malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę nie warto korzystać z solarium.

ale chodziłam z filtrami, 25 albo 30...
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  15 maja 2011
Prinz
Prinz: najlepiej jest jak jedziemy samochodem, a one krytykuja szczuplejsze laski od siebie nazywajac je grubaskami

:zonk:
[znaaaaaakiiiiii]
Fieska
Fieska
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moje bmi jest zbyt niskie, przy trybie życia można byłoby stwierdzić, że nie żyję. ba! żyję i jestem zdrowa. czyli bmi czasami nie ma NIC wspólnego z rzeczywistością.


to jakie ty masz BMI ?

Prinz
Prinz: no wlasnie, ja chce byc tylko chudym/szczuplym, a nie wychudzonym/wygloddzonym, poza tym geny mam jakie mam, za bardzo lubie jesc by sie wpedzic w anoreksje


Oj ja też uwielbiam gotować i jeść... to jest ten problem. Teraz się cieszę, że przez ten stres nic nie jadłam, bo nawet głodu nie czuję. Aż żołądek mi się skurczył.

A propos wagi... jestem teraz na gastroenterologi i mamy pacjenta co ma 190 cm wzrostu przy wadze 40 kg... Same kości widać.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj ja też uwielbiam gotować i jeść...

ja tez, dla siebie, dla innych no i najchetniej to niezbyt zdrowe jedzenie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz się cieszę, że przez ten stres nic nie jadłam, bo nawet głodu nie czuję. Aż żołądek mi się skurczył.

najlepiej na stale zmienc nawyki zywieniowe na zdrowsze. ja jak osiagne wage to na jedno ciastko czy muffinkę od czasu do czasu sobie pozwolę, byle by nie przesadzic :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A propos wagi... jestem teraz na gastroenterologi i mamy pacjenta co ma 190 cm wzrostu przy wadze 40 kg... Same kości widać.

to juz jest patologia i choroba :and: wspolczuje.
co mu jest? anoreksja?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ImaDrug
ImaDrug
  15 maja 2011

Na jakim filmie byliście ostatnio w kinie?
Ja dzisiaj byłam na Szybcy i Wścielki 5 i gorąco polecam jeśli choć troche podobała wam się którakolwiek część tego fantastycznego filmu ;D

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: chce ci sie samej robic? robisz na raz czy zapas i suszysz jak moja babcia?

to zależy. akurat makaron to chwila moment, jak robię dla siebie czy dla dwóch osób. czasami suszę, ale to jak mnie najdzie wena na coś w rodzaju szpinakowego, marchewkowego czy coś w ten deseń;)

Konto usunięte
Konto usunięte: to jakie ty masz BMI ?

w takim kalkulatorku internetowym 17.2, ale kiedy dietetyczka dodała do tego to jak żyję i tak dalej no to wyszło 16.5 czy coś takiego.
Fieska
Fieska
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: to juz jest patologia i choroba wspolczuje. co mu jest? anoreksja?


non hodgkin i atrofia mózgowa i wiele, wiele innych problemów...
Julie
Julie
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakim filmie byliście ostatnio w kinie?
Nie chodzę do kina. :nie" Jednak wolę przeznaczyć kasę na książkę. Bezpieczniej.
Fieska
Fieska
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakim filmie byliście ostatnio w kinie? Ja dzisiaj byłam na Szybcy i Wścielki 5 i gorąco polecam jeśli choć troche podobała wam się którakolwiek część tego fantastycznego filmu ;D


Też go już widziałam. W sumie myślałam, że będzie więcej muzyki i samochodów, a był bardziej film akcji. Chociaż też wcale nie był zły.

A wcześniej oglądałam też rio. Nawet ciekawa bajka :mrgreen:
ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też go już widziałam. W sumie myślałam, że będzie więcej muzyki i samochodów, a był bardziej film akcji.

Fakt,mało muzyki jak w innych częsciach ale muzyka pod koniec filmu Mnie powaliła :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to zależy. akurat makaron to chwila moment, jak robię dla siebie czy dla dwóch osób. czasami suszę, ale to jak mnie najdzie wena na coś w rodzaju szpinakowego, marchewkowego czy coś w ten deseń;)

jak sie robi szpinakowy?;d mam maszynkę do makaronu to moze wykorzystam.

przyszly probki clinique, jest przezajebisty, kryje to co chce i nie robi maski, poza tym jest baaardzo wydajny. tyle ze kupilem 3ivory i jest za ciemny lekko.

teraz sie zastanawiam czy kupic jedynke czy dwojke. ty jaki masz? mamy raczej podobne odcienie cery..

