malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 maja 2011
Prinz
Prinz: bo się mieszka przy ulicy

jezeli slowo ''ulica'' bierze sie doslownie to moze i tak :P

Prinz
Prinz: mozesz miec domek na drzewie w parku, to juz nie jest ulica

bylaby dobra miejscowa do picia :Tak:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bylaby dobra miejscowa do picia

no nie? 24 w nocy, siedzisz z kolezanka, a tu sowa huhuuuu.

pelne gacie bys miala :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

madzia2143
madzia2143
  14 maja 2011
HELOŁ. Wiecie czy dostanę gdzieś pościel z nadrukiem drużyny 'ajax amsterdam'?
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 maja 2011
Prinz
Prinz: no nie? 24 w nocy, siedzisz z kolezanka, a tu sowa huhuuuu. pelne gacie bys miala

no co ty, SowaMarcin nie jest az taki straszny :nie:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no co ty, SowaMarcin nie jest az taki straszny

jak sciagnie gacie to nawet zabawny :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Sensi
Sensi
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny, jeśli przed wakacjami borykacie się z szorstką skórą, cellulitem, krostkami etc. KUPCIE:
Ja już wszystkiego na szorstką skórę używałam, więc szczerze wątpię w jego działanie. Cellulitu się nie pozbędę, bo przynajmniej na plaży wiadomo, że nie mam 12lat. ;)
Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011

Trochę schudłam, ale się ciesze :mrgreen: Myślałam, ze waze 63, a wazyłam prawie 65, schudłam do 62 i tej wagi będę się trzymać :) Dobrze, że mam już szczuplejsze nogi, bo były jednak za pełne :nie:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Sensi
Sensi: Ja już wszystkiego na szorstką skórę używałam, więc szczerze wątpię w jego działanie. Cellulitu się nie pozbędę, bo przynajmniej na plaży wiadomo, że nie mam 12lat. ;)

byłabyś mile zaskoczona,z Bielendy profesjonalnej polecam także Peeling cukrowy.
Julie
Julie
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byłabyś mile zaskoczona,z Bielendy profesjonalnej polecam także Peeling cukrowy.
Uwierz mi, ja już wszystko wypróbowałam. Królik doświadczalny ze mnie świetny, tyle, że na mnie nic nie działa.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Julie
Julie: Uwierz mi, ja już wszystko wypróbowałam. Królik doświadczalny ze mnie świetny, tyle, że na mnie nic nie działa.

ale tego peelingu nie próbowałaś :P :ziober2:
Julie
Julie
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale tego peelingu nie próbowałaś
Bo wiem, że nie pomoże. Tyle peelingów, tyle kremów wypróbowałam, że przynajmniej 40książek bym mogła za tę kasę kupić.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Julie
Julie: Bo wiem, że nie pomoże. Tyle peelingów, tyle kremów wypróbowałam, że przynajmniej 40książek bym mogła za tę kasę kupić.

Ty i te książki, ja się przymierzam do 'Gone' :-) planuje kupic.
Julie
Julie
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty i te książki, ja się przymierzam do 'Gone' :-) planuje kupic.
Wiem. :mrgreen: Jestem od nich uzależniona. Od płyt zresztą też. Kupiłam sobie jakiś czas temu płytę White Lies. Na początku do nich sceptycznie podchodziłam, bo tylko dwa utwory znałam z radia. Miło się zaskoczyłam, pomimo, że początek płyty bez rewelacji, ale całość jest spójna i idealna moim zdaniem.
A widziałaś, jakie to grube? :D Ja właśnie zaliczyłam pierwszą część "Dwunastu" Jaspera Kenta. Chwila odetchnienia i biorę się za drugą część - "Trzynaście lat później". Tylko jednego żałuję - że są takie "szczupłe".
Pozostając w tematyce książek - myślę, że stronka Cię zaciekawi: Lubimy czytać. :mrgreen:
Fieska
Fieska
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Trochę schudłam, ale się ciesze Myślałam, ze waze 63, a wazyłam prawie 65, schudłam do 62 i tej wagi będę się trzymać :) Dobrze, że mam już szczuplejsze nogi, bo były jednak za pełne


To ja ostatnio jak nigdy nie mogłam zejść z mojej wagi ciężkiej (66 kg), tak teraz przez stres schudłam i ważę 57 kg. Jeszcze dwa, trzy kg i może tak zostać :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 maja 2011

ja juz schudlem 10kg ;d jeszcze 10 i bede zadowolony, juz w stare spodnie wchodze ;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.