tak nienawidzicie np :

Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy
Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów
Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

można by tak dalej wymieniać i wymieniać...podałem tylko 3 przykłady

Może to jest tak ze taka tradycja choć osobiście nic do nich nie macie to jednak tradycja zobowiązuje by "pluć" i siać wrogość do odwiecznych rywali (nie powiązanych "zgodą" ) ?

Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ...
Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Zapraszam do dyskusji ;)

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

Carlsb
Carlsb
  24 maja 2009

[przecież ten temat jest bez sensu bo się zmieni w napinkę..

poza tym .. naprawdę nie znasz odpowiedzi na te pytania? wydaje mi się że każdy zna

WueRZet
WueRZet
  24 maja 2009

Poważnie zastanawiam się nad sensownością pozostawienia tego tematu otwartego. Bo jaki ma mieć cel dyskusja ? Każdy kto się orientuje w powyższych sprawach wie o co chodzi, inni nie muszą wiedzieć, bądź nie zrozumieją :and:

I jeszcze. Mimo, że jestem laik w sprawach kosza, to chyba tam też się leją chłopaki. I to od lat.

Konto usunięte
Konto usunięte: Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Każdy inny przejazd, który wyglądałby inaczej niż tutaj byłby wręcz patologiczny :and:
Kombatant
Kombatant
  24 maja 2009

Acha, czyli co nienawisc bo tradycja ?

;)

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

Kombatant
Kombatant
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy inny przejazd, który wyglądałby inaczej niż tutaj byłby wręcz patologiczny

Ludzie stali sie patologiczni

Kiedys tak nie bylo

Konto usunięte
Konto usunięte: [przecież ten temat jest bez sensu bo się zmieni w napinkę..

Hehehe nie ma to jak internetowa napinka :)

WueRZet
WueRZet
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Acha, czyli co nienawisc bo tradycja ?

A dlaczego mieszkańcy z różnych miejsc naszego kraju nie darzą się jakimiś wyjątkowymi ciepłymi uczuciami ?
Na to wpada masa pojedynczych czynników, które trudno byłoby po kolei tutaj wypisywać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie stali sie patologiczni Kiedys tak nie bylo

Od 97 roku takie przejazdy to norma. Wiem, bo od tego momentu mieszkam stosunkowo blisko stadionu Lecha. A wcześnie...cóż też nie było tak, że jeździło się na wyjazd własnym samochodem, parkowało się gdzie chciało, a miejscowi witali Cię chlebem i solą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hehehe nie ma to jak internetowa napinka :)

Adrian ma rację. Zaraz wpadną jakieś trolle wypisując frazesy, byleby tylko zdobyć dodatkowe punkty SLU.
Kombatant
Kombatant
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A dlaczego mieszkańcy z różnych miejsc naszego kraju nie darzą się jakimiś wyjątkowymi ciepłymi uczuciami ?

Ja osobiscie nie mam nic do innych mieszkancow polski

kazdrgo traktuje jak polaka i rowno

Konto usunięte
Konto usunięte: A wcześnie...cóż też nie było tak, że jeździło się na wyjazd własnym samochodem, parkowało się gdzie chciało, a miejscowi witali Cię chlebem i solą.

Z mojego ojca opowiadan ktory chodzil na slask w latach 60tych wynikalo ze nie bylo chuliganstwa i tego co teraz, ze ludzie sie boja isc z rodzina na mecz

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz wpadną jakieś trolle

Zasada nie karmic trola jest jak najbardziej na miejscu

zreszta nie sadze... przeciez temat nie ma charakteru by wprowadzic jakas niemila atmosfere...

wyrafinowany
wyrafinowany
  24 maja 2009

Mam swoje zdanie na ten temat, ale zachowam je dla siebie :)

odwieczna
odwieczna
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ? Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami... Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ... Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Masz racje bo w USA nie ma czegoś takiego jak bijatyki na meczach baseball, czy football (NFL), soccer czy jakimkolwiek innym meczu, widowisku sportowym.
Uważam, że tacy kibice powinni być bezpośrednio odpowiedzialni za dobre imię klubu któremu kibicują.
To byłoby takie proste, gdyby football w Europie nie był powiązany z polityką i gigantyczną korupcją. :)
Za każdą burdę przed meczem, po meczu czy w trakcie meczu odpowiadaliby nie tylko kibice, ale i cały klub.
Nie kary pieniężne, ale walkover za burdę na stadionie, przed stadionem, w pociągu, etc.
No i kary dla tych schwytanych na gorącym uczynku, ale kary w wymiarze poważnym, a nie jakieś grzywny.

A czy kibice robiący oprawy na meczach czyli ultrasi/fanatycy to też bandyci i chuligani mieniący się kibicami? Bo przecież w swoich 'choreografiach' używają zakazanej pirotechniki i używają wulgarnych haseł.
odwieczna
odwieczna
  24 maja 2009
Konto usunięte

Oby nie.
Takie napinanie się w necie jest totalnie bezsensowne, tu trzeba wymienić się zdaniami na poziomie,pogadać o meczach itp.
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  24 maja 2009

Temat dla mnie bezsensu co będziemy się wymieniać zdaniami jak jest?? przecież każdy wie jak jest jak był na meczu albo miał taką eskortę jadąc busem, moim zdaniem temat do zamknięcia bo i tak nic ciekawego z niego nie wyniknie.

krzychu7818
krzychu7818
  24 maja 2009
Konto usunięte

no własnie , dla mnie osobiście mało ważne jest kto komu kibicuje , tylko jakim jest człowiekiem

Konto usunięte
Konto usunięte: Takie napinanie się w necie jest totalnie bezsensowne

to wytłumacz to niektórym :)
btw to Ty w awatarze ? :szok2:
Kombatant
Kombatant
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz racje bo w USA nie ma czegoś takiego jak bijatyki na meczach baseball, czy football (NFL), soccer czy jakimkolwiek innym meczu, widowisku sportowym.

No tak a w Polsce nie chca o tym nawet dyskutowac bo wiedza ze i tak beda sie lac po mordach :tak:

w imie zasad
:)

JoshBeckett
JoshBeckett
  24 maja 2009

kibice to glupki z iq 75
mam z nich beke
elko

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów

Myślałam, że tu napisałeś Lechistów i już beke mialam ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

nie.
Chyba, że to zgoda.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

hahahaha zuzlu, Ty cos bierzesz? widziales mecze Unii z Falubazem? Falubazu ze Stalą Gorzów? Unii Tarnów ze Stalą Rzeszów? Jakiekolwiek spotkania Polonii Bydgoszcz czy GKM Grudziądz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ... Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Normalni ludzie maja normlane trybuny, a jak sie nie podoba to wypad przed TV.
Poza tym nie wiem gdzie Ty teraz masz takei straszne zadymy...

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedys tak nie bylo

Nie, wcale :crylol:
Było 1000 razy gorzej ( lepiej ^^)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.