malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Sensi
Sensi
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mieszkam nad morzem.
Takiej to dobrze. :nie: Ale w sumie ja nie powinnam narzekać, bo mieszkam w centralnej Polsce.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 maja 2011
Sensi
Sensi: Takiej to dobrze. Ale w sumie ja nie powinnam narzekać, bo mieszkam w centralnej Polsce.

Cudnie, szczególnie w sezonie, jak się zjadą turyści. :/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wjdziesz koparką, to możesz niechcący jeszcze większy bałagan zrobić :D

nie, myślałam, żeby wjechać i wszystko przez okno wypchnąć :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Byłaś u dermatologa?

Byłam, dzięki że pytasz :* okazało się, że musiałam gdzieś zahaczyć w piątek (70 dziadka = mega bania) i to ciemnobrązowe to był strupek a ja myślałam, że narośl. Musze tylko czekać aż odpadnie.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, myślałam, żeby wjechać i wszystko przez okno wypchnąć :D

Też pomysł :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Byłam, dzięki że pytasz :* okazało się, że musiałam gdzieś zahaczyć w piątek (70 dziadka = mega bania) i to ciemnobrązowe to był strupek a ja myślałam, że narośl. Musze tylko czekać aż odpadnie.

Na szczęście!
Sensi
Sensi
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cudnie, szczególnie w sezonie, jak się zjadą turyści.
Pomijając ten okres! Zimą jest więcej jodu... Kurcze, nigdy zimą nie byłam nad morzem... :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też pomysł :D

byłoby łatwiej :woot: juz nie moge doczekac sie wyprowadzki :nie: za ciasno.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na szczęście!

No, strachu się najadłam, przynajmniej tyle, że solarium mi się odwidziało.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 maja 2011
Sensi
Sensi: Pomijając ten okres! Zimą jest więcej jodu... Kurcze, nigdy zimą nie byłam nad morzem...

Ja je zimą z okna oglądam. Wystarczy mi, zdecydowanie.
Za dzieciaka po krach przy brzegu biegałam, aż się do wody wewaliłam, brrr... od tej pory zimą morze omijam. Wolę bulwarem pospacerować, jak już.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byłoby łatwiej juz nie moge doczekac sie wyprowadzki za ciasno.

Doczekasz się.
Pamiętam, jak ja się w jednopokojowym mieszkaniu w trzy osoby mieściłam, znam ten koszmar.

Konto usunięte
Konto usunięte: No, strachu się najadłam, przynajmniej tyle, że solarium mi się odwidziało.

No i dobrze - na solarium szkoda zdrowia. Teraz lato idzie, na słońcu się opalisz, balsamów brązujących możesz użyć, więc dużo nie stracisz :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja je zimą z okna oglądam. Wystarczy mi, zdecydowanie. Za dzieciaka po krach przy brzegu biegałam, aż się do wody wewaliłam, brrr... od tej pory zimą morze omijam. Wolę bulwarem pospacerować, jak już.

to musi być cudne mieszkać nad morzem, też bym chciała.

Konto usunięte
Konto usunięte: Doczekasz się. Pamiętam, jak ja się w jednopokojowym mieszkaniu w trzy osoby mieściłam, znam ten koszmar.

kawalerki to jest w ogóle masakra, ale lepsze ciasne ale własne z drugiej strony.

Konto usunięte
Konto usunięte: No i dobrze - na solarium szkoda zdrowia. Teraz lato idzie, na słońcu się opalisz, balsamów brązujących możesz użyć, więc dużo nie stracisz :)

już i tak się opaliłam :D wiec mała strata jakoś sobie dam rade.
Sensi
Sensi
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja je zimą z okna oglądam. Wystarczy mi, zdecydowanie. Za dzieciaka po krach przy brzegu biegałam, aż się do wody wewaliłam, brrr... od tej pory zimą morze omijam. Wolę bulwarem pospacerować, jak już.
Nie dziwię się, skoro masz 'takie' przeżycia! Ja tylko pamiętam sztorm, gdy byłam dzieckiem, ale to było Sarbinowo bodajże i 1997 chyba... Tak! 1997, bo dali wiadomość w radio, że Lady Di nie żyje, a ja wieczorem z mamą jechałam nad morze i dwa tygodnie do zerówki się spóźniłam. :mrgreen:
Trójmiasto - zawsze tam jestem przejazdem, raz może obskoczyłam "porządnie" Gdynię lub Gdańsk. Od kiedy tylko pamiętam mylą mi się te dwa miasta.
Babsy
Babsy
  19 maja 2011
Sensi
Sensi: bo mieszkam w centralnej Polsce.

mniej wiecej wszedzie taka sama dlegolsc, nie;)?
Sensi
Sensi
  19 maja 2011
Babsy
Babsy: mniej wiecej wszedzie taka sama dlegolsc, nie;)?
Podobno. Ale dojazd tragiczny! Tak, są minusy takiej lokalizacji.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 maja 2011
Babsy
Babsy: mniej wiecej wszedzie taka sama dlegolsc, nie;)?

mam krewnych z Warszawy - tzn pod Warszawą, Teresin chyba ;d oni to mają dobrze, nad morze 300 km, na Mazury 300 km, w góry 300 km :woot: what the fuck? ja mam jedynie w gory blisko (1,5 godziny drogi) a na mazury - 600-700 km, nad morze to samo, padaka :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 maja 2011

lece spać Dziewczyny
:bye: dobranoc :*

Sensi
Sensi
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lece spać Dziewczyny
Dobranoc. :bye:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.