BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:
Poszukuję paska do spodni, kolor czarny, chciałabym, żeby pasował i do adidasów (na sportowo, bluza itp), ale i do obcasów.
Nie chcę zwykłego czarnego paska z prostą klamrą w sensie eleganckiego.

1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach :nie: (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)
2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ubrałabym sukienki za 7 tys wyglądającej jak za 20 zł z targu

to na przykładzie torby, bo dla mnie ona nie wygląda jak za 20zł z targu;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to na przykładzie torby, bo dla mnie ona nie wygląda jak za 20zł z targu;)

no jakaś superancka nie jest moim zdaniem, jest ładna ale nic poza tym.
ost. widziałam w Armanim piękną czerwoną koszulę, kosztowała z tego co pamiętam chyba ok 900 zł, ale nie różniła SIĘ NICZYM od np. czerwonej koszuli w Pawo (sklepy z garniturami itp).
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011

ja dam na przykładzie tego: raz, że ma paskudny kolor w sensie za bardzo rzucający się w oczy, to ani krój no nie ma w sobie nic takiego szczególnego i np nie dałabym za taką 7 tys czy tam ile.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: patrzeli

nie mam nic wiecej do powiedzenia na Twoj temat...

Tricia
Tricia: wywnioskowałam miedzy innymi, że jesteś niesamowicie głupia,

podpisuje sie rowniez, co juz zauwazylam nie tylko w tym temacie.
niedoszla pani nauczycielka fryzjerka: z takim tytulem i bledami jezykowymi, pozjadanymi wszystkimi rozumami nie jestes na moim poziomie:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: kurde, poszłam raz na tą zumbe i normalnie się zajarałam. śmieszna sprawa, ale niestety mogę chodzić co drugi tydzień i bardzo żałuję. ja z takich rzeczy lubię volvom, burtona np. mają dobre i mega trwałe ciuchy.

chce w przerwie semestraln ej zrobic sobie instruktora... tez sie tym strasznie zajaralam jakis rok temu i do dzisiaj jestem regularnie co tydz na kazdych zajeciach

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to na przykładzie torby, bo dla mnie ona nie wygląda jak za 20zł z targu;)

:zakochany: widac jaka mieciutka ta skorka jest, juz to czuje w lapkach, eh...

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: niedoszla pani nauczycielka fryzjerka:

niedoszła? :and:
a Ty chyba niedoszła wróżka?

annjamaica
annjamaica: z takim tytulem i bledami jezykowymi, pozjadanymi wszystkimi rozumami nie jestes na moim poziomie

ja mam kształcić fryzjerstwo a nie poprawność języka polskiego ;-)
po to, abyś nie marudziła, że ktoś ostrzygł Ci 10 cm zamiast 1 cm ;-)
Zadziora
Zadziora
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)

Ja paski kupuje zawsze w terranovie :) są po 20zł i mają ich naprawdę wiele.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?

Buty i przymierzam się do ich kupna :)
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no jakaś superancka nie jest moim zdaniem, jest ładna ale nic poza tym.

a mi się bardzo podoba i w jest zupełnie inna, chociażby w dotyku, niż z zary która też nie jest tania.

Konto usunięte
Konto usunięte: raz, że ma paskudny kolor w sensie za bardzo rzucający się w oczy, to ani krój no nie ma w sobie nic takiego szczególnego

i właśnie o to w tym chodzi. raz, że każdy ma inny gust.
dwa, dla mnie ta sukienka jest kwintesencją elegancji, stylu i klasy. nie ma na plecach napisane d&g, tak samo jak ta torba. ja uwielbiam rzeczy dobre, ale nie natrętne i nie odwracające uwagi swoim znaczkiem od swojej jakości i ładności samej w sobie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: widac jaka mieciutka ta skorka jest, juz to czuje w lapkach, eh...

pewnie z równie mięciutkich zwierzątek obdartych ze skóry, dla Twojej torebki, eh...
animka
animka
  23 marca 2011



pokaż mi bazar, na którym chodzą po 20zł takie to się chętnie wybiorę :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a mi się bardzo podoba i w jest zupełnie inna, chociażby w dotyku, niż z zary która też nie jest tania.

dla mnie torebka nie ma być miła w dotyku, no ale to może tylko ja tak mam...

Konto usunięte
Konto usunięte: dwa, dla mnie ta sukienka jest kwintesencją elegancji, stylu i klasy. nie ma na plecach napisane d&g, tak samo jak ta torba.

owszem, ale dla mnie jest ładna i tylko tyle,

Konto usunięte
Konto usunięte: ja uwielbiam rzeczy dobre, ale nie natrętne i nie odwracające uwagi swoim znaczkiem od swojej jakości i ładności samej w sobie.

a ja znowu nie, mój kolega - przyjaciel Iwony Węgrowskiej raz pokazywał mi jej zdjęcia i pytał, jak myślę ile ma 'kasy na sobie', powiedziałam ok 900 zł, a miała ciuchy za łączną wartość 9 tys.
ja znowu jestem zakochana w butach z naja i bluzach z adidasa, szczególnie zachwycają mnie te z wielkim logo na plecach i nic na to nie poradzę...
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: chce w przerwie semestraln ej zrobic sobie instruktora... tez sie tym strasznie zajaralam jakis rok temu i do dzisiaj jestem regularnie co tydz na kazdych zajeciach

ja mam na siłowni. chciałam iść na pilates i piłki, ale jak już mam ten karnet open(co swoją drogą jest bezsensu, bo korzystam tylko z zajęć fitnessowych) to postanowiłam pójść na wszystko po razie. pilates, piłki i ta zumba mnie rozwaliła. niestety jest tylko dwa razy w tygodniu i to tak, że koliduje mi z zajęciami:and:

annjamaica
annjamaica: widac jaka mieciutka ta skorka jest, juz to czuje w lapkach

chloe. pierwszą i na razie jedyną dostałam od taty jak się dostałam na studia, a teraz zbieram na drugą i nie wiem, może za rok sobie kupię;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
animka
animka: pokaż mi bazar, na którym chodzą po 20zł takie to się chętnie wybiorę :)

nie pisałam o wszystkich sukienkach, sa oczywiście piękne suknie :zakochany:, ale są też takie, co wyglądają jak szmata do podłogi...
animka
animka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pisałam o wszystkich sukienkach, sa oczywiście piękne suknie , ale są też takie, co wyglądają jak szmata do podłogi...

świetna ta kolekcja versace na wiosnę 2011 :zakochany:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Zadziora
Zadziora: Ja paski kupuje zawsze w terranovie :) są po 20zł i mają ich naprawdę wiele.

a wytrzymałe?

Zadziora
Zadziora: Buty i przymierzam się do ich kupna :)

pytałam w sumie o paski, a jakie buty?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.