boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009 (pierwszy post)

Ano właśnie, chciałem poruszyć temat kibiców, stadionowych tych którzy chodzą na mecze oraz pałają wielka nienawiścią do innych klubów.... choć dla mnie jest to śmieszne i żałosne:)

Temat zainspirowany tym o to krótkim filmikiem, jak to obecnie wygląda przyjazd kibiców na mecz swojej drużyny

http://www.youtube.com/watch?v=mtJ5zKiigg4&feature=related

Ciekawi mnie czemu tak nienawidzicie np :

Lecha Poznan - to pytanie do kibicow ze stolicy
Slaska Wroclaw - pytanie do Lechitów
Wisły Kraków - pytanie do zagorzałych fantyków Craxy...

można by tak dalej wymieniać i wymieniać...podałem tylko 3 przykłady

Może to jest tak ze taka tradycja choć osobiście nic do nich nie macie to jednak tradycja zobowiązuje by "pluć" i siać wrogość do odwiecznych rywali (nie powiązanych "zgodą" ) ?

Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?

Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...

Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ...
Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?

Zapraszam do dyskusji ;)

boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam, że tu napisałeś Lechistów i już beke mialam ;p

Be co ?
prosze o polskie sformulowania :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: , Ty cos bierzesz? widziales mecze Unii z Falubazem? Falubazu ze Stalą Gorzów? Unii Tarnów ze Stalą Rzeszów? Jakiekolwiek spotkania Polonii Bydgoszcz czy GKM Grudziądz?

Czyli jednym slowem tez dno ?
ou, to jeszcze gorzej jest niz myslalem

Nie niczego nie biore, a Twoj ton jest pogardliwy, zmien go

Konto usunięte
Konto usunięte: Normalni ludzie maja normlane trybuny, a jak sie nie podoba to wypad przed TV.

NORMALNE trybuny ?
to są jakies NIENORMALNE ? :wtf:
co to znaczy wypad ?

macie jakies wieksze prawa czy co ? litosci, jak chcecie sie tłuc to do lasu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, wcale Było 1000 razy gorzej

Bylas widzialas:tak:
DziKuuuU
DziKuuuU
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NORMALNE trybuny ? to są jakies NIENORMALNE ? co to znaczy wypad ?


Widać chodziło mu o coś innego wydaje mi się że takie coś jak sektor rodzinny, sektor dla pikników i dla najbardziej zagorzałych fanów, chyba teraz wszystko będzie dla Ciebie zrozumiałe.
OncleShu
OncleShu
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahaha zuzlu, Ty cos bierzesz? widziales mecze Unii z Falubazem? Falubazu ze Stalą Gorzów? Unii Tarnów ze Stalą Rzeszów? Jakiekolwiek spotkania Polonii Bydgoszcz czy GKM Grudziądz?


he he, a to właśnie fajna sprawa, bo na GP w Bydgoszczy była pełna kultura mimo iż byli tam ludzie z całej Polski. W młynie pili razem wódkę i Bydgoszczanie i Torunianie dobrze się bawiąc i dopingując Polaków, śmiejąc się wzajemnie z dość jednoznacznych, międzyklubowych uprzejmości. A w lidze to między nimi ogień i dym... można? można...
koraspl
koraspl
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: he he, a to właśnie fajna sprawa, bo na GP w Bydgoszczy była pełna kultura mimo iż byli tam ludzie z całej Polski. W młynie pili razem wódkę i Bydgoszczanie i Torunianie dobrze się bawiąc i dopingując Polaków, śmiejąc się wzajemnie z dość jednoznacznych, międzyklubowych uprzejmości. A w lidze to między nimi ogień i dym... można? można...

GP to inna sprawa.Na lige i na GP chodza inni kibice.Jezeli sa zawody miedzynarodowe GP czy tez DPS to raczej kultura ;D
19MiSka08
19MiSka08
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapraszam do dyskusji ;)

przepraszam cię bardzo :wtf: a z tą swoją sugestią kierowałabym Cię na stronę www.kibice.net
...no bez jaj...czego to ludzie nie wymyślą..
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  25 maja 2009

śmieszny temat śmieszny, naprawde :)

czemu pałamy nienawiscią, jakby ktos twojemu bratu wpier... kose w plecy, deptał zwłoki itp. to tamtego byś szanował? (przykład Widzew - Raków)

przykłady można mnozyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potrafilibyście usiąść obok przeciwnika na stadionie i razem kibicować ?


oprócz zgód, tylko na zasadzie ' kibicowskiej Solidarności '

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak np jest w koszykówce, siatkówce czy żużlu choć i tam powoli jak słyszałem zdarzają sie incydenty miedzy fanami...


nie licząc czarnego sportu to sam piknik, więc i nie ma ekscesów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Po co ta chora nienawiść i utrudniania normalnym ludziom oglądanie meczy? bo jest obawa o własne zdrowie ... Kiedy to sie zmieni ? a może sie jeszcze pogorszy?


piszesz dla GW, czy co...
tak polepszy się, po EURO będziesz miał piekne stadiony, a na nich kultularną publicznośc, wspaniały doping (ryczenie na sędziego i dzwięk popcornu), bilety po 100 zł i zakazy dla prawdziwych fanatyków, będzie pięknie... naprawde.
odwieczna
odwieczna
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to wytłumacz to niektórym :) btw to Ty w awatarze ? :szok2:


Nie jestem od tłumaczenia jak powinno się zachować, ale jeśli ktoś jest fanem/kibicem danej drużyny piłkarskiej to fajnie, ale to co myśli na ten temat to jego indywidualna sprawa, konstytucja gwarantuje wolność słowa i wyznania - nikt nikogo nie zmusza żebyś tu wchodził, chyba, że to pozostałość po niezaleczonej do końca depresji, taki ukryty masochizm?
Wtedy pozostaje możliwość zażycia draży na rozdrażnienie przed wejściem na forum, albo wypicie dziurawca/melisy tak żeby emocje opadły ;)
Przyda się to zapewne niektórym chociażby dlatego, że tryskanie jadem na prawo i lewo nie należy do ogólnie przyjętych norm obowiązujących podczas rozmowy, nie ważne czy to na forum czy w życiu codziennym, trochę kultury nie zaszkodzi.

