BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:
Poszukuję paska do spodni, kolor czarny, chciałabym, żeby pasował i do adidasów (na sportowo, bluza itp), ale i do obcasów.
Nie chcę zwykłego czarnego paska z prostą klamrą w sensie eleganckiego.

1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach :nie: (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)
2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem rok po szkole, egzaminy zdałam z wyróżnieniem, świadectwo miałam z paskiem, średnia powyżej 4,7 w trzeciej klasie, jako jedna z trzech z klasy pracuję w zawodzie, mam ponad 15 kursow, jestem kiepska tak?

rozumiesz slowo 'udoskonalac sie' ..?? pozjadalas wszystkie rozumy...??
w kazdym zawodzie mozna dowiedziec sie o jakis nowosciach...

Konto usunięte
Konto usunięte: moze nie byli na wyjazdach zagranicznych

no z pewnoscia... dlatego do 'fryzjerek' , 'kosmetyczek' i tego typu stworow podchodze z dystansem. z tego co wiem to supercut i unisex to miedzynarodowe stowarzyszenia, wiec nie wiem kto zatrudnia tam takie niedOUki...ha!

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Tricia
Tricia
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tak mam czasem z nowymi rzeczami, w sumie zazwyczaj musze zalozyc zaraz jak kupie, nie wiem dlaczego :)

chyba nie Ty jedyna ;)
Owieczka
Owieczka
  23 marca 2011

będziecie plotkować, czy zamknąć przed snem? :woot: bo sama nie wiem, czy to gorące dyskusje, czy kłótnie? jak dyskusje to nie zamykam :D

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: różnie, dziś kupiłam kamizelkę dżinsową w mango za 200,

uwazasz, ze jest to luksus moc kupic sobie kamizelke za 200 zł w mango a nie taką za 30 zł na targu?
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: slyszalam od dziewczyn z tanca, ze joga jest the best

jest jest, tylko trzeba trafić na kogoś kto naprawdę przywiązuje wagę do sfery duchowej - chyba, że aż taki ci na niej nie zależy. bo joga to też spory wysiłek fizyczny, choć oczywiście nie każdy rodzaj. ja uprawiam jogę od prawie 8 lat, zrobiłam kurs i teoretycznie mogę prowadzić zajęcia, ale wolę przeżywać to wszystko sama ewentualnie z moim facetem, ale u niego z wygimnastykowaniem jest problem więc więcej się z niego śmieje niż przeżywam;)

annjamaica
annjamaica: Wiec podejrzewam, ze w filiach duzych sieci jest jeszcze drozej.

jest, a kiedyś wyszłam z takiego salonu z kolorem i grzywką na głowie w stylu 'idź i nie wracaj'
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oj i to jaka :D

No aż przeczytałam z tego wszystkiego :P

Konto usunięte
Konto usunięte: w ktorej jestes druzynie?

Ja to zawsze Brazylię lubiłam... :woot:

Spać to się Wam nie chce? :woot::ziober2:
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  23 marca 2011

Bardzo niesmaczna dyskusja, a co do pasków, to podobały mi się ostatnio w New Yorkerze.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: rozumiesz slowo 'udoskonalac sie' ..?? pozjadalas wszystkie rozumy...?? w kazdym zawodzie mozna dowiedziec sie o jakis nowosciach...

a kursy mam skąd? w rok po szkole zrobiłam tyle ;-) i jest to udoskonalanie ...

Konto usunięte
Konto usunięte: będziecie plotkować, czy zamknąć przed snem? bo sama nie wiem, czy to gorące dyskusje, czy kłótnie? jak dyskusje to nie zamykam :D

to moj temat, zamknij bo to jakas zenada, pislama do zadziory i pauli ale nie ma ich.
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: będziecie plotkować, czy zamknąć przed snem? bo sama nie wiem, czy to gorące dyskusje, czy kłótnie? jak dyskusje to nie zamykam :D

dyskusje, zostaw do rana przynajmniej, na zeberce zablokowali komentowania strojo/kosmetyczek bez uprzedniego zarejstrowania sie i nie mam juz takich atrakcji, zwlaszcza ze tutaj tez zadko sie cos dzieje :lol2:

Tricia
Tricia: chyba nie Ty jedyna ;)

to dobrze, bo myslalam, ze tylko mi tak bije :lol2:
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zazwyczaj place kolo stowy, wiec tez dla mnie to dziwne

nie wiem gdzie ona mieszka...

Konto usunięte
Konto usunięte: ale co Ty wiesz o tym zawodzie i tym mechanizmie rynkowym

:lol: dzieki Bozi...

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Tricia
Tricia
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a gdzie ja tak napisałam? pokaz klientow mamy sporo, ale jest duzy wybor salonow i nie ma juz tyle klientow co kiedys, kiedy byly dwa salony w miescie ;-)

czytaj ze zrozumieniem, proszę.
chodziło mi o to, że mogłabyś zarabiać ze swoimi umiejętnościami więcej, ale ludzi w Twoim mieście na to nie stać to się wyprowadź czy coś, może warto?

Konto usunięte
Konto usunięte: miałabyś pieniądze aby kupic mieszkanie? BO JA NIE MAM

zawsze można wynająć :)
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011

załóżcie temat o luksusie to poplotkujemy;)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: nie wiem gdzie ona mieszka...

pisałam o samym strzyzeniu, plus modelowanie mycie itp wychodzi ok 80 zł...
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No aż przeczytałam z tego wszystkiego :P

ogolnie jest zabawnie :D
jeszcze troche i zacznie sie rozmowa o galeriankach :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to zawsze Brazylię lubiłam...

tzn, nie o to mi chodzilo, mialam na mysli, ze neutralna jestem w tym sporze :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Spać to się Wam nie chce?

nee :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.