malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: a ode mnie wolali tylko dowod we wloszech, jednak oni wygladaja powazniej w porownaniu do mnie, a tak od 13 roku zycia w polsce kupowalem fajki czy % bez problemow, bo i wzrost byl i szybko zarost sie pojawil

a własnie jak ogladałam Twoje zdjęcia to Ty taki wysoki :) ja to chyba bym musiała na drabinie stać żeby się z Tobą zrównać :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a własnie jak ogladałam Twoje zdjęcia to Ty taki wysoki :) ja to chyba bym musiała na drabinie stać żeby się z Tobą zrównać :)

wzrost mi czasem odpowiada, a czasem nie, zalezy od dnia.

dziewczyna moze byc niska, gorzej jak facet ma 170 w kapeluszu :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: ja nigdy na kursy angielskiego nie chodzilem, od małego ogladalem cartoon network po angielsku i od tego chyba sie zaczelo.

ja oglądałam z tatą bbc i jeździłam w delegacje

Prinz
Prinz: teraz na hiszpanski chodze, faaajny jezyk. a w przyszlosci zobaczymy, francuski mi sie podoba, ale traci na znaczeniu, a rosyjski staje sie podobno potrzebny

hiszpański umiem, a francuski mi się cholernie podoba, ale już szczerze mówiąc nie chce mi się uczyć. rosyjski jest prosty - nauczyłam się przez 3 lata liceum i bez problemu się dogadywałam będąc w moskwie.

Prinz
Prinz: mysle o asp, tu sie waham, bo niewiadomo czy wyzyje z bycia projektantem. z drugiej strony niz juz w zyciu nie jest pewne.

mój brat studiował na aps, ale zaocznie bo dziennie architekturę. za to mój kolega studiował dziennie wzornictwo przemysłowe i zwariował.
ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: dziewczyna moze byc niska, gorzej jak facet ma 170 w kapeluszu

pocieszam sie faktem że moge w szpilkach chodzic bez żadnego problemu,mam 160 w kapeluszu ;D i jeszcze jedno pocieszenie...w pracy mam kolezankę o głowę niższą odemnie :) takie poczucie kilku centymetrowej wyższości haha ;D
mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: dobra, dobra, wiem ze staro wygladam

a nawet nie miałam tego na myśli.
dzisiaj rano się obudziłam, spojrzał na mnie mój partner, tak z bliska, twarzą w twarz i powiedział dwa słowa 'o chryste' i więcej mówić chyba nie muszę;)
Fieska
Fieska
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: świadek z narzeczoną ;(


a to ma na pewno innych kolegow :D
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: dziewczyna moze byc niska, gorzej jak facet ma 170 w kapeluszu

podbijam :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj rano się obudziłam, spojrzał na mnie mój partner, tak z bliska, twarzą w twarz i powiedział dwa słowa 'o chryste' i więcej mówić chyba nie muszę;)

Może to z zachwytu? :rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to z zachwytu?

no niestety nie;)
ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to ma na pewno innych kolegow :D

hahaha a noo maa ;D coś by się na pewno znalazło ;D albo raczej ktoś ;D
ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety nie;)

aż tak źle?:)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja oglądałam z tatą bbc i jeździłam w delegacje

tez bbc ogladalem, jak sie nakrece to nawet z brytyjskim akcentem umiem mowic ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: hiszpański umiem,

dlugo sie uczylas?

Konto usunięte
Konto usunięte: a francuski mi się cholernie podoba

mi tez, duzo muzyki slucham z tamtych stron.

Konto usunięte
Konto usunięte: rosyjski jest prosty - nauczyłam się przez 3 lata liceum i bez problemu się dogadywałam będąc w moskwie.

wlasnie dla polaka podobno rosyjski jest latwiejszy niz dla szweda czy niemca.
a cyrylica jak, ciezka do opanowania, uzywania?

Konto usunięte
Konto usunięte: mój brat studiował na aps, ale zaocznie bo dziennie architekturę. za to mój kolega studiował dziennie wzornictwo przemysłowe i zwariował.

mnie korci wybyć gdzieś do uk, tam maja fajne szkoly, albo do hiszpanii, ale jak sie nie uda, to mysle o lodzkiej asp, kierunek tkanina i ubior, projektowanie ubioru, chyba tylko w lodzi mozna ksztalcic sie na projektanta, a szkoda, bo nie cierpie tego miasta.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pocieszam sie faktem że moge w szpilkach chodzic bez żadnego problemu,mam 160 w kapeluszu ;D i jeszcze jedno pocieszenie...w pracy mam kolezankę o głowę niższą odemnie :) takie poczucie kilku centymetrowej wyższości haha ;D

no widzisz, kylie minogue ma chyba 152, 14cm szpilki i po problemie ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj rano się obudziłam, spojrzał na mnie mój partner, tak z bliska, twarzą w twarz i powiedział dwa słowa 'o chryste' i więcej mówić chyba nie muszę;)

dlatego nie lubie zostawania na noc by mnie ktos rano ogladal ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam

ale za duzo to tez zle, ja mam 191. gdzie mam wyzszego chlopaka znalezc? mam chodzic na mecze koszykowki i siatkowki? :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ImaDrug
ImaDrug
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: ale za duzo to tez zle, ja mam 191. gdzie mam wyzszego chlopaka znalezc? mam chodzic na mecze koszykowki i siatkowki?

zawsze to jakiś sposób :D
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: ale za duzo to tez zle, ja mam 191. gdzie mam wyzszego chlopaka znalezc? mam chodzic na mecze koszykowki i siatkowki?

A musi być wyższy? Niech ma zbliżony do Ciebie wzrost i po problemie.

Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj rano się obudziłam, spojrzał na mnie mój partner, tak z bliska, twarzą w twarz i powiedział dwa słowa 'o chryste' i więcej mówić chyba nie muszę;)

Zobaczył Cię bez makijażu ;) :ziober2:
Nie no, w sumie po zaraz przebudzeniu nikt nie wygląda dobrze.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A musi być wyższy? Niech ma zbliżony do Ciebie wzrost i po problemie.

no wyzszy koniecznie nie, ale porownywalny przynajmniej.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.