malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Sensi
Sensi
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo ja popieram! ja mam 168 i czuję się wysoka, bez kitu ;d większość koleżanek jest niższa ode mnie, może dlatego, ale to jest właśnie plus, że mogę ubrać szpilki i nie muszę się martwić ;d mam koleżankę, co ma chyba jakoś 161 a jej facet jest 2 cm nizszy
Ja mam 157cm i jestem z siebie zadowolona. Owszem mam wrażenie, że każdemu facetowi, co ma powyżej 175cm sięgam do pasa, ale to inna kwestia. :ziober2:
Niższy facet? A w życiu! Ja lubię takich do 175cm, dla mnie jest idealny ;)

Prinz
Prinz: a podobno jestes niska
Bo jestem. Ale gdybyś zobaczył jej nogi, a moje to mnie byś uznał za grubasa. :tak: Pomimo, że nim nie jestem ;)
feuliette
feuliette
  10 maja 2011

brwi nie rosną mi równo :smutny:

mmaryjka
mmaryjka
  10 maja 2011
Prinz
Prinz: zauwazylem wlasnie ze malo tluszczu, chleba nie smaruja, masla i margaryny nie uzywaja. do smazenia jak juz to tylko oliwa.

inne mają podejście do kuchni, to przede wszystkim.
ja np. staram się gotować wg kuchni pięciu przemian, ale to też nie zawsze mi wychodzi.
pijana
pijana
  10 maja 2011

Wygrałam dziś Xboxa, fuck yeah :rotfl:

mmaryjka
mmaryjka
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygrałam dziś Xboxa

gratulacje;d
ja ostatnio wygrałam konkretny zestaw pełnowymiarowych kosmetyków phenome, więc też nieźle bo uwielbiam ich kosmetyki, szczególnie mydła, cukry i kremy do rąk/stóp
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygrałam dziś Xboxa, fuck yeah

uuu, najs :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, zazwyczaj tak jest, ze w wiekszych miastach widac wlasnie wiecej ''pieknych'' ludzi :P

dla mnie 90% bylo pieknych, ale ja jestem pro południowy :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 maja 2011
Prinz
Prinz: dla mnie 90% bylo pieknych, ale ja jestem pro południowy

:mrgreen: to wiadomo, kwestia gustu, poza tym jak ktos jest ladny, to czy jest wlochem czy chinczykiem ladny bedzie :P
pijana
pijana
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gratulacje;d

Dzięki :D
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ostatnio wygrałam konkretny zestaw pełnowymiarowych kosmetyków phenome, więc też nieźle bo uwielbiam ich kosmetyki, szczególnie mydła, cukry i kremy do rąk/stóp

To też świetnie, ja o tej firmie słyszę same pozytywne opinie :)
Konto usunięte
Konto usunięte: uuu, najs

Też się cieszę :lol2: Nie cieszy mnie jedynie fakt, że na zdjęciu będę nieumalowana i nieuczesana, no ale coś za coś :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to wiadomo, kwestia gustu, poza tym jak ktos jest ladny, to czy jest wlochem czy chinczykiem ladny bedzie :P

kwestia gustu, dla mnie pojecie ladny chinczyk nie istnieje ;p

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 maja 2011
Prinz
Prinz: kwestia gustu, dla mnie pojecie ladny chinczyk nie istnieje ;p

Ja moge sie na ten temat wypowiadac, ale wyjdzie ze jestem rasistka i takie tam, wiec nawet nie bede probowac :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Też się cieszę Nie cieszy mnie jedynie fakt, że na zdjęciu będę nieumalowana i nieuczesana, no ale coś za coś :D

UUu :D A za co wygralas ?? :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja moge sie na ten temat wypowiadac, ale wyjdzie ze jestem rasistka i takie tam, wiec nawet nie bede probowac :P

ja sie ostatnio dowiedzialem, ze zdanie 'there are so many blacks here' (w londynie) jest uznane za rasizm, a ja zostalem nazwany rasista po moim uprzejmym zdziwieniu, ze Norwegie reprezentuje na Eurowizji Kenijka spiewajac w suahili :crylol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 maja 2011
Prinz
Prinz: ja sie ostatnio dowiedzialem, ze zdanie 'there are so many blacks here' (w londynie) jest uznane za rasizm, a ja zostalem nazwany rasista po moim uprzejmym zdziwieniu, ze Norwegie reprezentuje na Eurowizji Kenijka spiewajac w suahili

wiesz, teraz wszystko jest uznawane za rasizm, czasem sie lepiej nie odzywac :nie:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, teraz wszystko jest uznawane za rasizm, czasem sie lepiej nie odzywac

no nie? masakra, ja tam uwazam, ze wszyscy sa rowni, ale czasem naginka jest nie do ogarniecia.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: UUu :D A za co wygralas ??

Trzeba było w danym lokalu kupić daną rzecz o danej godzinie i podać dane hasło :rotfl: Nie kręcą mnie zbytnio gry więc go pogonię i wpadnie z 8 stówek na kosmetyki :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.