BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:
Poszukuję paska do spodni, kolor czarny, chciałabym, żeby pasował i do adidasów (na sportowo, bluza itp), ale i do obcasów.
Nie chcę zwykłego czarnego paska z prostą klamrą w sensie eleganckiego.

1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach :nie: (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)
2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?
animka
animka
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: nie wiem jak mozna tak obrazac i porownywac mode graniczaca ze sztuka do typowych miesjkich odzian... eh...

jeśli ktoś ma styczność jedynie z kulturą masową a o innej nawet nie słyszał to mu sie nie dziw :)
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest coś innego, mam na myśli coś innego ale nie wiem czy popadać w skrajności?

skrajności nie są dobrymi przykładami, więc raczej nie

Konto usunięte
Konto usunięte: prosta jest i w sumie niebrzydka, ale nie w moim typie zupelnie

w moim zdecydowanie. chociaż na uczelnie na rowerze się nie nadaje, a ostatnio się tak przemieszczam
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: techniki strzyzenia polskie a np. na wlosach indyjskich sa inne

btw takie włosy indyjskie i europejskie strzyże się tą samą techniką, jedynie różnica jest w wykonczeniu bo jest to inny gatunek włosa jesli juz tak sobie rozmawiamy...
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w moim zdecydowanie. chociaż na uczelnie na rowerze się nie nadaje, a ostatnio się tak przemieszczam

ale poza uczelnia masz pewnie mnostwo innych zajec, wiec raczej szansa na jej zalozenie by sie zdarzyla :mrgreen:
pijana
pijana
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: Razi mnie w oczy, jest poprawne...?? To zwracam honor... nie mieszkam w polsce od 4 lat nie wiem co sie pozmienialo...

To stara forma, ale poprawna :) Ale perfumy to nadal perfumy :mrgreen: Nie ten perfum.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skrajności nie są dobrymi przykładami, więc raczej nie

chociaz w sumie to nie skrajnosc, bo zdarza sie i tak, ze matka imprezowiczka, dzieci nie maja co jesc ale patrzy tylko na siebie i na to, zeby pochwalic sie torebką czy ciuchem... to mialam na mysli, co innego kiedy mozesz pozwolic sobie odlozyc na cos drogiego, a co innego kiedy są rzeczy wazniejsze.
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: ja tez mam wyklady od 8 do 17, a zumbe na 18

no ja mam różnie, bo raz w tygodniu dwa wykłady i to ruchome, a tak to praktyki i to całkiem różnie, więc ciężko mi się dostosować i prócz jogi w domu ruszam na piłki bo o to mi głównie chodziło. w wakacje nadrobie;d
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: są trzy podstawowe techniki strzyżenia, nie ważne czy w Polsce, Argentynie czy w Angli i nic tego nie zmieni, są techniki uzupełniające i tego też nic nie zmieni, to o co Ci chodzi są to tzw. techniki dodatkowe czyli wymyslone i uczy się ich na kursach. znam paręnaście technik dodatkowych, ale ich zwyczajnie nie używam bo są nie potrzebne...

Wiec podsumowujac, Twoim zdaniem praktyka i szkolenia miedzynarodowe nic nie wniosa do Twoich umiejetnosci, bo wszystko juz znasz... ok.
Innowacyjne strzyzenia, kolory na jesien zima sa juz Ci znane...??

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale poza uczelnia masz pewnie mnostwo innych zajec, wiec raczej szansa na jej zalozenie by sie zdarzyla

jakbym ją miała to i okazje by się znalazły;d

Konto usunięte
Konto usunięte: matka imprezowiczka, dzieci nie maja co jesc ale patrzy tylko na siebie i na to, zeby pochwalic sie torebką czy ciuchem

to to już patologia
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakbym ją miała to i okazje by się znalazły;d

jak juz sie ma to zazwyczaj sie znajduja :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: Wiec podsumowujac, Twoim zdaniem praktyka i szkolenia miedzynarodowe nic nie wniosa do Twoich umiejetnosci, bo wszystko juz znasz... ok.

