BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:
Poszukuję paska do spodni, kolor czarny, chciałabym, żeby pasował i do adidasów (na sportowo, bluza itp), ale i do obcasów.
Nie chcę zwykłego czarnego paska z prostą klamrą w sensie eleganckiego.

1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach :nie: (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)
2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
animka
animka: świetna ta kolekcja versace na wiosnę 2011

oczywiście, są naprawdę piękne suknie ale chyba nie zaprzeczysz, że niektóre rzeczy znanych projektantów wyglądają kiepsko? szukam właśnie przekładu ale jakoś nie umiem znaleźć na złość :D
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie torebka nie ma być miła w dotyku, no ale to może tylko ja tak mam

ja stawiam na jakość i ma być idealna we wszystkich aspektach.

Konto usunięte
Konto usunięte: przyjaciel Iwony Węgrowskiej raz pokazywał mi jej zdjęcia i pytał, jak myślę ile ma 'kasy na sobie', powiedziałam ok 900 zł, a miała ciuchy za łączną wartość 9 tys

i to jest właśnie sztuka. ubrać się dobrze, ale nie nachalnie. ogólnie ta pani akurat gustu nie ma za grosz, więc niewiele jej pomoże. chyba, że ma tak kijowego stylistę.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011

versace

nie wiem co


moim zdaniem no w versace szału nie ma, jest ładna ale za taką kase ja bym nie kupiła

mmaryjka
animka
animka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście, są naprawdę piękne suknie ale chyba nie zaprzeczysz, że niektóre rzeczy znanych projektantów wyglądają kiepsko? szukam właśnie przekładu ale jakoś nie umiem znaleźć na złość :D

po pierwsze ile ludzi, tyle gustów. po drugie, jak wezmiesz kolekcje z lat 90' dajmy na to, to jednak bedzie nieco odbiegac od rzeczy serwowanych nam dzisiaj....
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i to jest właśnie sztuka. ubrać się dobrze, ale nie nachalnie

zależy co kto ma na myśli mówiąc nachalnie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie ta pani akurat gustu nie ma za grosz, więc niewiele jej pomoże. chyba, że ma tak kijowego stylistę.

nie ma, widzisz ubiera się za tysiące a wygląda źle, o tym mówię mając na myśli jakąś tam sukienke armaniego.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
animka
animka: po pierwsze ile ludzi, tyle gustów. po drugie, jak wezmiesz kolekcje z lat 90' dajmy na to, to jednak bedzie nieco odbiegac od rzeczy serwowanych nam dzisiaj....

ja mam 'przeciętny' gust, ubieram się w rzeczy, które kupuje większość ludzi, 50% moich koleżanek chodzi w tej bluzie z adidasa (na która kolejny raz się dzisiaj upieram), ale ja ją lubie, podoba mi się, i tak samo 50% nie kupiłoby czegoś w versace bo uważa coś za brzydkie itp...
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niedoszła? a Ty chyba niedoszła wróżka?

cos tam mam po tesiowej,..:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam kształcić fryzjerstwo a nie poprawność języka polskiego ;-) po to, abyś nie marudziła, że ktoś ostrzygł Ci 10 cm zamiast 1 cm ;-)

Podtawy grundschule jednak mile widziane...
No ale coz...
Jezeli chodzi o fryzjerstwo to tak jak z moda, mysle, ze trzeba byc na biezaco, takze na dobra fryzjerke, ktora na dodatek tak jak Ty ma cos do przekazania innym, skladaja sie rowniez miedzynarodowe szkolenia, praktyka za granica itp. Gdzie bylas ostatnio..??

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie z równie mięciutkich zwierzątek obdartych ze skóry, dla Twojej torebki, eh...

Nie interesuje mnie to, really... Jem mieso bogate w bialko, oprocz wieprzowiny, nosze skorzane buty, paski torebki, rekawiczki...

