malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i powiem ci, że zaczęłam się zastanawiać coby nie kupić kremu z tej serii bo naprawdę jestem zachwycona tym podkładem, choć minusem jest opakowanie.

tez ogladalem :)
juzz nie bede mial funduszy na krem, ale jak ci sie sprawdzi to sobie dodam do listy zakupów w niemczech :mrgreen:

palcem sie naklada? niby srednio higienicznie, ale wole to niz te wszystkie pudrowe podklady, ktore sa uj warte wg mnie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: palcem sie naklada? niby srednio higienicznie, ale wole to niz te wszystkie pudrowe podklady, ktore sa uj warte wg mnie.

wyciska się go, a w lancome miałam pompkę i właśnie przyzwyczaiłam się do pompki. jak skończę ten photogenic to kupię teint miracle, bo to moja ostatnia deska ratunku no i ten clinique.
ja i tak zawsze nakładam pędzlem
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pięć jest w sephorze,

piec tez widzialem na aukcji.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyciska się go, a w lancome miałam pompkę i właśnie przyzwyczaiłam się do pompki. jak skończę ten photogenic to kupię teint miracle, bo to moja ostatnia deska ratunku no i ten clinique. ja i tak zawsze nakładam pędzlem

ja mialem w burjouis pompkę i z braku laku go używalem, choc nie zachwycal, z tym ze czasem za mocno nacisnalem :rotfl:

chyba ogranicze inne wydatki i przerzuce sie na wyzsza polke kosmetykow do twarzy, bo widze ze warto.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  16 maja 2011
Prinz
Prinz: ja mialem w burjouis pompkę i z braku laku go używalem, choc nie zachwycal, z tym ze czasem za mocno nacisnalem

właśnie lancome opakowania od podkładów ma cudowne. pompka precyzyjna, akurat ja nie dociskałam do końca i starczało mi na całą twarz.

Prinz
Prinz: chyba ogranicze inne wydatki i przerzuce sie na wyzsza polke kosmetykow do twarzy, bo widze ze warto.

ja wychodzę z założenia, że na czym jak na czym, ale na ryju nie warto oszczędzać. zresztą ja nawet nie mogę, bo moja twarz niestety jest okropnie wybredna.
Babsy
Babsy
  16 maja 2011

kurka ale bym poszla na wesele:) kto mnie zaprosi;)?

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  16 maja 2011
Babsy
Babsy: kurka ale bym poszla na wesele:)

Ja teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeż! :and:
Fieska
Fieska
  16 maja 2011
Babsy
Babsy: kurka ale bym poszla na wesele:) kto mnie zaprosi;)?


Idę z Tobą! :mrgreen: Dobrze potańczyć, pojeść i dobrze wypić :D Haha! I jeszcze jakiegoś kolesia wyrwać.
Babsy
Babsy
  16 maja 2011

takie wiejskie, z przyspiewkami przy stole, przewozinami...:) oj:)

Fieska
Fieska
  16 maja 2011

To jesteśmy już 3 :D

Babsy
Babsy
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Idę z Tobą! Dobrze potańczyć, pojeść i dobrze wypić Haha! I jeszcze jakiegoś kolesia wyrwać.

robimy swoje;)? wlasnie slucham weselnych hitow:) jestem ciekawa, jakie graja w Waszych stronach?
Fieska
Fieska
  16 maja 2011
Babsy
Babsy: robimy swoje;)? wlasnie slucham weselnych hitow:) jestem ciekawa, jakie graja w Waszych stronach?


Mówisz o niemieckim weselu?
Ja ostatnio bawiłam się na polskim... "żono moja... serce moje..."
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  16 maja 2011
Babsy
Babsy: robimy swoje;)?

Ja swoje to miałam 3 lata temu :mrgreen: Teraz może któraś z Was? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ostatnio bawiłam się na polskim... "żono moja... serce moje..."

No to hit na weselach :rotfl: A w tamtym roku królował " weselny klimat " :rock::rotfl:
Babsy
Babsy
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mówisz o niemieckim weselu? Ja ostatnio bawiłam się na polskim... "żono moja... serce moje..."

w roznych stronach Polski mi chodzilo:) zono moja i owszem:) ale takie tradycujne? u mnie czerwone jagody, hej sokoly, lowickie chlopoki, i jo se tez musiol, hmm na razie wiecej nie pamietam:) ale polskie wesela sa chyba najlepsze na swiecie:)
Fieska
Fieska
  16 maja 2011
Babsy
Babsy: w roznych stronach Polski mi chodzilo:) zono moja i owszem:) ale takie tradycujne? u mnie czerwone jagody, hej sokoly, lowickie chlopoki, i jo se tez musiol, hmm na razie wiecej nie pamietam:) ale polskie wesela sa chyba najlepsze na swiecie:)


Ja byłam w życiu może tylko na trzech, czterech weselach... I to też raz Wrocław, raz Poznań etc. Różna leci muzyka. To co panowie zagrają... :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.