malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Babsy
Babsy
  23 maja 2011
Sensi
Sensi: Koleżanka ubierała swojego faceta tylko w koszulki, które miały różne odcienie różowego i spaliła (uwaga!) wszystkie inne koszulki w innych kolorach. Nie miał ani jednej koszulki, która by nie była różowa.

o kuwa;)dobrze ze calutkiej garderoby mu nie spalila i nie wymienila na rozowa:lol:
mmaryjka
mmaryjka
  23 maja 2011
Prinz
Prinz: btw, jak to robisz, ze nie spisz ponad 40 godzin i stoisz na nogach?

nie polecam. najczęściej jeśli jestem w szpitalu, jakaś impreza po i tak bywa.
ostatnio coraz rzadziej, bo zmieniam nawyki itp;)

Konto usunięte
Konto usunięte: no a kurcze szkoda, bo pachnie mega

wolę śmierdzące niż parzące;)
mmaryjka
mmaryjka
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy oni nie sa fantastyczni?

pierwszy jest fajny. reszta do mnie nie przemawia - dzieci.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie polecam. najczęściej jeśli jestem w szpitalu, jakaś impreza po i tak bywa.

pytalem z ciekawosci, bo sam kiedys tak mialem.. pozniej chodzilem spac o 6, wstawalem o 15, a nastepnie w sobote jak mialem wylezc z wyra o 7 to masakra byla.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  23 maja 2011
Prinz
Prinz: pytalem z ciekawosci, bo sam kiedys tak mialem.. pozniej chodzilem spac o 6, wstawalem o 15, a nastepnie w sobote jak mialem wylezc z wyra o 7 to masakra byla.

nie no, ja raczej 'naturalnie' tak nie mogę, a przynajmniej nie za często
mmaryjka
mmaryjka
  23 maja 2011

przeglądam allegro i jak widzę, że ludzie sprzedają takie podróby i jeszcze ktoś je kupuje to nóż się otwiera w kieszeni:and:
http://allegro.pl/vivienne-westwood-buty-gwiazd-37-melissa-i1606623303.html

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeglądam allegro i jak widzę, że ludzie sprzedają takie podróby i jeszcze ktoś je kupuje to nóż się otwiera w kieszeni http://allegro.pl/vivienne-westwood-buty-gwiazd-37-melissa-i1606623303.html

Nie zaqryzykowałabym zakupu podróbki tego typu obuwia. Szkoda stóp.
feuliette
feuliette
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/vivienne-westwood-buty-gwiazd-37-melissa-i1606623303.html

TYLKO to serduszko mi się podoba.
ImaDrug
ImaDrug
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeglądam allegro i jak widzę, że ludzie sprzedają takie podróby i jeszcze ktoś je kupuje to nóż się otwiera w kieszeni

jak rozpoznać podróbę?
Babsy
Babsy
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak rozpoznać podróbę?

po pierwsze- wydaje mi sie, ze oryginaly sa duzo drozsze.
ImaDrug
ImaDrug
  23 maja 2011
Babsy
Babsy: po pierwsze- wydaje mi sie, ze oryginaly sa duzo drozsze.

też to wiem,chodzi mi o sam wygląd butów.Jak rozpoznać że to podróbka?
Transcendencja
Transcendencja
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no na miescie jest :D ale na plazy liczy sie wygoda :P

Podobno kobietom się to podoba ...ale strach pomyśleć jakim . Mnie się to osobiście kojarzy z takim swoistym szlamem ...gdy patrzę na takiego faceta jest mi po prostu go szkoda bo wpadł w taki popłoch pospólstwa i plebsu ale cóż każdy wybiera swoją ścieżkę . Ja jestem wierny swoim Conversom latem .. no a na plażę wiadomo klapeczki bez precedensu ! Tym bardziej japiedolę mam 47 nr buta.... stopy mam nawet fajne :lol: ale nie do pokazywania na mieście czy uczelni .

Sensi
Sensi: Nie tylko Ty. Nic nie mam do homoseksualistów, ale facet w różowej koszulce to jest przegięcie. Koleżanka ubierała swojego faceta tylko w koszulki, które miały różne odcienie różowego i spaliła (uwaga!) wszystkie inne koszulki w innych kolorach. Nie miał ani jednej koszulki, która by nie była różowa.

Mam fioletową koszulkę i lubię ją aczkolwiek róż podobno jest dla odważnych facetów ;D W życiu nie zniósłbym zaborczości kobiety...mogłaby mi doradzić w czym lepiej wygladam itd ale na pewno ostatnia decyzja należałaby do mnie . Gdyby kobieta zabroniła mi chodzenia ala cowboy w kowbojkach/dżinsie/skórach wymieniłbym ją na inną :)
PaniDuzeR
PaniDuzeR
  23 maja 2011
Prinz
Prinz: eeej, swietnie bylo. obzarlem sie jak prosiak, zrobilem z tysiac zdjec, widzialem suszace sie gacie w wenecji haha, mega bylo, tez chce wracac :P

Jeju Wenecja sliczna jest:D za rok znow jade:P
jakies murzyny mi co 5metrow probowaly wcisnac podroby toreb od LV,Chanel i Gucci XD pol wycieczki kupilo bo idiotki byly pewne ze kupily orginaly po 20-30 euro:lol:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeju Wenecja sliczna jest:D za rok znow jade:P jakies murzyny mi co 5metrow probowaly wcisnac podroby toreb od LV,Chanel i Gucci XD pol wycieczki kupilo bo idiotki byly pewne ze kupily orginaly po 20-30 euro

sliczna jest ale w uj turystow, waskie uliczki i przeszukiwali nas co chwile, bo papiez akurat wtedy byl.

no polki sie rzucaly jak glupie na te podroby torebek :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

PaniDuzeR
PaniDuzeR
  23 maja 2011
Prinz
Prinz: no polki sie rzucaly jak glupie na te podroby torebek :D

to z kilometra widac ze podroba:D kolezanka kupila to zrobie zdjecie i Ci wysle:D

Prinz
Prinz: sliczna jest ale w uj turystow, waskie uliczki i przeszukiwali nas co chwile, bo papiez akurat wtedy byl.

no strasznie duzo ludzi;:D wgl mi co chwile jacys polacy zdjecia cykali na tych mostkach xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.