BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:
Poszukuję paska do spodni, kolor czarny, chciałabym, żeby pasował i do adidasów (na sportowo, bluza itp), ale i do obcasów.
Nie chcę zwykłego czarnego paska z prostą klamrą w sensie eleganckiego.

1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach :nie: (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)
2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie stac mnie aby wyjechac za grance na szkolenie za pare tysiecy ;-)

a moze by sie przydalo. mialabys inny statut, niz 'przydworcowy' fryzjer za 13 pln. Czasami warto zainwestowac z siebie, a wtedy bedziesz mogla sobie pozwolic na butki louboutina i poznasz ta roznice, ktora pozwoli Ci sie wyroznic od tlumu, na czym CI zalezy jak wywnioskowalam...

Konto usunięte
Konto usunięte: to najnowszy sezon, starymi sie nie interesuje.

mam na mysli nowy sezon jesien zima... :zonk:

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Tricia
Tricia
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: doczytaj to do konca co mialam na mysli. pisząc o matce z głodnymi dziecmi.

to już jest skrajność, patologia.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: moim zdaniem wręcz przeciwnie, wolę mieć 5 par porządnych i ponadczasowych butów niż 50, które po miesiącu nadają się jedynie na śmietnik.

ot to... dokladnie... :zakochany:

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: a moze by sie przydalo. mialabys inny statut, niz 'przydworcowy' fryzjer za 13 pln

wypraszam sobie i mnie nie obrazaj prostaczko, jak nie masz argumentów to sie nie odzywaj, nawet nie wiesz gdzie pracuje!

annjamaica
annjamaica: mam na mysli nowy sezon jesien zima...

najnowszym sezonem jest wiosna/lato, o sezonie jesien zima w tym roku to chyba nawet najstarsi indianie nie wiedzą, i nawet Twoja fryzjerka, która nie wiedziała także, że na rozjaśniane włosy nakłada się kolory naturalne a później docelowe...
jeszcze jakies pytania?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: to już jest skrajność, patologia.

ale to miałam własnie na mysli, niestety tak jest, moze sie z tym nie spotkałaś ja jednak znam takie przypadki.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wypraszam sobie i mnie nie obrazaj prostaczko, jak nie masz argumentów to sie nie odzywaj, nawet nie wiesz gdzie pracuje!

fakty, zastanow sie... jesli chcesz sprawiac inne wrazenie i troszke wiecej cenic swoje fryzjerskie umiejetnosci

Konto usunięte
Konto usunięte: i nawet Twoja fryzjerka, która nie wiedziała także, że na rozjaśniane włosy nakłada się kolory naturalne a później docelowe... jeszcze jakies pytania?

To fakt, chociaz nie mialam rozjasnianych wlosow... ale fryzjerka pozostawia wiele do zyczenia

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica:

Btw, skoro masz takie świetne zagraniczne wykształcenie, to dlaczego nie stać Cię, aby drugi raz włosy zafarbować u fryzjera tylko poprawiasz sama w domu, dzieło fryzjerki, która spaprała robotę?
Tricia
Tricia
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie tak samo śmieszne jest, że moja koleżanka uważa, że dostała świetny i piekny pierścionek zaręczynowy, a jest to pierścionek z katalogu z Avonu, nawet nie srebrny... ale dla niej to luksus, dla mnie luksusem jest to, ze noszę bluze za 200 zł czy tam buty za 500, a dla innych luksusem jest jach i własna wyspa. amen.

po pierwsze... co na końcu każdej wypowiedzi ma oznaczać amen? bo chyba się nie rozumiemy.

tak więc, skoro potrafisz już odróżniać to, że ludzie mają różne zarobki i różny standard życia to niech do Ciebie dotrze to, że nie zazdroszczę Ci tej bluzy i butów.

btw. nie mam ochoty dłużej z Tobą dyskutować, naprawdę.

Konto usunięte
Konto usunięte: mmaryjka

planuję zapisać się na jakieś zajęcia właśnie, mieszkam we Wrocławiu, więc z różnorodnością raczej nie byłoby problemu.
chodziłaś kiedyś na jakieś zajęcia w wodzie? aqua aerobic czy coś takiego? w sumie szukam czegoś na ujędrnienie ciała i wolałabym, żeby były to zajęcia na basenie. możesz coś polecić?
Tricia
Tricia
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: na czym CI zalezy jak wywnioskowalam...

nie! właśnie chyba nie... przecież nie lubi się wyróżniać, wszyscy noszą bluzy adidasa i nike, w tym jej dobrze, poza tym drogie ciuchy jej się NIE PODOBAJĄ.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: fakty, zastanow sie... jesli chcesz sprawiac inne wrazenie i troszke wiecej cenic swoje fryzjerskie umiejetnosci

