malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
feuliette
feuliette
  26 maja 2011
Przepuszczą mnie na Słowację na legitymacji szkolnej ?
ImaDrug
ImaDrug
  26 maja 2011
Babsy
Babsy: btw- nie ide na wesele, ale przynajmniej na poprawiny- ale moze byc lepiej niz na weselichu:D

u mnie poprawiny to zawsze lipa,nie spotkałam sie jeszcze z fajnymi ale może u Ciebie jest inaczej.U nas to zwykle taką stypę przypomina ;P
Babsy
Babsy
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie poprawiny to zawsze lipa,nie spotkałam sie jeszcze z fajnymi ale może u Ciebie jest inaczej.U nas to zwykle taką stypę przypomina

u mnie najlepsza zabawa zaczyna sie pod koniec;) w tamtym roku jak bylam, to zespol juz wychodzil, ale jeszcze przed sala na parkingu zagrali a ludzie tanczyli;P a potem impreza przy jakims odtwarzaczu na calego;p
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepuszczą mnie na Słowację na legitymacji szkolnej ?

tam kontroli raczej nie ma. zalezy ile masz lat, jezeli 18+ to na dowod, bo slowacja jest w schengen

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

feuliette
feuliette
  26 maja 2011
Prinz
Prinz: tam kontroli raczej nie ma. zalezy ile masz lat, jezeli 18+ to na dowod, bo slowacja jest w schengen

właśnie 18 jeszcze nie mam...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie 18 jeszcze nie mam...

no to z rodzicami? a jak nie to paszport

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

feuliette
feuliette
  26 maja 2011
Prinz
Prinz: no to z rodzicami? a jak nie to paszport

paszport nie opłaca mi się wyrabiać a na wyjazd jadę z klasa.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: paszport nie opłaca mi się wyrabiać a na wyjazd jadę z klasa.

no to peszek

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

marta0859
marta0859
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: paszport nie opłaca mi się wyrabiać a na wyjazd jadę z klasa.

do Słowacji nie trzeba paszportu, ale jak jesteś niepełnoletnia to nie wiem do końca jak to jest, chyba jest coś takiego jak dowód tymczasowy, zawsze można wyrobić, zresztą zapytaj nauczycielki, skoro jedziesz z klasą a ona to organizuje to powinna wiedzieć co i jak...
obstawiam że nawet jak nie jesteś pełnoletnia to możesz wjechać bez niczego (w Czechach przynajmniej tak jest, a Słowacja chyba na tych samych zasadach), ale głowy nie dam.
ImaDrug
ImaDrug
  27 maja 2011
Babsy
Babsy: u mnie najlepsza zabawa zaczyna sie pod koniec;) w tamtym roku jak bylam, to zespol juz wychodzil, ale jeszcze przed sala na parkingu zagrali a ludzie tanczyli;P a potem impreza przy jakims odtwarzaczu na calego;p

w sumie chyba wszędzie tak jest ale pod koniec wesela :) bo własnie poprawiny to lipa :)
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  27 maja 2011

Przeciez tam nie ma kontroli wiec nikt cie tam nie sprawdzi chyba ze cos odwalisz

pijana
pijana
  27 maja 2011

Używał ktoś pudrów bądź podkładów z Isa Dory ? Ostatnio widziałam tam tak jasny puder, że nawet chyba dla mnie by był za jasny :wtf: A to już naprawdę blady xD

Fieska
Fieska
  27 maja 2011


Znalazłam kilka strojów na lato w katalogu H&M'u i chciałam was zapytać o zdanie, czy będą takowe pasowały do mojej figury. Małe cycki, lekki brzuszek... 83-67-92 wymiary :mrgreen:
Babsy
Babsy
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy będą takowe pasowały do mojej figury. Małe cycki, lekki brzuszek... 83-67-92 wymiary

brzuszek zakryje cos takiego jak ostatni model:) ale taki stanik jak przy nim jeszcze bardziej pomniejszy maly biust. cos na szyje bardziej, jak w pierwszym modelu, tylko z bardziej zdobionymi miseczkami- jakies falbanki, inne bajery:)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazłam kilka strojów na lato w katalogu H&M'u i chciałam was zapytać o zdanie, czy będą takowe pasowały do mojej figury. Małe cycki, lekki brzuszek... 83-67-92 wymiary

Majteczki z ostatniego modelu w sam raz na brzuszek.
Biuścik powiększy usztywniany biustonosz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.