malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: idę na wesele, spałam szalone 2 godziny i wyglądam tylko i wyłącznie dzięki temu cudeńkowi. chwała temu kto go wymyślił!

opowiadaj co to/jak dziala/ile kosztuje etc :mrgreen:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

SoDope
SoDope
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zbanujcie mnie, ale musze http://www.fotka.pl/profil/Nieidealna360 umarlam


a ja nie umrę .. bo juz jej nie ma :smutny:
Transcendencja
Transcendencja
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, wiem. Ale kiedyś i tak sobie je zrobię.

Takiej odpowiedzi się nie spodziewałem . 10/10 za kreatywność , również sądzę że powiększanie biustu jest okej :ziober2:
SoDope
SoDope
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa

jednak widze - w tym linku co Ty dałaś mi pisało, że laska jest zbanowana :crylol:
Potem jednak wcześniej strone zobaczyłam i się uśmiałam z komentarza. :D
Babsy
Babsy
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie dlatego wstawiasz inny dziewczyną 1 bo są sztuczne , czasem na serio głowa boli jak sie patrzy na takie zdjęcia mp. w lustrze , znam się na zdjęciach bo jestem fotografem i wiem że takie foty w lustrze są obrzydliwe !

komentarz owej laski

Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa: zbanujcie mnie, ale musze http://www.fotka.pl/profil/Nieidealna360 umarlam

u innego kola;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 maja 2011

gdzie jest Madzia? :D
ja też chcem być tYm pashtetQiem w końCu :-( albo bazylQiem, a nie tak jak wyrzej, inny dziewczyną wstawia 1 bo som sztuczne, ja siem znam na zdjenciach, foty w lustsze są obżydliwe a ja jezdem forografem! :D
i chcem miedz słitaśne zdjencia xD

:crylol:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  21 maja 2011

Będę miała w czwartek nowe okularki :ziober2:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

SoDope
SoDope
  21 maja 2011
Babsy
Babsy: u innego kola;)

wiem wiem wiem widziałam strone wcześniej zauwazyłam .. :mrgreen:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie jest Madzia? :D ja też chcem być tYm pashtetQiem w końCu :-( albo bazylQiem, a nie tak jak wyrzej, inny dziewczyną wstawia 1 bo som sztuczne, ja siem znam na zdjenciach, foty w lustsze są obżydliwe a ja jezdem forografem! :D i chcem miedz słitaśne zdjencia xD

ja? ja jestem :ziober2:
Ja pierniczę, mało z krzesła przez Ciebie nie spadłam! :crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja? ja jestem Ja pierniczę, mało z krzesła przez Ciebie nie spadłam!

Ty, Ty ;d no ciom, też bym już kciała tyM pashtetQiem bydz :-( i miedz te fajniutQie i słitaśne zdjencia. kjedy spudniczke ubieżerz?
SoDope
SoDope
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie gadaj, że potrafisz tak pisać korzystasz z translatora :crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie gadaj, że potrafisz tak pisać korzystasz z translatora

Ty chyba oszalała$ jak tranzlator to taKie użondzenie do wytfażania prondu!, oczywi$cie, ze potraFiem, Ty Nam tu nie podskakój my z MadziuSka znajciemy Ciem po IQ TwOjeGo kompótera!!!
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 maja 2011

Mój właśnie wchodzi do pokoju i pyta z czego tak sie ciesze :ninja:

:crylol:

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty, Ty ;d no ciom, też bym już kciała tyM pashtetQiem bydz :-( i miedz te fajniutQie i słitaśne zdjencia. kjedy spudniczke ubieżerz?

Wtedy, kiedy nie będę łazić po lesie - jakoś kiecka + las to złe zestawienie, na pogryzienia przez komary i kleszcze nie mam ochoty.
Zrób sobie focie w lustrze, z fleszykiem, to Ci napiszę, że jesteś paSzt3tQiiem i b@zylQiiem! I t@nd3CiiaRrą :crylol: Cały zestaw ;P

A co do kleszczy - co najlepsze dla psa? Bo te środki chemiczne wylewane na grzbiet g... dają, znów mi ze spaceru dwa na łapie przyniósł;/
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty chyba oszalała$ jak tranzlator to taKie użondzenie do wytfażania prondu!, oczywi$cie, ze potraFiem, Ty Nam tu nie podskakój my z MadziuSka znajciemy Ciem po IQ TwOjeGo kompótera!!!

Kobieto, do zawału mnie doprowadzisz!!!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.