Ty nie rozumiesz, ze mając takie wykształcenie w Polsce za to nie dostanę nic więcej niż marne grosze? za co ma zainwestować parenaście tysięcy w wyjazd zagraniczny? za strzyzenie u nas po 13zł? taki jest u nas standart, ludzie mało chodzą do salonów gdzie męskie kosztuje powyzej 20 zł bo mówią, że drogo, mając zagraniczne wyjazdy musiałabym brać 50 zł i kto mi tyle da? no i ile bym musiała żądać wynagrodzenia? to jest nierealne, mam świetne kursy - polskie, znanych i lubianych firm przez Polaków, to mi wystarcza.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: btw. nie mam ochoty dłużej z Tobą dyskutować, naprawdę.

skoro nie masz to mi nie zadawaj pytan. ;-)

Tricia
Tricia: nie! właśnie chyba nie... przecież nie lubi się wyróżniać, wszyscy noszą bluzy adidasa i nike, w tym jej dobrze, poza tym drogie ciuchy jej się NIE PODOBAJĄ.

głupia, doprawdy... :ziew:
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak juz sie ma to zazwyczaj sie znajduja

przez pierwszy dzień czy dwa pewnie bym sobie w niej chodziła po domu;d
tata mi opowiadał, że jak kupił mi nowe lakierki jak chodziłam do przedszkola to zdejmował mi je jak już usnęłam. trochę mi zostało to do dzisiaj;)

annjamaica
annjamaica: aquajogging i rowerki podwodne tez sa super... jesli lubisz wode...

kocham wodę, ale nie przepadam za basenami. latem sobie śmigam na desce, a zimą jedynie wanna;)

annjamaica
annjamaica: Tez masz takie uczucie jak sie porzadnie zmeczysz, ze lepiej pozniej odpoczywasz...?

zmęczenie mnie odpręża. jak mam dużo na głowie, jakieś problemy, stres to idę pobiegać. ogólnie staram się biegać co drugi dzień rano, ale ostatnio ta pogoda jest niezachęcająca bo strasznie wieje. jak mam coś na głowie, to biegam przed spaniem - śpię jak trup. no i ogólnie joga to jest to co mnie zdecydowanie pozytywnie nastraja do życia
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Btw, skoro masz takie świetne zagraniczne wykształcenie, to dlaczego nie stać Cię, aby drugi raz włosy zafarbować u fryzjera tylko poprawiasz sama w domu, dzieło fryzjerki, która spaprała robotę?

Mam dwa semestry do licencjata inż... na 5 semestrze zrobilam praktyke, wyksztalcenia jeszcze nie mam. Taki jest system podejrzewam rowniez w pl.
Nie znalzalam do tej pory super fryzjera z jakiego bym byla w 100% zadowolona, no jedynie coiffeur afroamerykanski jesli chodzi o przedluzanie, ale tam wlosow nie pofarbuje. Dwa razy bylam w tym miesiacu u niej i dalej zadowolona nie jestem, trzeci raz mam isc i wydac pieniadze na marne...?? Rozrzutna nie jestem...
Nie mowie, ze Ciebie nie moze byc dobrej fryzjerki... chce Ci tylko udowodnic, ze jesli nie bedziesz sie udoskonalac to nie bedzie mozna Cie nazwac fryzjerka z gornej polki.

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: poza tym drogie ciuchy jej się NIE PODOBAJĄ.

dla mnie drogie to rowniez takie za 500 zł, i podobają mi sie
ile zarabiasz?
Tricia
Tricia
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty nie rozumiesz, ze mając takie wykształcenie w Polsce za to nie dostanę nic więcej niż marne grosze? za co ma zainwestować parenaście tysięcy w wyjazd zagraniczny? za strzyzenie u nas po 13zł? taki jest u nas standart, ludzie mało chodzą do salonów gdzie męskie kosztuje powyzej 20 zł bo mówią, że drogo, mając zagraniczne wyjazdy musiałabym brać 50 zł i kto mi tyle da? no i ile bym musiała żądać wynagrodzenia? to jest nierealne, mam świetne kursy - polskie, znanych i lubianych firm przez Polaków, to mi wystarcza.

są również salony, gdzie ludzie płacą takie pieniądze oraz fryzjerzy, którzy są tego warci.
W POLSCE.

Konto usunięte
Konto usunięte: wypraszam sobie i mnie nie obrazaj prostaczko, jak nie masz argumentów to sie nie odzywaj, nawet nie wiesz gdzie pracuje!

ja chyba wolałabym wiedzieć... ostrzegłabym innych przed nadchodzącą epidemią WESZ i śmierdzącym salonem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.