Konto usunięte
Konto usunięte: mam na siłowni. chciałam iść na pilates i piłki, ale jak już mam ten karnet open(co swoją drogą jest bezsensu, bo korzystam tylko z zajęć fitnessowych) to postanowiłam pójść na wszystko po razie. pilates, piłki i ta zumba mnie rozwaliła. niestety jest tylko dwa razy w tygodniu i to tak, że koliduje mi z zajęciami

poszukaj w innym studiu badz szkole tanca... sprawia tyle radosci, ze szok:) Jestem zakochana...

Konto usunięte
Konto usunięte: chloe. pierwszą i na razie jedyną dostałam od taty jak się dostałam na studia, a teraz zbieram na drugą i nie wiem, może za rok sobie kupię;)

zbieraj zebiraj, bedziesz miala mnostwo radosci jak juz sobie ja kupisz... Ja czekam do lipca na swoje urodzinki...
Ponadto mam rodzine w iranie i regularnie 3 razy do roku skladam zamowienie, 50 do 70% nizsze koszta:lol:

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie rozwala ta sukienka http://www.bergdorfgoodman.com/store/catalog/prod.jhtml?itemId=prod63790013&ecid=BGALRJ84DHJLQkR4&ci_src=14110925&ci_sku=B1AU9

czy to ten slynny wiadomo??

a tak bardziej serio to mnie przeraza troche ta modelka, nie wiem, moze to tylko moje wrazenie, ale wyglada nieproporcjonalnie jakos :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: które kupuje większość ludzi

oczywiście chodzi mi również o jakiś tam poziom finansowy, bo wątpię, aby kogokolwiek tu stać na to, aby ubierać się tylko w versace, tak samo dla mnie jest chore, że ktoś 5 lat na coś zbiera ale zeby tylko miec cos np. z d&g, to jest dopiero puste :/
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: Nie interesuje mnie to, really... Jem mieso bogate w bialko, oprocz wieprzowiny, nosze skorzane buty, paski torebki, rekawiczki...

prosze Cie... nie pisz tu takich rzeczy bo cie objada za bycie podludziem itp.
dla swietego spokoju olej :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: Jezeli chodzi o fryzjerstwo to tak jak z moda, mysle, ze trzeba byc na biezaco, takze na dobra fryzjerke, ktora na dodatek tak jak Ty ma cos do przekazania innym, skladaja sie rowniez miedzynarodowe szkolenia, praktyka za granica itp.

chyba mylisz Polskę z Anglią, a nasze centra szkoleniowe z jakimiś również zagranicznymi ;-)
Hmm a u Nas nauczyciele np. w LO też muszą mieć międzynarodowe szkolenia? :woot:
mi wystarczą te szkolenia i kursy, które mam oraz dobre wykształcenie i wyróżnienia, np z egzaminu, no i będe robić mistrza, jak już będe mieć staż pracy bo jeszcze mi brakuje niestety nie idzie tego przyspieszyć ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prosze Cie... nie pisz tu takich rzeczy bo cie objada za bycie podludziem itp.

tutaj nic nie można napisać :and:
animka
animka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 50% moich koleżanek chodzi w tej bluzie z adidasa

i nadal uważasz, że to luksus? :) :)
Tricia
Tricia
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale konkretnie? bo powymieniałaś mi producentów (m.in) znanych ubrań, perfumów (itp) i co mam Ci odpowiedzieć? bo nie rozumiem?

skoro drogą marką jest nike to chciałam się dowiedzieć czym dla Ciebie są ubrania z wyższej półki?
nie chodziło mi o perfumy, wyłącznie o ubrania
i proszę przestań kaleczyć język polski, nie mam siły wytykać Ci każdego błędu, ale "patrzeli" "perfumów" proszę daruj nam, słownik powinien Ci się włączać automatycznie, skoro nie potrafisz pisać

Konto usunięte
Konto usunięte: sukienki armaniego, ktora nie ma nic w sobie. :-)


Konto usunięte
Konto usunięte: nie ubrałabym sukienki za 7 tys wyglądającej jak za 20 zł z targu

kochana, takie ubrania zawsze mają coś w sobie, są unikatowe ( nie oglądasz takich na ulicach na co drugiej osobie) i uwierz, że nie wyglądają na warte 20zł. jakość wykonania, materiał i design... nie zrozumiesz tego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.