malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  29 maja 2011

wpis taktyczny u modnych i urodziwych

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no dokładnie, masz racje. ja jak juz widze, ze facet podkładu używa i korektora to mogłabym w ryj kopnąć. i jeszcze Ci taki morały prawi, że musisz na brwi henne nakładać bo jesteś naturalną blondynką a robisz z siebie czarnule. no padne!

Mi akurat to obojętne, czego używa. Jego sprawa. Choć jestem w stanie fakt zaakceptować, jeśli ktoś na prawdę ma paskudną cerę i wygląda tak obrzydliwie, że aż wstyd się pokazać.

Wiesz, co innego dobra rada, a co innego właśnie 'prawienie morałów'.
Trzcina0905
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi akurat to obojętne, czego używa. Jego sprawa. Choć jestem w stanie fakt zaakceptować, jeśli ktoś na prawdę ma paskudną cerę i wygląda tak obrzydliwie, że aż wstyd się pokazać. Wiesz, co innego dobra rada, a co innego właśnie 'prawienie morałów'.

Ja bym to też była w stanie zaakceptować, ale nie jestem w stanie zaakceptować, że koleś się maluje jak panienka a mi będzie wytykać, że włosy farbuję i 'maskuję swoje liche brwi'.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym to też była w stanie zaakceptować, ale nie jestem w stanie zaakceptować, że koleś się maluje jak panienka a mi będzie wytykać, że włosy farbuję i 'maskuję swoje liche brwi'.

Ludzie widzą drzazgę w oku bliźniego, a we własnym belki nie dojrzą.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie widzą drzazgę w oku bliźniego, a we własnym belki nie dojrzą.

lubie to przysłowie :) racja.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 maja 2011

@Glaubenskrieger:
jeżeli masz problem proszę kierować na pw, nie lubię mówienia o mnie w trzeciej osobie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 maja 2011
Prinz
Prinz: jeżeli masz problem proszę kierować na pw, nie lubię mówienia o mnie w trzeciej osobie.

jak ty komus cisniesz w trzeciej osobie to jest dobrze? bo o mnie wiele razy pisales hipokryto, nie rob drugiemu co tobie nie miłe.
feuliette
feuliette
  29 maja 2011

nie maluję oczu cieniami więc mam pytanie...

czym się różni baza od utrwalacza do cieni?:wtf:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czym się różni baza od utrwalacza do cieni?

baza powoduje, ze cien dluzej sie utrzymuje, a utrwalacz - chyba o fixer Ci chodzi powoduje, ze cien sie nie sciera. Np jak wychodzisz wieczorem a facet ma biala koszule to spryskujac twarz fixerem nie zabrudzisz mu koszuli, przyklad to byl.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  30 maja 2011

Macie jakies plotki z forum moda i uroda?

Gothiclady
Gothiclady
  30 maja 2011

wiadomo bierze ślub w sierpniu

ImaDrug
ImaDrug
  30 maja 2011

Jesteście od czegoś uzależnione w sensie zakupowym? (POMIJAM KOSMETYKI DO WŁOSÓW! ;D ) Buty,torebki,biżuteria,coś z ubrań? a może jeszcze coś innego ;)

mmaryjka
mmaryjka
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Buty,torebki,biżuteria,coś z ubrań?

bez opamiętania kupuję buty i kosmetyki.
no i różne dziwne rzeczy, np. ostatnio kupiłam oczoje.ne, różowe rurki.
ImaDrug
ImaDrug
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bez opamiętania kupuję buty

ja tez,nie mam gdzie tego trzymać już :( ale nie potrafię się powstrzymać gdy widzę piękne buty "które mówią do Mnie mamo" :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.