malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Transcendencja
Transcendencja
  11 maja 2011

Podbijam temat bo coś cicho tutaj :C

Jezus
Jezus
  11 maja 2011

Nabijam, nabijam. :D

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba było w danym lokalu kupić daną rzecz o danej godzinie i podać dane hasło Nie kręcą mnie zbytnio gry więc go pogonię i wpadnie z 8 stówek na kosmetyki

No w sumie racja + musialabys dokupywac gry, a one tanie nie sa :P
Ja z takich konsoli to najbardziej lubie nintendo ds :D

Prinz
Prinz: no nie? masakra, ja tam uwazam, ze wszyscy sa rowni, ale czasem naginka jest nie do ogarniecia.

zbyt wszyscy sa wrazliwi na takie tematy :nie:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2011
Jezus
Jezus: Nabijam, nabijam. :D

baaaaaaaaaaaaaaan!
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2011

Powiedzcie tylko, ze ten puder z rozgwiazda nie jest mega :zakochany:

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  11 maja 2011

Bezczelnie twierdzę, że nie mam co na siebie włożyć.
Jeśli jeszcze raz zrobię porządki w szafie zimą i taki piękny, gorący dzień, jak dzisiejszy, stwierdzę, że nie mam w czym chodzić (bo nagle w szafie nie ma nic odpowiedniego na tę temperaturę) to palnijcie mi w łeb. Mocno. W razie braku reakcji powtórzcie.

Babsy
Babsy
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bezczelnie twierdzę, że nie mam co na siebie włożyć. Jeśli jeszcze raz zrobię porządki w szafie zimą i taki piękny, gorący dzień, jak dzisiejszy, stwierdzę, że nie mam w czym chodzić (bo nagle w szafie nie ma nic odpowiedniego na tę temperaturę) to palnijcie mi w łeb. Mocno. W razie braku reakcji powtórzcie.

tez ostatnio stwierdzilam, ze mam niewiele fajnych ciuchow do chodzenia na co dzien:D
nie masz zadnej bluzki na ramiaczka, topu ani tshirta:)?
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  11 maja 2011
Babsy
Babsy: nie masz zadnej bluzki na ramiaczka, topu ani tshirta:)?

Mam, ale 99% jest w praniu, a ten 1% co się ostał, jest czarny i raczej przy tym słońcu odpada. Ponadto, wszystko już powoli zaczyna przypominać szmaty do podłogi - stare, sprane i zniszczone.

Chyba udam się dziś na podbój gdyńskich lumpeksów :w00t:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba udam się dziś na podbój gdyńskich lumpeksów

fajne sa z tego co pamietam :w00t:

ja ostatnio w Kaliszu upolowalem sweter za 4 zl, w sklepie ze 150 taki :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Babsy
Babsy
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba udam się dziś na podbój gdyńskich lumpeksów

moj ulubiony sport:mrgreen:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  11 maja 2011
Prinz
Prinz: fajne sa z tego co pamietam

Aha, szczególnie taki malutki, przy wyjściu z tunelu prowadzącego od dworca na ulicę Morską.
Cudeńka można tam upolować.

Prinz
Prinz: ja ostatnio w Kaliszu upolowalem sweter za 4 zl, w sklepie ze 150 taki

Ładnie :tak:

Babsy
Babsy: moj ulubiony sport

Mój też, szczególnie, że nienawidzę łażenia po 'normalnych' sklepach, nic dla siebie tam nie znajdę.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha, szczególnie taki malutki, przy wyjściu z tunelu prowadzącego od dworca na ulicę Morską. Cudeńka można tam upolować.

ano mozna, swietne rzeczy widzialem w gdynskich lumpach, dosc sporo nawet meskich, a o nie ciezko. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mój też, szczególnie, że nienawidzę łażenia po 'normalnych' sklepach, nic dla siebie tam nie znajdę.

ja tez. w mediolanie się odnalazlem, ale na dzinsy za 700€ jeszcze mnie nie stac :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Babsy
Babsy
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój też, szczególnie, że nienawidzę łażenia po 'normalnych' sklepach, nic dla siebie tam nie znajdę.

a jaka radocha, jak wyczaje cos, czego w zwyklych sklepach na pewno nie znalazlabym:) czuje sie jak mysliwy na łowach:D
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  11 maja 2011
Prinz
Prinz: ano mozna, swietne rzeczy widzialem w gdynskich lumpach, dosc sporo nawet meskich, a o nie ciezko.

To na Starowiejskiej masz dośc duży lump, tam mają pełno męskich (często szperam tam za koszulkami polo i Tshirtami) tylko większość w sporych rozmiarówach.

Prinz
Prinz: ja tez. w mediolanie się odnalazlem, ale na dzinsy za 700€ jeszcze mnie nie stac

Oh, shit, za kawałek materiału tyle bym nawet nie dała, przy moim noszeniu po pól roku nie nadawałyby się do pokazania w nich ludziom.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To na Starowiejskiej masz dośc duży lump, tam mają pełno męskich (często szperam tam za koszulkami polo i Tshirtami) tylko większość w sporych rozmiarówach.

wlasnie ja mam problem, bo nosze M, okazjonalnie L, a zazwyczaj znajduje S albo od razu XXL.

Konto usunięte
Konto usunięte: Oh, shit, za kawałek materiału tyle bym nawet nie dała, przy moim noszeniu po pól roku nie nadawałyby się do pokazania w nich ludziom.

ja chyba tez nie, niszcze ciuchy strasznie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.