malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: 20

Ty masz 20 lat?;O ! wow! teraz Mnie zaskoczyłeś:)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty masz 20 lat?;O ! wow! teraz Mnie zaskoczyłeś:)

a na ile wygladam? :ninja:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: fizyka chyba gorsza od chemii? ja jakos zawsze chemie lepiej pojmowalem.

tzn. ja bardziej lubię fizykę. ale ani fizyka, ani matematyka, ani chemia mi nie przysparzały jakiś większych trudności. choć zdecydowanie wolę tłumaczyć fizykę i matmę

Prinz
Prinz: 20

czyli studiujesz? czy jak?
ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: a na ile wygladam?

dojrzalej ;) na pewno na starszego odemnie :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn. ja bardziej lubię fizykę. ale ani fizyka, ani matematyka, ani chemia mi nie przysparzały jakiś większych trudności. choć zdecydowanie wolę tłumaczyć fizykę i matmę

ścisly umysl masz, to dobrze.
ja znowu mam glowe do jezykow, ogolnie humanistycznych rzeczy.

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli studiujesz? czy jak?

LO.
ogolnie powinienem w zeszlym roku skonczyc, ale przerwalem, bo musialem do pracy isc, a do szkoly wrocilem;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli studiujesz? czy jak?

mówił o 30% to podejrzewam że matura?czy dobrze myślę?
ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: LO. ogolnie powinienem w zeszlym roku skonczyc, ale przerwalem, bo musialem do pracy isc, a do szkoly wrocilem;)

zgadłam ale troche za późno wysłało :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dojrzalej ;)

ano rysy mam wlasnie meskie, jak jeszcze zarost zapuszcze to 35+:(

mlodo wygladasz, bo masz raczej delikatne rysy, duze oczy, to z dzieckiem sie kojarzy.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fieska
Fieska
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnia sobota sierpnia! ;D okolice Tarnowa zapraszają ;D aaa jakby mój brat tyle ładnych dziewczyn zobaczył to jeszcze by sie rozmyślił i co by było haha;D


Akurat wtedy mam urlop. Koniec sierpnia, początek września. Wiesz, że ja jestem Mariolka krejzolka i mogę to zrobić :D

Prinz
Prinz: zawsze i wszedzie :D


:calusek:
ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: mlodo wygladasz, bo masz raczej delikatne rysy, duze oczy, to z dzieckiem sie kojarzy.

Wiem ;) Jestem przyzwyczajona do noszenia ze sobą dowodu osobistego " bo taka gówniara chce coś mocniejszego sobie kupić" albo na stacjach benzynowych kupuje alko pytają o dowód a ja z tekstem "ale jeszcze za paliwo chciałam zapłacić" no to chyba niepełnoletnia nie tankuje sobie samochodu ;P
mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: ścisly umysl masz, to dobrze. ja znowu mam glowe do jezykow, ogolnie humanistycznych rzeczy.

ogólnie łatwo przychodzi mi uczenie się. języków się uczyłam od małego, a ojciec umysł ścisły, więc i ja coś po nim odziedziczyłam.

Prinz
Prinz: ogolnie powinienem w zeszlym roku skonczyc, ale przerwalem, bo musialem do pracy isc, a do szkoly wrocilem;)

ahaaaa, no bo właśnie coś mi nie pasowało
Fieska
Fieska
  16 maja 2011

@ImaDrug:

a może brat ma przystojnego świadka :D ?

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem ;) Jestem przyzwyczajona do noszenia ze sobą dowodu osobistego " bo taka gówniara chce coś mocniejszego sobie kupić" albo na stacjach benzynowych kupuje alko pytają o dowód a ja z tekstem "ale jeszcze za paliwo chciałam zapłacić" no to chyba niepełnoletnia nie tankuje sobie samochodu ;P

a ode mnie wolali tylko dowod we wloszech, jednak oni wygladaja powazniej w porownaniu do mnie, a tak od 13 roku zycia w polsce kupowalem fajki czy % bez problemow, bo i wzrost byl i szybko zarost sie pojawil

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a może brat ma przystojnego świadka :D ?

świadek z narzeczoną ;(
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie łatwo przychodzi mi uczenie się. języków się uczyłam od małego, a ojciec umysł ścisły, więc i ja coś po nim odziedziczyłam.

ja nigdy na kursy angielskiego nie chodzilem, od małego ogladalem cartoon network po angielsku i od tego chyba sie zaczelo. teraz na hiszpanski chodze, faaajny jezyk. a w przyszlosci zobaczymy, francuski mi sie podoba, ale traci na znaczeniu, a rosyjski staje sie podobno potrzebny ;d
u mnie niestety umyslow scislych nie ma :rotfl:
wychodzi na to, ze filologia jest jakas dla mnie, ale nie chce, bo zostalbym w kraju, a tego nie chce.
mysle o asp, tu sie waham, bo niewiadomo czy wyzyje z bycia projektantem. z drugiej strony niz juz w zyciu nie jest pewne.

Konto usunięte
Konto usunięte: ahaaaa, no bo właśnie coś mi nie pasowało

dobra, dobra, wiem ze staro wygladam ;p

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.