malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  11 maja 2011
naaats
naaats: Hmm, a jakaś inna propozycja

http://www.dekoral.pl/main.xml
http://www.dulux.pl/
Sama wybierz. Nie znamy Twojego gustu.

Konto usunięte
Konto usunięte: no wydaję, ale kij mi to daje. ryj mam dalej jaki miałam.

No widzisz, masz podobnie jak ja. Marne to pocieszenie ale cóż.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: karmazynowy przypływ!

To taki czerwień, nie ? Całkiem, całkiem, ale nie mogę wszystkich ścian pomalować na czerwień, bo to za mocny kolor na mój mózg :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 maja 2011
Prinz
Prinz: czemu? ja bym chetnie pomalowal.

A ja właśnie nie :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz, jak jest gorąco to jeszcze szybciej.

a ja mam teraz bardziej sucha, chyba az za, a tak narzekalem na moj przetluszczajacy sie nochal :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.dekoral.pl/main.xml http://www.dulux.pl/ Sama wybierz. Nie znamy Twojego gustu.

Testowałam już te wizualizery : (

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 maja 2011

A jakby tak 3 ściany beżowe, a jedna na taki malinowy kolor (coś pomiędzy ciemną czerwienią, a ciemnym różem) ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

mmaryjka
mmaryjka
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No widzisz, masz podobnie jak ja. Marne to pocieszenie ale cóż.

nic nie pozostaje prócz chirurga i zmiana japy, bo to już skandal

naaats
naaats: To taki czerwień, nie ? Całkiem, całkiem, ale nie mogę wszystkich ścian pomalować na czerwień, bo to za mocny kolor na mój mózg

właśnie ja mam jedną ścianę w kuchni, chciałam w sypialnie, ale feng shui mi zabroniło no i mój facet powiedział, że nie ma takiej opcji więc odpuściłam
mmaryjka
mmaryjka
  11 maja 2011
Prinz
Prinz: mnie tez zawsze gratisy kusza, prawie zawsze wpadne i sie decyduje

właśnie to jest przesrane, bo jak mam te kupony zniżkowe do sephory to idę i kupuję jak szalona 'bo przecież mam kupony'. ogólnie to jestem uzależniona od zakupów w sephorze i to już zakrawa o paranoje lekką;d
machu221
machu221
  11 maja 2011
naaats
naaats: To jest właśnie ten problem, kiedy nie wiem, co mi odpowiada, wewnętrzne niezdecydowanie :P


acha

to inaczej :

napisz skąd jesteś
czy jesteś ładna
jeśli odpowiedzi będą zadowalające dla mnie , wtedy ujrzysz mnie i pomaluje twój świat na kolorowo :D
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie ja mam jedną ścianę w kuchni, chciałam w sypialnie, ale feng shui mi zabroniło no i mój facet powiedział, że nie ma takiej opcji więc odpuściłam

No właśnie, czerwień to taki energetyczny mocno kolor :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: acha to inaczej : napisz skąd jesteś czy jesteś ładna jeśli odpowiedzi będą zadowalające dla mnie , wtedy ujrzysz mnie i pomaluje twój świat na kolorowo :D

Ty mi nie maluj świata, tylko pokój mi pomaluj :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  11 maja 2011
Prinz
Prinz: a ja mam teraz bardziej sucha, chyba az za, a tak narzekalem na moj przetluszczajacy sie nochal

No widzisz. Mi czasem się wysuszają tylko skrzydełka nosa i to tylko jak się smarkam. Ewentualnie jak przesadzam z tonikiem z alkoholem ale teraz mam ten Rossmanowski i nic a nic nie wysusza.

Konto usunięte
Konto usunięte: nic nie pozostaje prócz chirurga i zmiana japy, bo to już skandal

Jednak trochę szkoda by było taką ładną twarz wymieniać ;) Tylko na twarzy masz taką przesuszoną czy na całym ciele?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie to jest przesrane, bo jak mam te kupony zniżkowe do sephory to idę i kupuję jak szalona 'bo przecież mam kupony'. ogólnie to jestem uzależniona od zakupów w sephorze i to już zakrawa o paranoje lekką;d

i 'szkoda zmarnowac te kupony' ;d
oj tam, czlowiek bez uzaleznien jest nudny, sa gorsze uzaleznienia ;p

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No widzisz. Mi czasem się wysuszają tylko skrzydełka nosa i to tylko jak się smarkam. Ewentualnie jak przesadzam z tonikiem z alkoholem ale teraz mam ten Rossmanowski i nic a nic nie wysusza.

mi chyba korektor pyszczol wysuszyl, bo we wloszech mnie tak spieklo, ze balem sie na ulice wyjsc pozniej.
dzis uzylem jakiejs maseczki, pozniej ta ciape z awokado no i lepiej juz troche.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

machu221
machu221
  11 maja 2011
naaats
naaats: Ty mi nie maluj świata, tylko pokój mi pomaluj :P


no ok mogę najpierw pokój :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.