malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  16 maja 2011
Babsy
Babsy: disco i pop ruuulez:D

Wybawić się przynajmniej można ;)

Babsy
Babsy: nie gadaj, w tamtym roku bylam, to wlasnie caly prosiak na sale wjechal:P

Ja byłam na takim co dzik był :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Aj tam szkoda... :D Szkoda to sobie życia marnować!!

Dobre podejście ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 maja 2011
Babsy
Babsy: a są u Was przewoziny? bo nie wiem jak to bywa w innych regionach Polski:)

co to są przewoziny? :woot:
Fieska
Fieska
  16 maja 2011
Babsy
Babsy: a są u Was przewoziny? bo nie wiem jak to bywa w innych regionach Polski:)


a co to jest?
ja znam bramę i trzaskanie butelek...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie lancome opakowania od podkładów ma cudowne. pompka precyzyjna, akurat ja nie dociskałam do końca i starczało mi na całą twarz.

przebolejemy z nowym cudownym clinique

Konto usunięte
Konto usunięte: ja wychodzę z założenia, że na czym jak na czym, ale na ryju nie warto oszczędzać. zresztą ja nawet nie mogę, bo moja twarz niestety jest okropnie wybredna.

wlasnie zauwazylem ze odkad zaczalem stawiac na jakosc a nie ilosc to stan twarzy sie poprawil, jak przetestujesz ten krem clinique to daj znac ;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I kasa poszła? Lipa tak trochę. Wszyscy zaproszeni a tu klops. No ale w sumie lepiej, że teraz się rozmyślili niż by mieli po ślubie.

tzn. ja byłam osobą towarzyszącą, bo to jakaś rodzina mojego partnera, ale podobno on się wkurzył, bo ta laska była jakaś zazdrosna i ogólnie chciała być panią i władczynią, więc trzasnął drzwiami, a jak na drugi dzień do niego zadzwoniła co teraz to jej powiedział, że właśnie odwołał swoich gości:mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda to sobie życia marnować!!

tez to ostatnio wyznaje, w zwiazki sie nie pcham, chlopaka na chwile zawsze mozna znalezc, lepiej skupic sie na innych rzeczach, a na ustatkowanie jest duuuuzo czasu :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: wlasnie zauwazylem ze odkad zaczalem stawiac na jakosc a nie ilosc to stan twarzy sie poprawil, jak przetestujesz ten krem clinique to daj znac

ano dam. wyjeżdżam na weekend do berlina więc może uda mi się kupić jakieś mniejsze wersje bo mam parę rzeczy na oku
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ano dam. wyjeżdżam na weekend do berlina więc może uda mi się kupić jakieś mniejsze wersje bo mam parę rzeczy na oku

mniejsza wersja - mniejsze wyrzucenie kasy o ile nie podpasuje, ale mysle ze o to nie ma co sie bac. co jeszcze chcesz kupic?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Babsy
Babsy
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, chyba nie. U mnie są zastawy, zastawia się ulicę drabiną czy tam czymś i póki młodzi nie dadzą flaszki to nie przejadą

bramy i u mnie sa, a przewoziny sa w poprawiny, bierze sie woz drabiniasty, wsadza pare mloda i rodzicow, kapele jak wejdzie, i sie jedzie przez pol wsi:) sa przebieranki, pare belek slomy sie ściele po drodze, woda sie leje;)
mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: co jeszcze chcesz kupic?

chciałam krem pod oczy clinique, tonik i jeszcze jeden krem, nawilżający.
wkurza mnie, że u nas tak ciężko o takie startery, nawet aby kupić:and:
ogólnie mam trochę rzeczy na oku więc zbieram już fundusze
Babsy
Babsy
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybawić się przynajmniej można

ojj szaleje do upadlego:) a najglosniej dre jape, jak sa przyspiewki przy stolach:) juz nie moge, ale dre sie dalej;P
Babsy
Babsy
  16 maja 2011
Babsy
Babsy: woda sie leje;)

wóda znaczy sie;) w tamtym roku facetow poodziewalam w sukienki, peruki i ponczochy, jeden byl lekarzem i lał wóde ze strzykawki do ostrzykiwania wedlin:P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam krem pod oczy clinique, tonik i jeszcze jeden krem, nawilżający.

ja poluje na jakis nawilzajacy, ale przy mojej cerze wszystko zaraz jest tluste i sie swiece :And:

Konto usunięte
Konto usunięte: wkurza mnie, że u nas tak ciężko o takie startery, nawet aby kupić

ano ciezko, ja bym chetnie nawet probki kupowal, zawsze to 5-10 zl w bloto jezeli nie podejdzie, a nie 150.

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie mam trochę rzeczy na oku więc zbieram już fundusze

ja juz tez, chyba korki z angielskiego zaczne dawac, bo nie wiem juz skad szmal brac ;d

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fieska
Fieska
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: tez to ostatnio wyznaje, w zwiazki sie nie pcham, chlopaka na chwile zawsze mozna znalezc, lepiej skupic sie na innych rzeczach, a na ustatkowanie jest duuuuzo czasu :D


Ważne żeby znaleźć tego księcia... Chociaż ja nie szukam...
Babsy
Babsy
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ważne żeby znaleźć tego księcia... Chociaż ja nie szukam...

nie warto na sile szukac zapychacz. moja kumpela tydzien po zerwaniu miala nowego faceta... troche nie tego jak dla mnie, choc jest z nim juz rok ponad.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.