malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupiłybyście / pokazałybyście się w takich butach?

Ładne. Pokazałabym się, jak najbardziej :D
Tylko bardziej się nadają na sesję zdjęciową, niż do chodzenia po mieście.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupiłybyście / pokazałybyście się w takich butach?

Nie.[color=white]
Maryla
Maryla
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupiłybyście / pokazałybyście się w takich butach?

Ładne są, nosiłabym.
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Prinz
Prinz: to tylko krzyzyk, nie ma w tym dla mnie nic z nieszanowania

nie, to nie ''tylko krzyzyk'' to symbol wiary milionow osob na calym swiecie, czekam az znajdzie sie taki madry co takie buty stworzy z tym ze zamiast krzyzyka bedzie np koran - ciekawe jak by dlugo zyl, a raczej ile dni, jesli nie godzin.
Babsy
Babsy
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie ''tylko krzyzyk'' to symbol wiary milionow osob na calym swiecie

wlasnie. co innego w cos nie wierzyc i po prostu byc na to obojetnym, a co innego bezczescic symbole owej wiary.

Konto usunięte
Konto usunięte: zekam az znajdzie sie taki madry co takie buty stworzy z tym ze zamiast krzyzyka bedzie np koran - ciekawe jak by dlugo zyl, a raczej ile dni, jesli nie godzin.

noo, w przypadku muzulmanow ktos mialby przerabane- tak jak jakis koles, kto narysowal karykature Mahometa kiedys tam.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, to nie ''tylko krzyzyk'' to symbol wiary milionow osob na calym swiecie, czekam az znajdzie sie taki madry co takie buty stworzy z tym ze zamiast krzyzyka bedzie np koran - ciekawe jak by dlugo zyl, a raczej ile dni, jesli nie godzin.

ej, ale kto powiedzial ze to krzyz katolicki? podobizny tam chrystusa nie ma, nie tylko chrzescijanie maja monopol na krzyz, wiec bez przesady ;p

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Babsy
Babsy: wlasnie. co innego w cos nie wierzyc i po prostu byc na to obojetnym, a co innego bezczescic symbole owej wiary.

no dokladnie.

Prinz
Prinz: ej, ale kto powiedzial ze to krzyz katolicki? podobizny tam chrystusa nie ma, nie tylko chrzescijanie maja monopol na krzyz, wiec bez przesady ;p

tlumacz to sobie jak chcesz, ja zaraz zaczne chodzic po miescie ze swastyka, bo przeciez hitler nie mial monopolu na nia, moze to inna swastyka o znaczeniu milosci braterskiej.

Babsy
Babsy: noo, w przypadku muzulmanow ktos mialby przerabane- tak jak jakis koles, kto narysowal karykature Mahometa kiedys tam.

ale najlatwiej wysmiewac i bezczescic wiare ktora nic nam nie zrobi, wiec chrzescijanstwo sie do tego najlepiej nadaje :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tlumacz to sobie jak chcesz, ja zaraz zaczne chodzic po miescie ze swastyka, bo przeciez hitler nie mial monopolu na nia, moze to inna swastyka o znaczeniu milosci braterskiej.

tak jak powiedzialem, krzyz ne jest jedynie symbolem wiary katolickiej. czerwony krzyz rowniez ma w symbolu krzyz.

swastyka byla najpierw symbolem lotnictwa finlandii, dopiero pozniej przybrala swoj zlowrogi symbol ;)

poza tym co te buty zlego robia, bezczeszcza? lol nikt tego krzyza nie wklada w dupe lol, poza tym nie wszyscy sa katolikami.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Prinz
Prinz: tak jak powiedzialem, krzyz ne jest jedynie symbolem wiary katolickiej. czerwony krzyz rowniez ma w symbolu krzyz. swastyka byla najpierw symbolem lotnictwa finlandii, dopiero pozniej przybrala swoj zlowrogi symbol ;) poza tym co te buty zlego robia, bezczeszcza? lol nikt tego krzyza nie wklada w dupe lol, poza tym nie wszyscy sa katolikami.

wiesz, jak dla mnie wyglada to jak ''deptanie'' krzyza jesli chodzi o te buty.
wiem ze kiedys dane symbole mialy inne znaczenie ale dzisiaj maja takie a nie inne - i jesli chcemy byc szanowani przez innych ludzi powinnismy szanowac to, w co wierza - to ze nie jestes katolikiem nie znaczy, ze masz bezczescic ich swietosc.
feuliette
feuliette
  28 maja 2011

albo jeszcze takie znalazłam te już lepsze nie wiem jak wy ale ja bym się chyba w takich nie pokazała , za świecące dla mnie :ninja:

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo jeszcze takie znalazłam te już lepsze nie wiem jak wy ale ja bym się chyba w takich nie pokazała , za świecące dla mnie

nie ubralabym, chyba ze do jakiegos klubu na impreze, a wiadomo, ja na takie nie chodze :lol2:
feuliette
feuliette
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ubralabym, chyba ze do jakiegos klubu na impreze, a wiadomo, ja na takie nie chodze

klub inna sprawa ale na ulice to byłby dla mnie wstyd :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: klub inna sprawa ale na ulice to byłby dla mnie wstyd

dla mnie tez :)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo jeszcze takie znalazłam te już lepsze nie wiem jak wy ale ja bym się chyba w takich nie pokazała , za świecące dla mnie

Gdyby 'świecił się' jedynie obcas, to wyglądałyby całkiem ok.
feuliette
feuliette
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby 'świecił się' jedynie obcas, to wyglądałyby całkiem ok

no niestety , całe świecą się :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.