BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:
Poszukuję paska do spodni, kolor czarny, chciałabym, żeby pasował i do adidasów (na sportowo, bluza itp), ale i do obcasów.
Nie chcę zwykłego czarnego paska z prostą klamrą w sensie eleganckiego.

1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach :nie: (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)
2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: Nie mowie, ze Ciebie nie moze byc dobrej fryzjerki... chce Ci tylko udowodnic, ze jesli nie bedziesz sie udoskonalac to nie bedzie mozna Cie nazwac fryzjerka z gornej polki.

jestem rok po szkole, egzaminy zdałam z wyróżnieniem, świadectwo miałam z paskiem, średnia powyżej 4,7 w trzeciej klasie, jako jedna z trzech z klasy pracuję w zawodzie, mam ponad 15 kursow, jestem kiepska tak?

annjamaica
annjamaica: Nie znalzalam do tej pory super fryzjera z jakiego bym byla w 100% zadowolona, no jedynie coiffeur afroamerykanski jesli chodzi o przedluzanie, ale tam wlosow nie pofarbuje. Dwa razy bylam w tym miesiacu u niej i dalej zadowolona nie jestem, trzeci raz mam isc i wydac pieniadze na marne...?? Rozrzutna nie jestem...

moze nie byli na wyjazdach zagranicznych :crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: są również salony, gdzie ludzie płacą takie pieniądze oraz fryzjerzy, którzy są tego warci. W POLSCE.

owszem, niestety nie u mnie w mieście :and:
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: możesz coś polecić?

na wodne nie chodziłam, ale annjamaica poleca więc do niej skieruj pytanie.
ja zdecydowanie na rozruch polecam pilates, ale tylko w konkretnym, dobrym wykonaniu no i w sferze duchowo-fizycznej jogę. i na ujędrnienie od pasa w dół piłki - świetna zabawa.
Tricia
Tricia
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie drogie to rowniez takie za 500 zł, i podobają mi sie ile zarabiasz?

pisałaś również o takich od projektantów.
nie mam stałych dochodów, pomagam rodzicom głównie, a to ile oni zarabiają nie powinno Cię interesować.
dla Twojej wiadomości nie noszę sukienek "za 7 tysięcy"
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: nie! właśnie chyba nie... przecież nie lubi się wyróżniać, wszyscy noszą bluzy adidasa i nike, w tym jej dobrze, poza tym drogie ciuchy jej się NIE PODOBAJĄ.

daruj sobie... ciezki material:mrgreen: niektorzy tak maja...

Konto usunięte
Konto usunięte: zmęczenie mnie odpręża. jak mam dużo na głowie, jakieś problemy, stres to idę pobiegać. ogólnie staram się biegać co drugi dzień rano, ale ostatnio ta pogoda jest niezachęcająca bo strasznie wieje. jak mam coś na głowie, to biegam przed spaniem - śpię jak trup. no i ogólnie joga to jest to co mnie zdecydowanie pozytywnie nastraja do życia

slyszalam od dziewczyn z tanca, ze joga jest the best, ale szczezrze mowiac wstyd sie przyznac, ale niegdy nie probowalam...moze czas wyprobowac, hm...
chociaz przez te moje karnety to zbankrutuje... ale czego dla zdrowia sie nie robi

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przez pierwszy dzień czy dwa pewnie bym sobie w niej chodziła po domu;d tata mi opowiadał, że jak kupił mi nowe lakierki jak chodziłam do przedszkola to zdejmował mi je jak już usnęłam. trochę mi zostało to do dzisiaj;)

:rotfl:
ja tak mam czasem z nowymi rzeczami, w sumie zazwyczaj musze zalozyc zaraz jak kupie, nie wiem dlaczego :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: dla Twojej wiadomości nie noszę sukienek "za 7 tysięcy"

więc ile wydajesz na ubrania? przykladowo ile przecietnie placisz za koszulke czy sweter
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: są również salony, gdzie ludzie płacą takie pieniądze oraz fryzjerzy, którzy są tego warci. W POLSCE.

50zl to chyba nie jest wygorowana cena... pamietam sotatni raz w polsce jakos rok temu u fryzjera tez wcale malo nie zaplacilam, a nie byl jakias luksusowy... Wiec podejrzewam, ze w filiach duzych sieci jest jeszcze drozej.

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Tricia
Tricia
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: owszem, niestety nie u mnie w mieście

zawsze można się wyprowadzić ;)
z tego co wiem niedługo bierzesz ślub, jak już zmiany w życiu to może i przeprowadzić się warto?
skoro masz umiejętności i wyłącznie brak klientów, którzy skłonni byliby na wydanie większych pieniędzy na fryzjera Cię ogranicza to zrób coś z tym.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  23 marca 2011

Bry :woot: Widzę dyskusja się rozwinęła :ziober2:

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: 50zl to chyba nie jest wygorowana cena... pamietam sotatni raz w polsce jakos rok temu u fryzjera tez wcale malo nie zaplacilam, a nie byl jakias luksusowy...

ja zazwyczaj place kolo stowy, wiec tez dla mnie to dziwne :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: pamietam sotatni raz w polsce jakos rok temu u fryzjera tez wcale malo nie zaplacilam, a nie byl jakias luksusowy... Wiec podejrzewam, ze w filiach duzych sieci jest jeszcze drozej.

u mnie w miescie standartowa cena za damskie to ok 20 zł (same strzyzenie)
męskie max 15, dzisiaj ludzie chodzą tam gdzie taniej, a salonow teraz jest jak grzybow po deszczu, podniesienie ceny oznacza pojscie z torbami, ale co Ty wiesz o tym zawodzie i tym mechanizmie rynkowym
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bry Widzę dyskusja się rozwinęła

oj i to jaka :D w ktorej jestes druzynie?
ja dzisiaj jestem szwajcaria.
Tricia
Tricia
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więc ile wydajesz na ubrania? przykladowo ile przecietnie placisz za koszulke czy sweter

różnie, dziś kupiłam kamizelkę dżinsową w mango za 200, ale jestem również skłonna wydać sporo ponad 1000 na dobry płaszcz.
zależy co kupuję, na jaką okazję i jakiej jakości.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: z tego co wiem niedługo bierzesz ślub, jak już zmiany w życiu to może i przeprowadzić się warto?

miałabyś pieniądze aby kupic mieszkanie? BO JA NIE MAM

Tricia
Tricia: skoro masz umiejętności i wyłącznie brak klientów,

a gdzie ja tak napisałam? pokaz
klientow mamy sporo, ale jest duzy wybor salonow i nie ma juz tyle klientow co kiedys, kiedy byly dwa salony w miescie ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.