malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem , ale wątpię ale już nigdy tam nie pójdę , bo nawet lekarze niezbyt przyjemni...

tak to jest, jak ktoś nie ma powołania do swojej pracy. Jeden nadaje się na weterynarza, a inny na klawisza w pierdlu.
feuliette
feuliette
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeden nadaje się na weterynarza, a inny na klawisza w pierdlu.

dokładnie , tak samo jak kupowałam fotele w jysku i był taki babsztyl chamówa jezuś,nigdy tam juz nie pójdę.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie , tak samo jak kupowałam fotele w jysku i był taki babsztyl chamówa jezuś,nigdy tam juz nie pójdę.

i ekspedientki w sklepach traktujące klientów jak natrętów, z miną "pracuję tu za karę"
feuliette
feuliette
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "pracuję tu za karę"

a jeszcze jak klientką jest babcia niezdecydowana to wtedy już całkiem wychodza z siebie.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeszcze jak klientką jest babcia niezdecydowana to wtedy już całkiem wychodza z siebie.

choć niezdecydowane babcie potrafią nawet najbardziej uprzejmą ekspedientkę z równowagi wyprowadzić.
SoDope
SoDope
  22 maja 2011

a tutaj też Wam to pokaże :ziober2:

http://www.youtube.com/watch?v=GplgGNC_5kk

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=GplgGNC_5kk

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pies miał cos z uszami , matka wyłała nas to weterynarza bo blisko kuuuuva 57zł zgarną za wizytę z lekiem zabić dziadów.

57 to wg mnie nie za duzo biorac pod uwage lek, i ile ten czlowiek musial sie uczyc by zostac wetem. u prywatnego lekarza dla ludzi placi sie x3 tyle

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

PaniDuzeR
PaniDuzeR
  22 maja 2011
Prinz
Prinz: Prinz


Hej:* Jak wyjazd?:D Ja wrocilam dzis rano i juz chce wracac:(

Btw Dobry wszystkim:D
Sensi
Sensi
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Praca, szkoła, studia (zależy co robisz...) to może męczyć, po prostu za dużo obowiązków, swoista jednostajność. No i bardzo dobrze, to my określamy siebie, a nie wiek w metryce. Świetnie, że jest ciekawy świata.
Ale to już w liceum się zaczęło, na długo przed maturą. Teraz to mi się sesja zbliża, ale jestem po dwóch egzaminach zerowych. Wczoraj miałam z publicznego prawa gospodarczego, a dzisiaj z nauki o państwie i polityce (z tego to było kolokwium, ale być nie powinno, bo... jest to konwersatorium, a nie wykład jako taki). Zapis w sylabusie - 60% praca pisemna na zadany temat (którą mieliśmy do dziś wysłać, ale nam przedłużył czas - na szczęście! Bo 3/4 by nie zdało) + 40% obecność. A on jeszcze dodał, że kolokwium musi być. Dwa razy nam skrócił zajęcia i uciekły nam "dzięki temu" niewiele ponad 2 godziny. No i raz nie było wcale zajęć, czyli jakieś 4.5 godziny do odrobienia. :mrgreen: A on jeszcze sobie kolokwium z dwóch części wymyślił. :zonk: Za dwa tygodnie druga część. :nie: No i egzamin z psychologii. Ale podobno mamy się z tym wszystkim uwinąć do końca czerwca, więc lipiec być może będzie wolny - chyba, że są jacyś chętni na sesję poprawkową w lipcu? :D
Aczkolwiek ten wiek czasem się 'odczuwa'. Chcąc - nie chcąc.
Sensi
Sensi
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ekspedientki w sklepach traktujące klientów jak natrętów
Zdarzają się wyjątki, ale jak wiadomo... wyjątek potwierdza regułę.
Nie lubię ekspedientek w Żabce.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej:* Jak wyjazd?:D Ja wrocilam dzis rano i juz chce wracac:(

heeej, swietnie bylo. obzarlem sie jak prosiak, zrobilem z tysiac zdjec, widzialem suszace sie gacie w wenecji haha, mega bylo, tez chce wracac :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  23 maja 2011
Prinz
Prinz:

krem jest na zmarchy pod oczy. jak nie śpię dłużej niż 40h to trochę widać po oczach, a ten krem sprawia, że pod oczami nie ma żadnej opuchlizny ani nic takiego.
drogi jak cholera, ale warto.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  23 maja 2011

czy chodzenie w japonkach to pedalstwo?chodzi mi o faceta

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy chodzenie w japonkach to pedalstwo?chodzi mi o faceta

po plazy nie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.