malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
mmaryjka
mmaryjka
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak trochę szkoda by było taką ładną twarz wymieniać ;) Tylko na twarzy masz taką przesuszoną czy na całym ciele?

no ojciec mi już dawno powiedział, że zażaleń nie przyjmuje;) na twarzy najbardziej, bo do ciała używam masła z body shopu lub kremu vichy i działają, jako tako utrzymują nawilżoną/natłuszczoną skórę na ciele

Prinz
Prinz: i 'szkoda zmarnowac te kupony'

no dokładnie!

Prinz
Prinz: oj tam, czlowiek bez uzaleznien jest nudny, sa gorsze uzaleznienia

no akurat o uzależnieniach trochę już wiem;) także kolejna terapia nie wchodzi w grę, chociaż na pewno tata by się bardziej cieszył z takiej
pijana
pijana
  11 maja 2011
http://zapodaj.net/bbe59ef23e14.jpg.html Mój nowy pokój
http://zapodaj.net/e02118ea42aa.jpg.html Mój stary pokój
:-)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://zapodaj.net/bbe59ef23e14.jpg.html Mój nowy pokój http://zapodaj.net/e02118ea42aa.jpg.html Mój stary pokój :-)

Wow! Nie drażnią Ci te neonowe kolory oczu ? : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  12 maja 2011
naaats
naaats: Wow! Nie drażnią Ci te neonowe kolory oczu ? : )

Nie, w starym pokoju jak widać nawet sufit jest zielony, szkoda, że w nowym tak nie jest, kolory są świetne i dodają energii :D Początkowo myślałam nad niebieskim, takim jak oko w logu Fotki, ale jednak przyzwyczajenie do tej zieleni wygrało :)) Ogólnie lubię mocne kolory, w ubraniach, makijażu no i na ścianach właśnie xD
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo, nie widziałam takiego! pudry estee są meeeeeeeeeeega! dostałam rabaty do sephory więc już na samą myśl ile wydam robi mi się słabo. ale przynajmniej obkupiłam się w lush'u i jestem podwójnie zadowolona;d

w nowosciach na zeberce pokazywali go czy cos :zakochany:
bede musiala go znalezc :P
uu, wlasnie, peelingi mi sie skonczyly, czas zlozyc nowe zamowienie w lushu :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Aż szkoda by mi było go używać

:lol2:
no troche faktycznie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. Z resztą ja często jak kupię coś nowego to szkoda mi to zacząć A już takie cuda to w ogóle. Nie wiem czemu tak mam.

a ja mam tak, ze nie moge sie doczekac, zeby uzyc :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: CZY BIAŁE PÓŁBUTY TO OBCIACH?

zalezy od butow.
pijana
pijana
  12 maja 2011

Korzysta ktoś z Was z Groupona ? Jakie wrażenia ?
Ja właśnie dziś dostałam kupon na mikrodermabrazję diamentową, ampułkę, maskę i krem dla mamy. Zastanawiam się też nad ofertą "70 zł zamiast 200 zł za skaling, piaskowanie, fluoryzację", korzysta ktoś z Was z takich zabiegów ? Ja korzystam raz w roku z darmowego czyszczenia na NFZ, ale ta oferta też mnie kusi :woot:

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://zapodaj.net/bbe59ef23e14.jpg.html Mój nowy pokój

Ładnie :)
Kolor fajny^^ meble i dodatki też w takich rażących kolorach dobierasz, czy bardziej stonowane?

Ech, ja też muszę odnowić ściany .;/ W jednej nawet dziure mam, bo jak meble wstawiałam, to czymś trzasnęłam i kawał tynku mi ze ściany odpadł :lol: A pijani kumple na imprezie dobrali mi się do kartonu ze spray'ami, którymi biurko malowałam i zrobili mi 'grafitti' na ścianie ;D
pijana
pijana
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ładnie :) Kolor fajny^^ meble i dodatki też w takich rażących kolorach dobierasz, czy bardziej stonowane?

Dzięki :D Meble zawsze mam jasne, teraz przeprowadzam się z domu do małego mieszkania, więc jasne meble chyba nie zmniejszą pokoju optycznie tak, jak zrobiłyby to ciemne... Pewnie na początku się będę źle czuła w takim małym mieszkaniu, no ale trzeba to trzeba.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ech, ja też muszę odnowić ściany .;/ W jednej nawet dziure mam, bo jak meble wstawiałam, to czymś trzasnęłam i kawał tynku mi ze ściany odpadł A pijani kumple na imprezie dobrali mi się do kartonu ze spray'ami, którymi biurko malowałam i zrobili mi 'grafitti' na ścianie ;D

O kurde, to ostro :rotfl: A wyszedł im chociaż jakiś wzór, czy kompletne bohomazy ? :D
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki :D Meble zawsze mam jasne, teraz przeprowadzam się z domu do małego mieszkania, więc jasne meble chyba nie zmniejszą pokoju optycznie tak, jak zrobiłyby to ciemne... Pewnie na początku się będę źle czuła w takim małym mieszkaniu, no ale trzeba to trzeba.