Zdecydowanie. :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak a w Polsce nie chca o tym nawet dyskutowac bo wiedza ze i tak beda sie lac po mordach


Nasze gadanie nic nie zmieni, ale to co się dzieje jest nie do pomyślenia. :nie: Kibice urządzają jakieś demonstracje np przeciw policji. Lepiej niech to całe 'kulturalne' towarzystwo idzie w jakieś odizolowane ustronne miejsce, puści famę, że kibic drużyny X powiedział, że drużyna Y to tacy i owacy, zaopatrzy wszystkich w broń białą i niech się wytłuką sami. ;D
Może nawet udałoby się zrobić z tego dyscyplinę sportową, sprzedawać bilety! To nawet lepszy biznes by był niż to dziewictwo z odzysku. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: hahahaha zuzlu, Ty cos bierzesz? widziales mecze Unii z Falubazem? Falubazu ze Stalą Gorzów? Unii Tarnów ze Stalą Rzeszów? Jakiekolwiek spotkania Polonii Bydgoszcz czy GKM Grudziądz?


Ja widziałam i o ile zdarzają się w trakcie spotkania odzywki rożne to rzadkością jest żeby byli wśród kibiców kibole którzy marzą o tym, żeby spotkanie się skończyło i można było pieści poćwiczyć. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Normalni ludzie maja normlane trybuny, a jak sie nie podoba to wypad przed TV. Poza tym nie wiem gdzie Ty teraz masz takei straszne zadymy...


Co chwile słyszy się o skandalicznych zachowaniach na meczach. Nawet tych co zajmują się 'oprawą' kibicami nie powinno się nazywać. :ninja:
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kibice urządzają jakieś demonstracje np przeciw policji.

zapraszam na jakikolwiek wyjazd dowiesz sie dlaczego tak jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co chwile słyszy się o skandalicznych zachowaniach na meczach. Nawet tych co zajmują się 'oprawą' kibicami nie powinno się nazywać.


doprawdy, poprawiłaś mi humor, : )

w ogóle cały post rozbawił mnie doszczętnie. :)
Gutek909
Gutek909
  25 maja 2009

Co do kibiców, wczoraj podobno " kibice " Mialnu wygwizdali Maldiniego w jego pożegnalnym występie ;/ coś nieprawdopodobnego

krzychu7818
krzychu7818
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wtedy pozostaje możliwość zażycia draży na rozdrażnienie przed wejściem na forum, albo wypicie dziurawca/melisy tak żeby emocje opadły ;) Przyda się to zapewne niektórym chociażby dlatego, że tryskanie jadem na prawo i lewo nie należy do ogólnie przyjętych norm obowiązujących podczas rozmowy, nie ważne czy to na forum czy w życiu codziennym, trochę kultury nie zaszkodzi.


to mija z wiekiem :) , pamiętam jak miałem lat naście tez takim się było ale z biegiem czasu to mija :)

wczoraj miałaś inny avatar :woot: :P
odwieczna
odwieczna
  25 maja 2009
nietencomyslisz
nietencomyslisz: doprawdy, poprawiłaś mi humor, : )


Ciesze się, że tak niewiele Ci trzeba. ;)

nietencomyslisz
nietencomyslisz: w ogóle cały post rozbawił mnie doszczętnie. :)

Nawet ze zrozumieniem go nie przeczytałeś. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: to mija z wiekiem :) , pamiętam jak miałem lat naście tez takim się było ale z biegiem czasu to mija :)


Ja mam naście i tak nie mam. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj miałaś inny avatar :P

Do południa chyba tak.
krzychu7818
krzychu7818
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam naście i tak nie mam


bo jesteś kobietą :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Do południa chyba tak


no taki mokry podkoszulek był :)
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do kibiców, wczoraj podobno " kibice " Mialnu wygwizdali Maldiniego w jego pożegnalnym występie ;/ coś nieprawdopodobnego


nie wszyscy ale jakaś część tam podobno była, większość klaskała z podziękowaniem.
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet ze zrozumieniem go nie przeczytałeś.


zdziwię Cię, przeczytałem w całości i ... ze zrozumieniem.

Boli mnie tylko, że nie doświadczysz nigdy jak bardzo się mylisz, żeby Ci wszystko wyjaśnić musiałbym napisać przynajmniej coś koło 4 str. A4, ale i tak wiem, że to nic nie da...

aha ze swojego słownika, wykreśl słowo kibol, bo takowego nie ma, :)
Gutek909
Gutek909
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wszyscy ale jakaś część tam podobno była, większość klaskała z podziękowaniem.

no na pewno nie wszyscy :) ale nie rozumiem, że nawet znaleźli się jacyś kibice, którzy Maldiniego wygwizdali, przecież grał w tym klubie zawsze, żywa legenda i na koniec kariery takie coś... Wkur:cenzura:iłbym się na jego miejscu i to bardzo :]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.