malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 maja 2011

Chyba najlepszy peeling jaki miałam. Polecam, dosyć drogi (jak na peeling do twarzy i taa gramaturę), ok 22 zł - ale warto :-)

mmaryjka
mmaryjka
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: uu, wlasnie, peelingi mi sie skonczyly, czas zlozyc nowe zamowienie w lushu

ja kupiłam tyle rzeczy, że miałam 5kg nadbagażu i musiałam wyrzucić na lotnisku parę rzeczy:and: ale lush wygrywa nad tymi wszystkimi sklepowymi firmami, nie ma w ogóle co mówić

Prinz
Prinz:

kupiłam ten podkład. zapłaciłam 109zł, ale nie dostałam korektora:and: od poniedziałku zacznę używać, bo jeszcze dostałam próbkę tego nawilżającego więc najpierw użyję jej żeby zobaczyć czy nie czeka mnie kolejne 109zł na podkład jeśli okaże się lepszy
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kupiłam ten podkład. zapłaciłam 109zł, ale nie dostałam korektora

to tanio, ale nie ma gratisu :And:

Konto usunięte
Konto usunięte: od poniedziałku zacznę używać, bo jeszcze dostałam próbkę tego nawilżającego więc najpierw użyję jej żeby zobaczyć czy nie czeka mnie kolejne 109zł na podkład jeśli okaże się lepszy

ja zamowilem probki na allegro,
zobacz, ktory ci lepiej podpasuje, tylko jak zielony okaze sie gorszy to nie wyrzucaj i mi mozesz podarowac :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  12 maja 2011
Prinz
Prinz: zobacz, ktory ci lepiej podpasuje, tylko jak zielony okaze sie gorszy to nie wyrzucaj i mi mozesz podarowac

powiem ci, że on będzie lepszy niż każdy inny, najbardziej kryjący podkład bo on jest przeznaczony do zaczerwień. porównując go do estee lauder double wear - krycie mniejsze, ale jednak na dłużej maskuje te zaczerwienienia i co najważniejsze, dużo słabiej wychodzą rumieńce choć ja osobiście nie mam tego problemu, ale moja koleżanka już od wczoraj testuje i jest zachwycona.
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba najlepszy peeling jaki miałam. Polecam, dosyć drogi (jak na peeling do twarzy i taa gramaturę), ok 22 zł - ale warto :-)

tragiczny jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja kupiłam tyle rzeczy, że miałam 5kg nadbagażu i musiałam wyrzucić na lotnisku parę rzeczy ale lush wygrywa nad tymi wszystkimi sklepowymi firmami, nie ma w ogóle co mówić

:lol2:
trzeba bylo do kieszeni powkladac:lol2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 maja 2011
Dziewczyny, jeśli przed wakacjami borykacie się z szorstką skórą, cellulitem, krostkami etc. KUPCIE:
UWAGA: trzeba mieć DUUUUUŻO silnej woli aby nie skosztować czy smakuje tak samo jak pachnie. Mnie zapach wyciągnął z pracowni kosmetycznej na drugim koncu salonu (pomiędzy są jeszcze 4 pomieszczenia wiec odległość duża) i skosztowałam, niedobre ale zapach bombowy :zakochany: i działanie też świetne, wypróbowałam na sobie i już zamówiłam u dostawcy, cena ok 50 zł. :napalony: bardzo wydajny!!!

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 maja 2011

oczywiscie miałam na mysli peeling :lol:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powiem ci, że on będzie lepszy niż każdy inny, najbardziej kryjący podkład bo on jest przeznaczony do zaczerwień. porównując go do estee lauder double wear - krycie mniejsze, ale jednak na dłużej maskuje te zaczerwienienia i co najważniejsze, dużo słabiej wychodzą rumieńce choć ja osobiście nie mam tego problemu, ale moja koleżanka już od wczoraj testuje i jest zachwycona.

czekam na przesylke i nie moge sie doczekac;d
fajnie, ze kryje i jak mowisz naturalnie wyglada i sie stapia. jak jeszcze mi przykryje piz'deczki pod oczami to kupie;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Transcendencja
Transcendencja
  13 maja 2011

Podbijam temat bo coś ucichł .

pijana
pijana
  13 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No super!:D ja mam grejfrutową czerwień i róż:D

Masz jakieś zdjęcia ? :napalony:
Konto usunięte
Konto usunięte: 10 lat. Rodzice swoego czasu nie mieli mozliwości wynająć większego mieszkania. Teraz mieszkam z Mamą w dwupokojowym. co prawda małe, nieustawne jak diabli i w przedwojennej kamienicy, ale WŁASNE :D

To najważniejsze :)) Też będę mieszkać z mamą, z tą różnicą, że w bloku, nie kamienicy. Trochę lipa jest z hałasem, bo pociągi za moim oknem i bardzo cienkie ściany, ale jakoś się przyzwyczaję.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  13 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To najważniejsze :)) Też będę mieszkać z mamą, z tą różnicą, że w bloku, nie kamienicy. Trochę lipa jest z hałasem, bo pociągi za moim oknem i bardzo cienkie ściany, ale jakoś się przyzwyczaję.

do tego mozna się przyzwyczaić, ja co noc słyszę pociągi, mieszam blisko dworca.
Jesli nie będziesz miała hałaśliwych sąsiadów, to będzie ok, gorzej, jak będą wieczne imprezy, albo pijackie awantury.
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To najważniejsze :)) Też będę mieszkać z mamą, z tą różnicą, że w bloku, nie kamienicy. Trochę lipa jest z hałasem, bo pociągi za moim oknem i bardzo cienkie ściany, ale jakoś się przyzwyczaję.

przez wiekszosc mojego zycia mieszkalam na ulicy, obok ktorej przejezdzaly tiry itp teraz mnie nawet trzesienie ziemi nie obudzi :nie:
serio, sprawdzone :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny, jeśli przed wakacjami borykacie się z szorstką skórą, cellulitem, krostkami etc. KUPCIE:

nie borykam sie, ale z samego wzgledu na to, ze sa arbuzowe kupie :rotfl:
normalnie w sklepach bedzie mozna dostac??
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przez wiekszosc mojego zycia mieszkalam na ulicy

moje współczucia. jak to jest życ na ulicy? :ninja:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 maja 2011
Prinz
Prinz: moje współczucia. jak to jest życ na ulicy?

mnie bardzoej ciekawi jak to jest zyc w domu/mieszkaniu, ktore nie jest na ulicy, a lata w powietrzu :tak:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie bardzoej ciekawi jak to jest zyc w domu/mieszkaniu, ktore nie jest na ulicy, a lata w powietrzu

bo się mieszka przy ulicy :jezyk2:

mozesz miec domek na drzewie w parku, to juz nie jest ulica :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.