malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  17 maja 2011

Widzieliście?
http://demotywatory.pl/3076017/Moja-babcia-mawiala-
Poległam :rotfl:

ImaDrug
ImaDrug
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Natknęłam się dziś na bloga "prostytutki" która ma 16 lat!

też bym chciała zobaczyc! podeslijlink ;P{
feuliette
feuliette
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też bym chciała zobaczyc! podeslijlink ;P{

http://galeriankaa.pinger.pl/

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzieliście? http://demotywatory.pl/3076017/Moja-babcia-mawiala- Poległam

Dobra babacia :ziober2:
ImaDrug
ImaDrug
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://galeriankaa.pinger.pl/

wydaje mi się że to prowokacja.
ImaDrug
ImaDrug
  17 maja 2011

@feuliette:
za późny zapłon mam i juz mi sie nie wyświetliło ze podesłałas :)

@Martittaaaaa:
dobre ;D

feuliette
feuliette
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się że to prowokacja.

więc tak...zbytnio jej nie wierzę moze się naoglądała " The secret diary Call girl " i pisze swoją wyobraźnią ale moze i faktycznie się puszcza...kto ją tam wie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 maja 2011

'czemu faceci traktuja mnie jak K***? przeciez jestem delikatna jak kazda kobieta'

:ninja: to dziecko jeszcze.

feuliette
feuliette
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za późny zapłon mam i juz mi sie nie wyświetliło ze podesłałas :)

spoko
feuliette
feuliette
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to dziecko jeszcze.

wiem własnie,niby jest w galeriach ale kto by podszedł do dziecka :ninja:
ImaDrug
ImaDrug
  17 maja 2011

@feuliette:
przeczytałam kilka postów i chyba moge stwierdzic ze jestem tego pewna.Jakiś czas temau zaczęła sie moda na takie prowokacje jak to jedna 13 czy 14 zaczęła prowadzić SłiItAŚśŚnego BlOgA i takie tam pierdoły wszyscy się w to wrkęcili a po pół roku czy p oroku opublikowała że robiła sobie z wszystkich bekę i to była prowokacja:)

Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeczytałam kilka postów i chyba moge stwierdzic ze jestem tego pewna.Jakiś czas temau zaczęła sie moda na takie prowokacje jak to jedna 13 czy 14 zaczęła prowadzić SłiItAŚśŚnego BlOgA i takie tam pierdoły wszyscy się w to wrkęcili a po pół roku czy p oroku opublikowała że robiła sobie z wszystkich bekę i to była prowokacja:)

Nawet jeżeli to jest prowokacja to jest to żałosne. Ja bym tak nie mogła, ani dawać dupy za kase ani robić sobie z tego żarty ;/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem własnie,niby jest w galeriach ale kto by podszedł do dziecka

ona do liceum chodzi, mi chodzi o poziom psychiczny i jej wypowiedzi.
znam wiele k* z racji towarzystwa i znajomych prowadzących ekskluzywne kluby nocne, ale to jest chyba jakas sciema ten blog :zonk:
moja mama ciagle sie uzala jakie to te k* sa biedne i bezbronne, pewnie sa zmuszane i szantazowane, tymczasem one sie puszczaja i maja sie dobrze, lubia to ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 maja 2011

raz ten znajomy po mnie przyjechał bo szlismy na impreze, i wpadlismy jeszcze do jego klubu na chwile i jedna dziewczyna z grafiku nie przyszła, jego tekst:
-jak kur*wisko moze nie przyjsc do pracy?!
dzwoni:
-jestes chora? ja Ci dam chora, przyjade za godzine nie zamykaj drzwi na klucz!!!

bo one zamykały sie na zamek i gadaly ze spia a szły w tango lub na impreze hahaha :lol:
:ninja: bywanie w tamtym klubie z pewnością odcisnęło ślad na mojej psychice :ninja:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 maja 2011

haha, usmialam sie ;d

ide spac :bye: do jutra.

mmaryjka
mmaryjka
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Biorąc pod uwagę kurs dolara, szpilki można mieć już od 450 zł

buty ze starych kolekcji już około tyle kosztują. ogólnie to mam jedną parę oryginałów, właśnie kupionych na jakiejś wyprzedaży za tak naprawdę gorsze i jedne podróby, ale wykonane naprawdę dobrze i co dziwne w swojej wygodzie nie ustępują oryginałom, aczkolwiek wiadomo, oryginały to inna liga totalnie. więc jeśli to oryginały to polecam!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.