malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to z kilometra widac ze podroba:D kolezanka kupila to zrobie zdjecie i Ci wysle:D

haha zrob, ale duzo polek/rumunek rzucalo sie na nie, przyjada do polski i beda sie lansowac :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: no strasznie duzo ludzi;:D

mnie wkuvila taka baba na moscie swietego marka (ten najwiekszy) lezy (doslownie) na tych schodach, przykryta jakims kocem czy inna płachta, tylko ręka jej wystawała z kubkiem na eurosy. mialem ochote podejsc i kopnac jej ten kubek, ale znajomy patrzal xD

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

PaniDuzeR
PaniDuzeR
  23 maja 2011
Prinz
Prinz: swietego marka (ten najwiekszy)

bylam,bylam:D

Prinz
Prinz: mialem ochote podejsc i kopnac jej ten kubek, ale znajomy patrzal xD

haha xD a i jakis sliczny murzyn za nami lazil:D dopiero po jakis 30 min sie zorientowalysmy ze to ten sam murzyn ktory jest na naszym kempingu i ktorym sie tak zachwycalysmy xD wkuwilo mnie to ze za kibel musialm zaplacic 1.50 -.- no kurde 6 zl za to ze sie wysikalam:lol:

Prinz
Prinz: przyjada do polski i beda sie lansowac

u mnie juz dzis w szkole sie lansowaly:D a wszystkie pustaki w pisk i z tekstami ze zadzdroszcza xD
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: haha xD a i jakis sliczny murzyn za nami lazil:D dopiero po jakis 30 min sie zorientowalysmy ze to ten sam murzyn ktory jest na naszym kempingu i ktorym sie tak zachwycalysmy xD wkuwilo mnie to ze za kibel musialm zaplacic 1.50 -.- no kurde 6 zl za to ze sie wysikalam

no ceny mega, ja poszedlem do jednej restauracji i za kawę zapłaciłem 20€ ;o za duzą maskę 75€.. masakra :P

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie juz dzis w szkole sie lansowaly:D a wszystkie pustaki w pisk i z tekstami ze zadzdroszcza xD

nie ma to jak sie osmieszyc ;p

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

PaniDuzeR
PaniDuzeR
  23 maja 2011
Prinz
Prinz: i za kawę zapłaciłem 20€ ;o

o fuc.k o.o nie zaplacilabym xD

Prinz
Prinz: za duzą maskę 75€.. masakra :P

co oni maja z tymi maskami?

Prinz
Prinz: nie ma to jak sie osmieszyc ;p

dokladnie:d
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o fuc.k o.o nie zaplacilabym xD

powiedzialo sie trudno :P

Konto usunięte
Konto usunięte: co oni maja z tymi maskami?

no przeciez slynny karnawal jest wlasnie w wenecji i zakladaja maski

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

PaniDuzeR
PaniDuzeR
  23 maja 2011
Prinz
Prinz: no przeciez slynny karnawal jest wlasnie w wenecji i zakladaja maski

aha xD nie mialam pojecia:D ale cos tak sie domyslilam zr to jakis karnawal musi byc:D

@Prinz:
jedziemy za rok razem :D?
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  23 maja 2011

Polecam nasienie jako krem do twarzy.wiekszosc syfow mi poznikala

mmaryjka
mmaryjka
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak rozpoznać podróbę?

przede wszystkim to melissa nie wypuściła takiej wersji kolorystycznej. ogólnie to jak jest jedno zdjęcie, to tak naprawdę się nie da. dopiero jak poprosisz o zdjęcie pudełka, buta z bliska i zdjęcie 'środka' buta to wtedy widać. w środku napisy powinny być jeden na drugim, a nie do siebie np. no i cena, 200parę złotych za buty które kosztują minimum 400 to też nie za bardzo
Sensi
Sensi
  24 maja 2011
Babsy
Babsy: o kuwa;)dobrze ze calutkiej garderoby mu nie spalila i nie wymienila na rozowa
Ja się dziwiłam mu szczerze Ci powiem. Pilnowała go pod każdym kątem. Facet w końcu przerodził się w jakąś pannicę, bo jak z nim zerwała to uciekał z domu i wydzwaniał do niej twierdząc, że się zabije, jak do niego wróci. :szok: Było trzeba go na różowo nie ubierać. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam fioletową koszulkę i lubię ją aczkolwiek róż podobno jest dla odważnych facetów ;D W życiu nie zniósłbym zaborczości kobiety...mogłaby mi doradzić w czym lepiej wygladam itd ale na pewno ostatnia decyzja należałaby do mnie . Gdyby kobieta zabroniła mi chodzenia ala cowboy w kowbojkach/dżinsie/skórach wymieniłbym ją na inną :)
Ty masz coś innego w szafie, niż czarny?! :szok: Nie wierzę :idzie do Adrianowej szafy i w niej grzebie:
Jak by Ci doradziła, że tylko w różowym Ci dobrze, mało tego obcas i białe rurki. :rotfl:
Ruchałabym. :zakochany:
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  24 maja 2011

Czemu w tym sezonie biale spodnie u kobiet nie sa tak modne:(

mmaryjka
mmaryjka
  24 maja 2011
gdzie mogę dostać jakieś skrzynki do przechowywania pierdół typu kolczyki, bransoletki etc? fajnie żeby nie był to jakiś badziew i pasował do raczej nowoczesnego mieszkania.
Babsy
Babsy
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie mogę dostać jakieś skrzynki do przechowywania pierdół typu kolczyki, bransoletki etc?

w empiku kiedys kupilam:) w marketach tez widuje, czy sklepach z jakimis bzdetami typu wazoniki, jakies ozdobki.
mmaryjka
mmaryjka
  24 maja 2011
Babsy
Babsy: w empiku kiedys kupilam

o właśnie, o tym nie pomyślałam. dzięki!
mmaryjka
mmaryjka
  24 maja 2011

o ranyyyyyyyyy:zakochany:

Transcendencja
Transcendencja
  24 maja 2011
Sensi
Sensi: Ty masz coś innego w szafie, niż czarny?! Nie wierzę :idzie do Adrianowej szafy i w niej grzebie: Jak by Ci doradziła, że tylko w różowym Ci dobrze, mało tego obcas i białe rurki. Ruchałabym.

Czarne mam 3 koszulki , jedną z twarzą Jokera , jedną czarną bez naruku i 2 Slayera z tym że jedną kupiłem za 100wkę a nigdy jej nie założyłem :D To z trasy koszulka jest mega bezcenna ! Poza tym z 5 białych , jedna fioletowa i biało niebieska :)
Tak i wyglądałbym jak Szpak z tym że zaznaczam ! CHCIAŁBYM MIEĆ JEGO WŁOSY , MA ZAYEBISTE TAKIE JAK MÓJ MENTOR TOMASZ !!!!
:zakochany:
Jak mi urosną do pasa zrobię sobie trwałą i gitara :D
Ejże nie przy ludziach :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.