BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:
Poszukuję paska do spodni, kolor czarny, chciałabym, żeby pasował i do adidasów (na sportowo, bluza itp), ale i do obcasów.
Nie chcę zwykłego czarnego paska z prostą klamrą w sensie eleganckiego.

1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach :nie: (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)
2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale nie pójdę do 'sklepu z odzieżą' tylko wolę iść do New Yorkera np. ;-)


ja tez kupuje rzeczy w new yorker-ze albo w jakiś sklepach co spodnie kosztują 150 zł ale czy to odrazy oznacza ze kupuje markowe rzeczy... Nawet bez nazwowych butikach masz drogie rzeczy. Śmieszy mnie tylko że New Yorker nazywasz markowym sklepem skoro to zwykła sieciówka . I tak w ogóle niektóre rzeczy są tam marnej jakości

Konto usunięte
Konto usunięte: to jest to o czym mówiła Mmaryjka, ludzi boli, że stać kogoś na droższe rzeczy


Ja kupuje rzeczy które mi się podobaja czasem wydam nawet duzo na cos co mi sie podoba a sie nie chwale tak jak ty że sie ubieram w markowych sklepach...;/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
gagulina
gagulina: są na poziomie snobistycznej nastolatki. Nie mam nic do tego, że stać się na drogie rzeczy, ale po co mówisz o tym na forum?

w ogóle co jest w tym nieodpowiedniego?
jak mój znajomy mówi, że marzy o jachcie to też mam mówić, że to puste bo ja już rok zbieram na remont mieszkania a on ma chate ful wypas i sie nie martwi? sory ale dla mnie to zwykła zazdrość
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak mój znajomy mówi, że marzy o jachcie to też mam mówić, że to puste bo ja już rok zbieram na remont mieszkania a on ma chate ful wypas i sie nie martwi? sory ale dla mnie to zwykła zazdrość


Jak ty nie umiesz nigdy wyłapać swoich błędów
folkemon
folkemon
  23 marca 2011

Ja noszę 90% czasu jeden pasek, jest chyba starszy ode mnie i nie pojmuję jak można mieć pasek, który ma parę lat i się chwalić tym, że się nie popsuł. LOL.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez kupuje rzeczy w new yorker-ze albo w jakiś sklepach co spodnie kosztują 150 zł ale czy to odrazy oznacza ze kupuje markowe rzeczy...

no skoro pisałaś, że te same rzeczy można znaleźć na targu a jednak tam kosztują 3 razy drożej to chyba płacisz za markę? i nazwę firmy, metkę i logo?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja kupuje rzeczy które mi się podobaja czasem wydam nawet duzo na cos co mi sie podoba a sie nie chwale tak jak ty że sie ubieram w markowych sklepach...;/

to się nie chwal, ja też się nie chwalę ale pytałaś o zwykły sklep więc szczerze odpisałam, że ubieram się w markowe rzeczy. :]
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

widać bóg cię kocha
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ty nie umiesz nigdy wyłapać swoich błędów

:ziew:
po prostu nie lubię zazdrosnych lasek, nie mam zamiaru ukrywać że lubię droższe lub drogie rzeczy ;] i to wcale nie jestt chwalenie się, po prostu odpowiedziałam na Twoje pytanie, co innego gdybym napisała to sama od siebie

znaaaaaaaaki.
folkemon
folkemon
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widać bóg cię kocha

Kocha wszystkich z tego co mnie uczono na religii.
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kocha wszystkich z tego co mnie uczono na religii.

aha. dobrze wiedzieć
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?

Chyba w Orsay'u widziałam godne uwagi :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Chyba w Orsay'u widziałam godne uwagi

ale czy są wytrzymałe? nie wiesz?
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu nie lubię zazdrosnych lasek,


a uważasz ze ja ci czegoś tez zazdroszcze?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a uważasz ze ja ci czegoś tez zazdroszcze?

nie, ale się czepiasz mnie :] nie wiem z jakiego powodu, chyba widocznie Cię boli, że nie kupuję rzeczy na targu lub że kupuję drogie rzeczy i umiem sie przyznać, że takie lubie?
odpowiesz na to co odpisałam? :

Konto usunięte
Konto usunięte: no skoro pisałaś, że te same rzeczy można znaleźć na targu a jednak tam kosztują 3 razy drożej to chyba płacisz za markę? i nazwę firmy, metkę i logo?
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, ale się czepiasz mnie :] nie wiem z jakiego powodu, chyba widocznie Cię boli, że nie kupuję rzeczy na targu lub że kupuję drogie rzeczy i umiem sie przyznać, że takie lubie? odpowiesz na to co odpisałam? :


Dla mnie New Yorker to normalny sklep wiec dla mnie ty sie ubierasz w normalnych sklepach
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie New Yorker to normalny sklep wiec dla mnie ty sie ubierasz w normalnych sklepach

yhym, dla mnie są to rzeczy na pewno z wyższej półki niż z przeciętnego sklepu, bo 1, że moje koleżanki raczej nie stać aby tam się ubierać na bierząco, 2. w zwykłym sklepie kurtka kosztuje 100 zł a tam dałam 279, więc jak dla mnie różnica jest, no ale może niektórzy mają tyle kasy że nie zauważają, '200 zł w tą czy tamtą co za różnica'.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.