malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
BlackDahila
BlackDahila
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak tak, rozumiem, ale licząc moje BMI powinnam wazyc od 56 - 70 kg, a waze 50 wiec mam 6 kg niedowagi a nie czuje sie wychudzona, jak wazylam 55 (jeszcze 1 kg niedowagi) to czulam sie gruba.


Dlatego BMI nie należy się tak do końca sugerować. Na lekkoatleci mają często wyższe BMI co oznacza nadwagę. A jest to nieprawda. Po prostu wagę zawyża tkanka mięśniowa, która jest bardziej rozwinięta niż u szarego człowieka. BMI daje tylko taki poglądowy wynik, czy nie dzieje się z nami coś złego. Na wynik BMI powinniśmy brać poprawkę z trybu życia jaki prowadzimy. ;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To też prawda. ale Prinz to nie idiota też, żeby się pchać w anoreksję.

no wlasnie, ja chce byc tylko chudym/szczuplym, a nie wychudzonym/wygloddzonym, poza tym geny mam jakie mam, za bardzo lubie jesc by sie wpedzic w anoreksje :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: I bardzo dobrze - skutecznie i zdrowo można się odchudzić jedynie pod opieką lekarza dietetyka.

ja bazuje glownie na wiedzy ze szkoly, kiedys dietetyki sie uczylem, pozniej schudlem 35 kg. no i teraz tez z tego czerpie, ale by miec 100% pewnosc poszedlem do lekarza zapytac. przezorny zawsze ubezpieczony ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: W pewnym sensie oni chcą dobrze - martwią się o Twoje zdrowie, o to, czy właśnie w ową anoreksję nie wpadniesz.

nie nie ;p tu dziala motyw zazdrosci, ja mam silna wole i jak sobie obiore cel to zazwyczaj go osiagam, a one wola narzekac jakie to sa grube (a sa) i nic z tym nie robic, mysle ze dzialam na nie demotywujaco..

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli ktoś się czuje dobrze ze swoimi kilogramami, to po co mu zwracać uwagę w chamski i bezczelny sposób? Jak komuś dobrze w swoim ciele to nie ma po co go na siłę zmieniać. Każdy ma prawo ze swoim ciałem i zdrowiem robić co chce.

no wlasnie ja nie ingeruje w wyglad innych ludzi, niech sobie kazdy wyglada jak chce, ale rowniez nie chce wtryniania sie w moja prezencje ;p

raz jeszcze zdzierze, wytlumacze sobie 'troska' ale nachalnosci nie lubie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  15 maja 2011

moje bmi jest zbyt niskie, przy trybie życia można byłoby stwierdzić, że nie żyję. ba! żyję i jestem zdrowa. czyli bmi czasami nie ma NIC wspólnego z rzeczywistością.

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  15 maja 2011
Prinz
Prinz: no wlasnie, ja chce byc tylko chudym/szczuplym, a nie wychudzonym/wygloddzonym, poza tym geny mam jakie mam, za bardzo lubie jesc by sie wpedzic w anoreksje

No i jest dobrze xD

Prinz
Prinz: ja bazuje glownie na wiedzy ze szkoly, kiedys dietetyki sie uczylem, pozniej schudlem 35 kg. no i teraz tez z tego czerpie, ale by miec 100% pewnosc poszedlem do lekarza zapytac. przezorny zawsze ubezpieczony ;p

Prawidłowo.

Prinz
Prinz: nie nie ;p tu dziala motyw zazdrosci, ja mam silna wole i jak sobie obiore cel to zazwyczaj go osiagam, a one wola narzekac jakie to sa grube (a sa) i nic z tym nie robic, mysle ze dzialam na nie demotywujaco..

Biedaczki :lol:
to niech same dupska ruszą, narzekać to każdy potrafi.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 maja 2011

@mmaryjka:
kupilem dzis makaron pelnoziarnisty, ten ciemny, o dziwo lepiej mi smakowal niz ten zwykly.