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: jak sie robi szpinakowy?

tak jak zwykły, ale dodajesz szpinak taki zmielony - ja zawszę dodaję taki mrożony, bo on jest dobrze zmielony. tylko po rozmrożeniu musisz go dokładnie odcisnąć z wody.

Prinz
Prinz: przyszly probki clinique, jest przezajebisty, kryje to co chce i nie robi maski, poza tym jest baaardzo wydajny

teraz jak już kupiłam pełnowymiarowe opakowanie to jednak wydaje mi się, że nie jest aż tak wydajny. ale naprawdę jest dobry, bo kryje te zaczerwienienia i co ważniejsze - nie odsłania ich. bo ten mój lancome przykrywał je i później w ciągu dnia zaczynał je odsłaniać, choć sam podkład się nie ścierał. jednak widać, że jest specjalnie do tego przeznaczony, aczkolwiek boli mnie fakt, że chyba mi wysusza trochę skórę, ale to też nie jestem pewna czy to on czy krem który kupiłam.

Prinz
Prinz: teraz sie zastanawiam czy kupic jedynke czy dwojke. ty jaki masz? mamy raczej podobne odcienie cery..

ja mam 01 calming alabaster, tak się nazywa i to jest niby najjaśniejszy, ale w tej pieprzonej sephorze też pewnie mają mniej odcieni niż jest w rzeczywistości:and:
mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz:

i powiem ci, że zaczęłam się zastanawiać coby nie kupić kremu z tej serii bo naprawdę jestem zachwycona tym podkładem, choć minusem jest opakowanie.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak zwykły, ale dodajesz szpinak taki zmielony - ja zawszę dodaję taki mrożony, bo on jest dobrze zmielony. tylko po rozmrożeniu musisz go dokładnie odcisnąć z wody.

to zrobie sobie szpinakowe tagiatelle ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: teraz jak już kupiłam pełnowymiarowe opakowanie to jednak wydaje mi się, że nie jest aż tak wydajny. ale naprawdę jest dobry, bo kryje te zaczerwienienia i co ważniejsze - nie odsłania ich. bo ten mój lancome przykrywał je i później w ciągu dnia zaczynał je odsłaniać, choć sam podkład się nie ścierał. jednak widać, że jest specjalnie do tego przeznaczony, aczkolwiek boli mnie fakt, że chyba mi wysusza trochę skórę, ale to też nie jestem pewna czy to on czy krem który kupiłam.

jezeli mi wystarczy na przynajmniej dwa miesiace to bede kupowac.
kryje, kryje, nie wchodzi w pory a to tez jest wazne. i nie topi sie na moim tlustym nosie, nie splywa. specjalnie zrobilem test i sobie pochodzilem w sloncu, pobiegalem, pot lekki sie pojawil, ale nic nie splynelo. no i naturalnie wyglada, tez na plus.
jeszcze zaloze okulary przeciwsloneczne, jak mi nie zetra podkladu w dwoch miejscach to kupuje pelnowymiarowe opakowanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam 01 calming alabaster, tak się nazywa i to jest niby najjaśniejszy, ale w tej pieprzonej sephorze też pewnie mają mniej odcieni niż jest w rzeczywistości

no to bedzie pewnie dobry, bo widze ze nie jestes bardzo blada;)
tylko piec odcieni jest i nie maja wszystkich? ja chyba zamowie z allegro.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: tylko piec odcieni jest i nie maja wszystkich?

pięć jest w sephorze, a ile jest to nie wiem. photogenic'a mieli 6 odcieni, a jest dużo więcej.

Prinz
Prinz: no to bedzie pewnie dobry, bo widze ze nie jestes bardzo blada

no dla mnie on jest trochę za ciemny, ale zaraz mnie złapie słońce to pewnie będzie za jasny. a mam transparentny puder, więc wszystko się stapia ładnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.