Praktyke mam w pracy, szkolenia robię u Nas w Polsce i narazie to mi wystarcza, tym bardziej ze nie zarabiam kokosow i nie stac mnie aby wyjechac za grance na szkolenie za pare tysiecy ;-) bo wtedy za strzyzenie meskie musialabym brac 50 zł a nie 13, a wtedy bym poszła z torbami bo nikt by mi tyle nie zapłacił, w Polsce ludzie nie zarabiaja tyle co w Niemczech.

annjamaica
annjamaica: Innowacyjne strzyzenia,


annjamaica
annjamaica: Innowacyjne strzyzenia, kolory na jesien zima sa juz Ci znane...??

oczywiscie ;-) znam trendy, a kolory na jesien zime jeszcze nie bo narazie wszystko wchodzi na wiosne, lato... to najnowszy sezon, starymi sie nie interesuje.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja mam różnie, bo raz w tygodniu dwa wykłady i to ruchome, a tak to praktyki i to całkiem różnie, więc ciężko mi się dostosować i prócz jogi w domu ruszam na piłki bo o to mi głównie chodziło. w wakacje nadrobie;d

aquajogging i rowerki podwodne tez sa super... jesli lubisz wode...
fajnie ujedrnia cialo... jesli masz gdzie u Ciebie wyprobowac to polecam.
Ja wlasciwie juz po 3 wykladach wykon czona jestem, gdybym dotarla do domu to prosto do lozka, ale skoro wiem, ze musze zaliczyc fitness czy zumbe od razu mi sie lepiej robi i jestem pozytywnie zmeczona, poza tym dobrze sie spi po sporcie. Tez masz takie uczucie jak sie porzadnie zmeczysz, ze lepiej pozniej odpoczywasz...??

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Tricia
Tricia
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: est drogą bo nie zarabiam 50 tys ;-) te z wyższej półki mnie nie interesują bo nawet nie są w moim guście i nie miałabym się gdzie w nich pokazać, do pracy wystarczą mi sportowe buty, nie muszę paradować w sukience za 10 tys :-)

moim celem nie było poniżenie Cię, w żadnym wypadku. Starałam się między innymi uświadomić Cię w tym, że pisząc, że otaczasz się luksusem (mając na myśli bluzę adidasa) zwyczajnie się ośmieszasz.
Rozumiem, że innych może nie być stać na takie ubrania, ale chyba lekko przeginasz z tą zazdrością, która unosi się wokół Ciebie zaraz za aurą luksusu. NIE MA CZEGO zazdrościć, sama napisałaś, że 50% koleżanek ma takie bluzy.

Chwilę temu napisałaś również, że puste jest zbieranie na coś drogiego... moim zdaniem wręcz przeciwnie, wolę mieć 5 par porządnych i ponadczasowych butów niż 50, które po miesiącu nadają się jedynie na śmietnik.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: Starałam się między innymi uświadomić Cię w tym, że pisząc, że otaczasz się luksusem (mając na myśli bluzę adidasa) zwyczajnie się ośmieszasz.

dla mnie i na moje zarobki to luksus, moze Ty zarabiasz wiecej i patrzysz na to inaczej, ja sie ciesze ze mnie stac ;-)

Tricia
Tricia: sama napisałaś, że 50% koleżanek ma takie bluzy.

które są na moim poziomie finansowym*

Tricia
Tricia: moim zdaniem wręcz przeciwnie, wolę mieć 5 par porządnych i ponadczasowych butów niż 50, które po miesiącu nadają się jedynie na śmietnik.

doczytaj to do konca co mialam na mysli. pisząc o matce z głodnymi dziecmi.

amen.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: Starałam się między innymi uświadomić Cię w tym, że pisząc, że otaczasz się luksusem (mając na myśli bluzę adidasa) zwyczajnie się ośmieszasz.

dla mnie tak samo śmieszne jest, że moja koleżanka uważa, że dostała świetny i piekny pierścionek zaręczynowy, a jest to pierścionek z katalogu z Avonu, nawet nie srebrny...
ale dla niej to luksus, dla mnie luksusem jest to, ze noszę bluze za 200 zł czy tam buty za 500, a dla innych luksusem jest jach i własna wyspa. amen.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.