malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie uda też wkurzają. ;/ Są zdecydowanie zbyt umięśnione ;/ Boczki też posiadam, ale na to akurat mam wylane.

mi tam jezeli miesnie sie pojawia to nic sie nie stanie, ale wkuwia to, u gory jestem prawie szczypior, a na dole.. jak stane przodem to grubosc ud moze byc, ale z profilu, z drugiej strony juz sa za grube ;/ i wszystkie spodnie mi sie zatrzymuja w polowie ud :rotfl:
no zniknie, ale najchetniej chcialbym juz, teraz natychmiastt :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zmieniłeś sposób odzywiania, biegasz, więc to wszystko zniknie w końcu.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 maja 2011
Prinz
Prinz: mi tam jezeli miesnie sie pojawia to nic sie nie stanie, ale wkuwia to, u gory jestem prawie szczypior, a na dole.. jak stane przodem to grubosc ud moze byc, ale z profilu, z drugiej strony juz sa za grube ;/ i wszystkie spodnie mi sie zatrzymuja w polowie ud no zniknie, ale najchetniej chcialbym juz, teraz natychmiastt

Taka już Twoja uroda :mrgreen:
Nie ma 'tera, natychmiast', nad tym trzeba pracować, czas poświęcić, a będą efekty.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taka już Twoja uroda

jakoś z wiekiem już nabieram dystansu to tego wszystkiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma 'tera, natychmiast', nad tym trzeba pracować, czas poświęcić, a będą efekty.

wiem, ale niecierpliwość to moje trzecie imię, zaraz po próżności :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 maja 2011
Prinz
Prinz: jakoś z wiekiem już nabieram dystansu to tego wszystkiego.

no i dobrze. :) ważne, żebyś sam ze sobą się dobrze czuł.

Prinz
Prinz: wiem, ale niecierpliwość to moje trzecie imię, zaraz po próżności

a czwarte to 'Ciacho' ? ;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a czwarte to 'Ciacho' ? ;)

nie, do narcyza mi daleko. czwarte to może być leń :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 maja 2011
Prinz
Prinz: nie, do narcyza mi daleko. czwarte to może być leń

Och, to nosimy to samo imię.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Och, to nosimy to samo imię.

pojutrze mam egzaminy, powinienem odgruzowac chałupę, a ja leżę bykiem. komputer mnie trzyma :D
jutro na wariata będę się uczyć :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 maja 2011
Prinz
Prinz: pojutrze mam egzaminy, powinienem odgruzowac chałupę, a ja leżę bykiem. komputer mnie trzyma :D jutro na wariata będę się uczyć :P

To weź się za to powoli, co by Ci dobrze poszło.

Jak ja patrzę na mój pokój to mnie przerażenie ogarnia. Nawet jak bym chciała posprzątać, to nie wiem, od czego zacząć xD
Sensi
Sensi
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja chcę słońce! Ja chcę na plażę! Ja chcę mieć możliwość obnażenia moich fałd na plaży!
Miałam rezerwację na 28maja do 3czerwca, ale musiałam zrezygnować. Chyba, że chcesz za mnie pojechać?
Transcendencja
Transcendencja
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma 'tera, natychmiast', nad tym trzeba pracować, czas poświęcić, a będą efekty.

Popieram . Pracuję już 2 latka i nadal nie jestem zadowolony nad swoim ukształtowaniem ciała .
Cierpliwość i skrupulatność ot to droga do złotego szczytu .
Transcendencja
Transcendencja
  19 maja 2011
Sensi
Sensi: Chyba, że chcesz za mnie pojechać?

A będą darmowe drinki , Slajerek w głośnikach i lubieżne plugawe suknie spragnione drapania po p ...lecach ?
Sensi
Sensi
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A będą darmowe drinki , Slajerek w głośnikach i lubieżne plugawe suknie spragnione drapania po p ...lecach ?
A co? Chcesz ze mną jechać? Bo jeszcze nie odwołałam. :>
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ja patrzę na mój pokój to mnie przerażenie ogarnia. Nawet jak bym chciała posprzątać, to nie wiem, od czego zacząć xD

Ja mam to samo :wtf: my mieszkamy u moich rodziców jeszcze i dwójka dorosłych w jednym pokoju o wym 2,20m x 4,75m = stanowczo za mało miejsca. Obojętnie co gdzie nie położę to jest tyle wszystkiego że i tak wygląda na bałagan :wtf: tez zbieram sie do porządków i nie wiem od czego zacząć.. może najlepiej wjechać z koparką do pokoju :woot:
Sensi
Sensi
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może najlepiej wjechać z koparką do pokoju
Proponuję dwójkę dzieci. Jeszcze lepszy bajzel w całym mieszkaniu. Coś na ten temat wiem, bo mam dwie młodsze siostry. :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2,20m x 4,75m
:szok: Ja mam pokój 16 metrów kwadratowych i uważam, że nie mam miejsca przez ilość szafeczek na książki.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 maja 2011
Sensi
Sensi: Miałam rezerwację na 28maja do 3czerwca, ale musiałam zrezygnować. Chyba, że chcesz za mnie pojechać?

Ja mieszkam nad morzem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Popieram . Pracuję już 2 latka i nadal nie jestem zadowolony nad swoim ukształtowaniem ciała . Cierpliwość i skrupulatność ot to droga do złotego szczytu .

Oczywiście. Nad ciałem się pracuje cały czas - nawet jeśli mamy już osiągnięty ten 'ideał', to i tak trzeba go utrzymać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam to samo my mieszkamy u moich rodziców jeszcze i dwójka dorosłych w jednym pokoju o wym 2,20m x 4,75m = stanowczo za mało miejsca. Obojętnie co gdzie nie położę to jest tyle wszystkiego że i tak wygląda na bałagan tez zbieram sie do porządków i nie wiem od czego zacząć.. może najlepiej wjechać z koparką do pokoju

To ja mam dla siebie pomieszczenie 2,20 x 2,40 i jeszcze skośny sufit. Cholerne stare budownictwo.
Wystarczy, jak położy się na wierzchu najpotrzebniejsze rzeczy i już jest bajzel.
Jak wjdziesz koparką, to możesz niechcący jeszcze większy bałagan zrobić :D

Byłaś u dermatologa?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.