malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 maja 2011

Hej ho :D

Moge wam polecic krem Eucerin Aquaporin Active Light - Dobrze nawilza, szybko sie wchlania (poprzez co nadaje sie pod makijaz), nie pozostawia filtru na twarzy i nie podraznia skory (tak, znow mam uczulenie na twarzy :ninja:)

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 maja 2011

Zapomnialam dodac, ze skora sie po nim nie swieci.

ImaDrug
ImaDrug
  23 maja 2011
Prinz
Prinz: aaa i chwalę się - już 10 kg na minusie

gratuluję ;) jeśli chcesz czynnie pobiegać a w dodatku świetnie sie bawic ze znajomymi polecam Ci Paintball,obiegasz sie że wystarczy Ci to na tydzień:) Skombinuj około 10 osób i jazda w najbliższe tobie miejsce :)

Ja w sobote byłam w okolicach Krakowa na Paintballu i wybiegałam się za wszystkie czasy a ile przy tym można schudnąć :) Czuję że na tym jednym razie sie nie skończy ;D
Transcendencja
Transcendencja
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moge wam polecic krem Eucerin Aquaporin Active Light - Dobrze nawilza, szybko sie wchlania (poprzez co nadaje sie pod makijaz), nie pozostawia filtru na twarzy i nie podraznia skory (tak, znow mam uczulenie na twarzy )

Spoko dzięki na pewno skorzystam :ziober2:
Transcendencja
Transcendencja
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po plazy nie.

Tylko ja uważam że facet na mieście w japonkach i w różowej koszulce jest "inny" :P ?
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko ja uważam że facet na mieście w japonkach i w różowej koszulce jest "inny" :P ?

no na miescie jest :D
ale na plazy liczy sie wygoda :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Spoko dzięki na pewno skorzystam

:mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Eucerin Aquaporin Active Light

a dostępny jest u ciebie ten z mocznikiem? bo nie mogę go nigdzie znaleźć, a to najlepszy krem tego typu
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dostępny jest u ciebie ten z mocznikiem? bo nie mogę go nigdzie znaleźć, a to najlepszy krem tego typu

ten: ??
tak, jest.
mmaryjka
mmaryjka
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten:

no ten ten. byłam w kilku aptekach i nie znalazłam.
teraz używam biodermy i o dziwo po połowie tubki zaczynam się do niego przekonywać. w kolejce czeka clinique.
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ten ten. byłam w kilku aptekach i nie znalazłam. teraz używam biodermy i o dziwo po połowie tubki zaczynam się do niego przekonywać. w kolejce czeka clinique.

Wydaje mi sie nawet, ze patrzylam na niego i zastanawialam sie czy czasami nie kupic, ale ostatecznie zdecydowalam sie na ten co pokazalam wyzej.

W ogole to wydaje mi sie, ze uczulil mnie ten krem z bs :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogole to wydaje mi sie, ze uczulil mnie ten krem z bs

możliwe. jakoś nigdy nie kupiłam kremu z body shopu, bo właśnie zawsze się obawiałam uczulenia
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: możliwe. jakoś nigdy nie kupiłam kremu z body shopu, bo właśnie zawsze się obawiałam uczulenia

no a kurcze szkoda, bo pachnie mega :and:
ImaDrug
ImaDrug
  23 maja 2011
http://vimeo.com/23876418
zobaczcie dziewczęta :) Czy oni nie sa fantastyczni?;D
Który dla Was jest numerem 1?
Dla Mnie zdecydowanie Pierwszy Pan na filmie :) Jest cudowny a jego tatuaże..achh:)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy chodzenie w japonkach to pedalstwo?chodzi mi o faceta

tak, jezeli bedac dymanym przez innego faceta masz japonki na nogach, jezeli on tez, to jest to podwojne pedalstwo

Konto usunięte
Konto usunięte: krem jest na zmarchy pod oczy. jak nie śpię dłużej niż 40h to trochę widać po oczach, a ten krem sprawia, że pod oczami nie ma żadnej opuchlizny ani nic takiego.

a to nie dla mnie, ja jak dlugo nie spie, to mam obłed w oczach, małe wtedy są i jeszcze fioletowe podkówki, ale na to chyba nie ma rady;)

btw, jak to robisz, ze nie spisz ponad 40 godzin i stoisz na nogach? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: gratuluję ;) jeśli chcesz czynnie pobiegać a w dodatku świetnie sie bawic ze znajomymi polecam Ci Paintball,obiegasz sie że wystarczy Ci to na tydzień:) Skombinuj około 10 osób i jazda w najbliższe tobie miejsce :)

u mnie w kaliszu raczej takich atrakcji nie ma, poza tym z moimi 'zajebistymi' znajomymi by nie wyszlo :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Sensi
Sensi
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko ja uważam że facet na mieście w japonkach i w różowej koszulce jest "inny" :P ?
Nie tylko Ty. Nic nie mam do homoseksualistów, ale facet w różowej koszulce to jest przegięcie. :nie: Koleżanka ubierała swojego faceta tylko w koszulki, które miały różne odcienie różowego i spaliła (uwaga!) wszystkie inne koszulki w innych kolorach. Nie miał ani jednej koszulki, która by nie była różowa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.