Konto usunięte
Konto usunięte: to niech same dupska ruszą, narzekać to każdy potrafi.

najlepiej jest jak jedziemy samochodem, a one krytykuja szczuplejsze laski od siebie nazywajac je grubaskami :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  15 maja 2011
Prinz
Prinz: kupilem dzis makaron pelnoziarnisty, ten ciemny, o dziwo lepiej mi smakowal niz ten zwykly.

ja kupuję tylko taki ekologiczny lub robię sama, bo np. ten lubella mi strasznie nie smakuje
Julie
Julie
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jestem wściekła :/ zachciało mi się solarium to teraz mam za swoje, wątpie, że to jakieś podrażnienie, ostatnio mam suchszą skórę ale to raczej nie od tego, źle to wygląda.
Wiesz raz na jakiś czas, na 10minut to raczej OK, ale jeżeli przesadziłaś i chodziłaś dość często i na dłużej... Ja się nie znam na tym, ale jednak opisując to brzmi poważnie.

Jezu, Wy tu wszyscy ćwiczycie, odchudzacie się. A ja się modle o 20kg, a nie chce przyjść. Mam niedowagę i jestem załamana przez to psychicznie przed sesją.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Julie
Julie: Wiesz raz na jakiś czas, na 10minut to raczej OK, ale jeżeli przesadziłaś i chodziłaś dość często i na dłużej... Ja się nie znam na tym, ale jednak opisując to brzmi poważnie.

ostatnio ok 3 razy na 2 tyg, czasem dwa razy w tyg czasem raz roznie, zaczynalam od 7 min a ostatnio bylam na 13.
Julie
Julie
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ok 3 razy na 2 tyg
Moi zdaniem to za często, ale mogę się mylić. Jestem tylko człowiekiem.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja kupuję tylko taki ekologiczny lub robię sama, bo np. ten lubella mi strasznie nie smakuje

no kupilem ekologiczny wlasnie.

chce ci sie samej robic? :rotfl: robisz na raz czy zapas i suszysz jak moja babcia?

Julie
Julie: Jezu, Wy tu wszyscy ćwiczycie, odchudzacie się. A ja się modle o 20kg, a nie chce przyjść. Mam niedowagę i jestem załamana przez to psychicznie przed sesją.

jestes nienormalna. masz dobra wage, a przy twoim wzroscie 20 kg i wygladasz jak beczka, idz sie leczyc dziewczyno, bo jeczysz o tym z pol roku, idz do maca, nawpiedalaj sie 4 kg kurczaka, zapij cola, lez caly dzien i dojdziesz do wymarzonego wyniku!

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Julie
Julie
  15 maja 2011
Prinz
Prinz: jestes nienormalna. masz dobra wage, a przy twoim wzroscie 20 kg i wygladasz jak beczka, idz sie leczyc dziewczyno, bo jeczysz o tym z pol roku, idz do maca, nawpiedalaj sie 4 kg kurczaka, zapij cola, lez caly dzien i dojdziesz do wymarzonego wyniku!
Nawet, gdybym chciała nie wyglądałabym tak, bo mam taką, nie inną przemianę materii. Robiłam już tak kilka razy i co? Waga ani drgnie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Julie
Julie: Moi zdaniem to za często, ale mogę się mylić. Jestem tylko człowiekiem.

chciałam nabrać brązu a nie utrzymać opaleniznę, utrzymać opaleniznę to można chodząc raz na 3 tyg, ale żeby nabrać koloru trzeba częściej, jedna wizyta na miesiac nic by mi nie dała.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 maja 2011
Julie
Julie: Nawet, gdybym chciała nie wyglądałabym tak, bo mam taką, nie inną przemianę materii. Robiłam już tak kilka razy i co? Waga ani drgnie.

psychiatra w takim razie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BlackDahila
BlackDahila
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio ok 3 razy na 2 tyg, czasem dwa razy w tyg czasem raz roznie, zaczynalam od 7 min a ostatnio bylam na 13.


Naprawdę nie warto korzystać z solarium.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bezwzględny zakaz opalania się w solarium dotyczy przede wszystkim osób ze znamionami dysplastycznymi, a także ludzi o jasnej karnacji i mających dużą liczbą znamion (pieprzyków). Muszą oni stosować preparaty zawierające filtry o wysokim stopniu ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, najlepiej tzw. blokery. Osoby nie obarczone czynnikami ryzyka także powinny zachować umiar w opalaniu i zawsze stosować kremy do opalania z filtrami, dostosowane do typu skóry. Pamiętajmy, że w skórze niezmienionej również znajdują się komórki mogące stanowić punkt rozwoju czerniaka. Nie zapominajmy też o szybszym starzeniu się skóry i częstszym występowaniu mniej złośliwych nowotworów skóry pod wpływem przewlekłego i nadmiernego opalania się w solarium.
Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę nie warto korzystać z solarium.

Potwierdzam, szkoda skóry :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.