malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Fieska
Fieska
  27 maja 2011
Babsy
Babsy: brzuszek zakryje cos takiego jak ostatni model:) ale taki stanik jak przy nim jeszcze bardziej pomniejszy maly biust. cos na szyje bardziej, jak w pierwszym modelu, tylko z bardziej zdobionymi miseczkami- jakies falbanki, inne bajery:)


Hmmm tylko ja nie chcę jakiejś składanki gdzie majtki i stanik będą miały inny kolor. A żeby taki dostać o jakim mówisz to ciężko. Jeszcze nic nie znalazłam.
Babsy
Babsy
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm tylko ja nie chcę jakiejś składanki gdzie majtki i stanik będą miały inny kolor. A żeby taki dostać o jakim mówisz to ciężko.

ano wlasnie... najlepiej poszukac majtek w jednolitym kolorze, przypuscmy czarnych, a stanik moglby byc czarny z czyms jeszcze.
Transcendencja
Transcendencja
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 67

Nie jest tak źle . Ja mam tyle w udzie :ziober2:
mmaryjka
mmaryjka
  27 maja 2011

mam kilka takich staników bez żadnych dodatkowych sznurków etc. mam baardzo mały biust, prawie, że nie mam i jakoś mi nie przeszkadza, że mi ich nie wypycha, ale też nie mam brzuszka.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 maja 2011

Ten środkowy i ostatni strój - bez ramiączek góra - jest dobra dla kogoś kto ma bardzo wąskie ramiona i węższe biodra. Przy szerokich ramoniach to bardzo podkreśla tą wade, a przy szerszych biodrach wygląda jeszcze gorzej, bo wtedy bardzo widać, że góra jest węższa niż dół i biodra są bardziej podkreślone. Miałam taką koleżanke, wyglądała okropnie. :nie:

mmaryjka
mmaryjka
  27 maja 2011
któraś z was była robiła manicure hybrydowy?
mmaryjka
mmaryjka
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: była robiła

robiła bez była:]
Fieska
Fieska
  27 maja 2011
Babsy
Babsy: ano wlasnie... najlepiej poszukac majtek w jednolitym kolorze, przypuscmy czarnych, a stanik moglby byc czarny z czyms jeszcze.


Nie nie nie... jak już to ma być komplet, a nie jakaś dobieranka, nawet jakby kolor pasował.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jest tak źle . Ja mam tyle w udzie


Było gorzej u mnie, teraz po ostatnim miesiącu czuje się o niebo lepiej. Chociaż te 7 cm jeszcze mi przeszkadza.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ten środkowy i ostatni strój - bez ramiączek góra - jest dobra dla kogoś kto ma bardzo wąskie ramiona i węższe biodra. Przy szerokich ramoniach to bardzo podkreśla tą wade, a przy szerszych biodrach wygląda jeszcze gorzej, bo wtedy bardzo widać, że góra jest węższa niż dół i biodra są bardziej podkreślone. Miałam taką koleżanke, wyglądała okropnie.


Ja mam ramiona równe z biodrami.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam ramiona równe z biodrami.

to dobrze :) mysle, że by pasował, jak masz brzuszek możesz sobie kupić coś właśnie z wyższym stanem :)
Fieska
Fieska
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to dobrze :) mysle, że by pasował, jak masz brzuszek możesz sobie kupić coś właśnie z wyższym stanem :)


W sumie to go jeszcze mam jak siedzę, a tak jak stoję to już nie mam nic. :ziober2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to go jeszcze mam jak siedzę, a tak jak stoję to już nie mam nic.

Dużo osób tak ma, ja jak stoje to nie mam a jak siedzę w spodniach to mi po prostu spodnie tak wyciskają jakby do góry i tworzy się fałdka. Jak stoje to nie mam boczków a jak siedze to mam. :wtf:

porąbane to
Fieska
Fieska
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo osób tak ma, ja jak stoje to nie mam a jak siedzę w spodniach to mi po prostu spodnie tak wyciskają jakby do góry i tworzy się fałdka. Jak stoje to nie mam boczków a jak siedze to mam. porąbane to


No niestety takie życie. Ale jeszcze trochę i tego się pozbędę :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No niestety takie życie. Ale jeszcze trochę i tego się pozbędę :D

Tez tak sądziłam 4 mies temu :and: koszmar, jak juz raz sie zrobi to ciezko sie pozbyc tego.
Fieska
Fieska
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tez tak sądziłam 4 mies temu koszmar, jak juz raz sie zrobi to ciezko sie pozbyc tego.


Ja wałczę z tym od kilku miesięcy. Teraz po odejściu od mojego faceta udało mi się w końcu zrzucić kilka kg
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wałczę z tym od kilku miesięcy. Teraz po odejściu od mojego faceta udało mi się w końcu zrzucić kilka kg

:szok: nie wiedziałam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.