malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 maja 2011

zbanujcie mnie, ale musze :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: sory ale nie jestem dziwka by miedz tonę makijażu na twarzy ! JESTEM NORMALNA DZIEWCZYNĄ !

umarlam :rotfl:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: umarlam

Omg. Gdzie ona to napisała?

"miedz" ??? :wtf:
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Omg. Gdzie ona to napisała?

na profilu tego goscia: http://www.fotka.pl/profil/EmoOPrincexD :rotfl:
chyba Ci jakis komentarz do zdjecia napisal (czy moze komus innemu :woot:) i zobaczylam w komentatorze i weszlam na profil i zaczelam sie brechtac z niej :Rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: "miedz" ???

nowy sposob na miekka i gladka cere :rotfl:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba Ci jakis komentarz do zdjecia napisal (czy moze komus innemu ) i zobaczylam w komentatorze i weszlam na profil i zaczelam sie brechtac z niej

No fakt. Koleś chcę moją sukienkę i jeszcze żebym mu makijaż zrobiła... Poje*any jakiś.

Konto usunięte
Konto usunięte: nowy sposob na miekka i gladka cere

Jej nic nie pomoże. Ani miedź ani tona tynku :and: Słownik niech lepiej kupi.
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No fakt. Koleś chcę moją sukienkę i jeszcze żebym mu makijaż zrobiła... Poje*any jakiś.

no wlasnie dlatego weszlam na jego profil :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jej nic nie pomoże. Ani miedź ani tona tynku Słownik niech lepiej kupi.

jeszcze ma w opisie wpisane: ''szukam fotografa, jestem normalna'' czy cosa w ten desen :rotfl:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie dlatego weszlam na jego profil

Tak myślałam, że jak ktoś zobaczy to w komentatorze, to kolo zrobi furorę :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze ma w opisie wpisane: ''szukam fotografa, jestem normalna'' czy cosa w ten desen

Jak ktoś powtarza ciągle, że jest "normalny" to znaczy, że coś z nim nie tak :ziober2: Fotografa? Ekhem... No cóż. Aż nie wiem jak to skomentować...
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak myślałam, że jak ktoś zobaczy to w komentatorze, to kolo zrobi furorę

:rotfl:
zanim weszlam na profil, myslalam ze to jakis trans :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś powtarza ciągle, że jest "normalny" to znaczy, że coś z nim nie tak Fotografa? Ekhem... No cóż. Aż nie wiem jak to skomentować...

dobrym komentarzem zawsze jest: :lol2:
Babsy
Babsy
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zbanujcie mnie, ale musze http://www.fotka.pl/profil/Nieidealna360: sory ale nie jestem dziwka by miedz tonę makijażu na twarzy ! JESTEM NORMALNA DZIEWCZYNĄ ! umarlam

tez to widzialam:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak myślałam, że jak ktoś zobaczy to w komentatorze, to kolo zrobi furorę

juz zrobilo wlasnie;)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  21 maja 2011
Prinz
Prinz: ja tez małą jak juz nie mm gdzie schowac garow to do piekarnika ida

:Crylol:

Prinz
Prinz: aaa i chwalę się - już 10 kg na minusie

:brawo:
pijana
pijana
  21 maja 2011

Odebrałam wczoraj w Sephorze 30 ml żel-kremu Aquasource Biotherm, miał być superlekki ale jednak po dotknięciu czuję go odrobinę na twarzy i obawiam się, że będę się świecić :/ Więc bibułki matujące na pewno biorę dziś ze sobą, a kremu będę chyba używać na noc...

pijana
pijana
  21 maja 2011

Aha, i trochę wali, kojarzy mi się z jakimś płynem do mycia łazienek albo czymś w tym stylu :lol2: Może to ten plankton w nim śmierdzi.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 maja 2011

Aga

:ninja:
buahaha rozpier*doliłaś mnie :D

Jasmina
Jasmina
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sory ale nie jestem dziwka by miedz tonę makijażu na twarzy ! JESTEM NORMALNA DZIEWCZYNĄ !

Co za idiotka :wtf:
Paulinessa
Paulinessa
  21 maja 2011

o ja gupia :smutny: wyszłam na 15 minut na dwór bez filtru i mam mega uczulenie :smutny:

mmaryjka
mmaryjka
  21 maja 2011

idę na wesele, spałam szalone 2 godziny i wyglądam tylko i wyłącznie dzięki temu cudeńkowi. chwała temu kto go wymyślił!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.