malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011

Dzisiaj zauważyłam, że mój pieprzyk na ramieniu, z przodu tak nad pachą go mam stał się jakiś dziwny, jestem przerażona. Stał się ciemnobrązowy, szorstki, boli jak go dotykam i jest taki jakby podrażniony. Jest wyraźnie większy, bardziej wypukły. Czy to może oznaczać, że znamię 'zezłośliwiało'? Czerniaka albo coś takiego? Ostatnio chodzę na solarium... Byłam parę razy, jakieś 7-8.

Fieska
Fieska
  15 maja 2011
Prinz
Prinz: ja juz schudlem 10kg ;d jeszcze 10 i bede zadowolony, juz w stare spodnie wchodze ;)


To ile ty chcesz ważyć?
Ja wczoraj przymierzałam stare spodnie jak jeszcze nosiłam rozmiar 32 i dupa weszła mi lekko. Jeszcze luz był. Haha!
Sensi
Sensi
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to może oznaczać, że znamię 'zezłośliwiało'? Czerniaka albo coś takiego?
Radzę Ci iść do dermatologa, jeśli się martwisz. Bo może być to i podrażnienie przez solarium, które przejdzie albo i nie. Jeśli dbasz o swoje zdrowie etc to idź do specjalisty.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Sensi
Sensi: Radzę Ci iść do dermatologa, jeśli się martwisz. Bo może być to i podrażnienie przez solarium, które przejdzie albo i nie. Jeśli dbasz o swoje zdrowie etc to idź do specjalisty.

jutro mam zamiar iść ale nie wiem czy przyjmą mnie od razu czy będe musiała sie zapisac, jak nie to pójde do rodzinnego albo gdziekolwiek prywatnie. boje sie, juz ani razu nie pojde na solarium.
Sensi
Sensi
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdziekolwiek prywatnie
Prywatnie masz większą szansę, że cokolwiek się dowiesz szybciej.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Sensi
Sensi: Prywatnie masz większą szansę, że cokolwiek się dowiesz szybciej.

ale jestem wściekła :/ zachciało mi się solarium to teraz mam za swoje, wątpie, że to jakieś podrażnienie, ostatnio mam suchszą skórę ale to raczej nie od tego, źle to wygląda.
Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja ostatnio jak nigdy nie mogłam zejść z mojej wagi ciężkiej (66 kg), tak teraz przez stres schudłam i ważę 57 kg. Jeszcze dwa, trzy kg i może tak zostać

Tak przez stres idzie schudnąć :) To gratuluję zgubienia aż tyle kg :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze dwa, trzy kg i może tak zostać

No to już niewiele zostało :P

Prinz
Prinz: ja juz schudlem 10kg ;d jeszcze 10 i bede zadowolony, juz w stare spodnie wchodze ;)

Będziesz patyczakiem :rotfl:
Ja ostatnio jem wszystko to co normalnie, ale jem mniej i w takich odstępach, że przemiana materii pracuje, bo jak za mało jadłam, to waga ustała w miejscu :/
wagi nadal nie mam ale widzę po spodniach, że wiszą na mnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to może oznaczać, że znamię 'zezłośliwiało'? Czerniaka albo coś takiego?

Lepiej to sprawdzić. Z czerniakiem nie ma żartów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio chodzę na solarium

Lepiej już nie chodź...
Fieska
Fieska
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Tak przez stres idzie schudnąć :) To gratuluję zgubienia aż tyle kg :)


Zapomniałam o jedzeniu i schudłam :mrgreen:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to może oznaczać, że znamię 'zezłośliwiało'? Czerniaka albo coś takiego?

Już do dermatologa! Biegiem!
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To ile ty chcesz ważyć?

z 70-75(mam 191 wzrostu) zeby w inne spodnie wejsc ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wczoraj przymierzałam stare spodnie jak jeszcze nosiłam rozmiar 32 i dupa weszła mi lekko. Jeszcze luz był. Haha!

jaka radosc, co?
ja wczoraj po bieganiu postanowilem zalozyc spodnie stare i lekko wlazlem, z wrazenia zasnac nie moglem :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Będziesz patyczakiem

o to chodzi.
a najbardziej mnie wkuviaja teksty kolezanek grubszych w szkole 'po co ty sie odchudzasz, juz schudles' etc, a same by dupska ruszyly i cwiczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ostatnio jem wszystko to co normalnie, ale jem mniej i w takich odstępach, że przemiana materii pracuje, bo jak za mało jadłam, to waga ustała w miejscu :/ wagi nadal nie mam ale widzę po spodniach, że wiszą na mnie

gratulejszyn, ja sie codziennie waze, dziala motywujaco :rotfl:
i jem 1500 kcal, makaron tylko juz ciemny, brak pyrek, chleb tylko wasa.. brak slodyczy, coli i moich ukochanych chipsow :and:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BlackDahila
BlackDahila
  15 maja 2011
Prinz
Prinz: z 70-75(mam 191 wzrostu) zeby w inne spodnie wejsc ;d


Przy tym wzroście to minimum 85kg :P
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  15 maja 2011
Prinz
Prinz: a najbardziej mnie wkuviaja teksty kolezanek grubszych w szkole 'po co ty sie odchudzasz, juz schudles' etc, a same by dupska ruszyly i cwiczyć.

Może je po prostu dziwi, że mężczyzna chce być bardzo szczupły, zamiast zmieniać się w napakowanego świniaka?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: Przy tym wzroście to minimum 85kg :P

tyle mam obecnie, chce mniej, ale juz zebra powoli widac, wiec jestem na dobrej drodze.
wkurza mnie tylko ze z gory leci szybko, a z ud ni uja :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Może je po prostu dziwi, że mężczyzna chce być bardzo szczupły, zamiast zmieniać się w napakowanego świniaka?

no w sumie masz racje. poza tym patrzac na nie i ich chlopakow to nie maja zbyt wielkich wymagan i dziwia sie, ze ktos ma ochote sie ruszyc i osiagnac cel.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ka albo coś takiego? Lepiej to sprawdzić. Z czerniakiem nie ma żartów.


Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej już nie chodź...


Konto usunięte
Konto usunięte: Już do dermatologa! Biegiem!


Wiem, jutro pójde, a najbardziej jestem zła, bo kiedyś chodziłam na solarium często, ale jakoś chyba rok czy dłużej nie chodziłam wcale i dobrze sie czułam, a teraz nie wiem co mi odbiło, chyba przed tym weselem :/ a jeszcze sie okaze ze nie dożyje go:ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.