Powinno być ok, chyba, że pomieszczenie na prawdę jest małe, a meble masywne.
Można się przyzwyczaić po pewnym czasie.

Konto usunięte
Konto usunięte: O kurde, to ostro A wyszedł im chociaż jakiś wzór, czy kompletne bohomazy ? :D

Wielki, srebrny odwrócony krzyż, 666 i podpisy ekipy :ninja: i jeszcze krzywy pentagram na drzwich :zonk: Udąło mi się to poukrywać pod plakatami, na szczęście.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no dokładnie!

tez nie lubie marnotrawstwa ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: no akurat o uzależnieniach trochę już wiem;) także kolejna terapia nie wchodzi w grę, chociaż na pewno tata by się bardziej cieszył z takiej

to tez by mu uszczuplilo portfel, ale skutek moze bylby pozytywny (dla niego;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Powinno być ok, chyba, że pomieszczenie na prawdę jest małe, a meble masywne. Można się przyzwyczaić po pewnym czasie.

Meble wyglądają tak (szafa dla przykładu) więc nie powinno być źle
http://www.szynaka.pl/meble-369-PL-115.htm
Tyle ludzi żyje w blokach i dają radę więc i ja dam :mrgreen: W mieszkaniu obok będą niedługo 2 osoby, dziecko (jeszcze nienarodzone) i pies, a to kawalerka :wtf: Więc moje 2 pokoje na 2 osoby to nie jest wcale źle...
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielki, srebrny odwrócony krzyż, 666 i podpisy ekipy i jeszcze krzywy pentagram na drzwich Udąło mi się to poukrywać pod plakatami, na szczęście.

O kurde, gruba opcja :x
Paulinessa
Paulinessa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://zapodaj.net/bbe59ef23e14.jpg.html Mój nowy pokój


No super!:D ja mam grejfrutową czerwień i róż:D
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Meble wyglądają tak (szafa dla przykładu) więc nie powinno być źle http://www.szynaka.pl/meble-369-PL-115.htm Tyle ludzi żyje w blokach i dają radę więc i ja dam W mieszkaniu obok będą niedługo 2 osoby, dziecko (jeszcze nienarodzone) i pies, a to kawalerka Więc moje 2 pokoje na 2 osoby to nie jest wcale źle...

Fajna szafa, świetnie będzie się komponować z kolorem ścian.
Nie wygląda ani na wielką, ani na masywną, mimo, że jest trzydrzwiowa. Moja trzydrzwiówka już by się nie nadawała do małego pomieszczenia, niestety.

Pamiętam, jak się cisnęłam w 3os + pies w kawalerce, porażka. Nikomu tego nie zyczę, każdy każdemu po głowie skakał.

Dwa pokoje, dla dwóch osób, to w sam raz jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: O kurde, gruba opcja :x

odpieprzyło im grubo i tyle. Na szczęście, dało się ścianę zakryć, mam odpowiedni, koncertowy plakat KULTu, który w sam raz to przykrył. A drzwi i tak miały być krótko po tym odmalowane (nie zostały do dziś, ale to już inna bajka :lol: )
pijana
pijana
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam, jak się cisnęłam w 3os + pies w kawalerce, porażka. Nikomu tego nie zyczę, każdy każdemu po głowie skakał.

Oszalałabym :nie: A długo tak mieszkałaś ?
Konto usunięte
Konto usunięte: odpieprzyło im grubo i tyle. Na szczęście, dało się ścianę zakryć, mam odpowiedni, koncertowy plakat KULTu, który w sam raz to przykrył. A drzwi i tak miały być krótko po tym odmalowane (nie zostały do dziś, ale to już inna bajka )

Ważne, że są i że się trzymają, malowanie nie ucieknie :D
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oszalałabym A długo tak mieszkałaś ?

10 lat. Rodzice swoego czasu nie mieli mozliwości wynająć większego mieszkania.
Teraz mieszkam z Mamą w dwupokojowym. co prawda małe, nieustawne jak diabli i w przedwojennej kamienicy, ale WŁASNE :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ważne, że są i że się trzymają, malowanie nie ucieknie :D

Malowanie się pojawi, jak mi lenistwo ucieknie;P
Najpewniej poczeka do bardziej generalnego remontu, bo nie chce mi się najszczególniej co kilka miesięcy coś robić, wolę na raz wszystko odwalić i mieć z głowy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.