BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:
Poszukuję paska do spodni, kolor czarny, chciałabym, żeby pasował i do adidasów (na sportowo, bluza itp), ale i do obcasów.
Nie chcę zwykłego czarnego paska z prostą klamrą w sensie eleganckiego.

1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach :nie: (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)
2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011

Jeny laska idź do sklepów i pooglądaj paski, to przecież chwila bo nie trzeba ich przymierzać w przymierzalni. Takie to skomplikowane ze trzeba zakładać temat i obwieszczać wszystkim ze się potrzebuje takiej dupereli jak pasek... Paranoja

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeny laska idź do sklepów i pooglądaj paski, to przecież chwila bo nie trzeba ich przymierzać w przymierzalni. Takie to skomplikowane ze trzeba zakładać temat i obwieszczać wszystkim ze się potrzebuje takiej dupereli jak pasek...

Gdybym wiedziała z jakiego sklepu pasek kupić aby był wytrzymały to bym po prostu poszła i kupiła. Tak trudno zrozumieć? :woot:
Mam prawo pytać o pasek tak jak inni mają prawo pytać, którą ubrać sukienke i jakie buty do niej dobrać oraz np pytać o konkretny kolor kurtki, myślisz, że każdy ma czas łazić po sklepach i spędzać pół dnia w centrum handlowym? Pracuję, uczę się, mam kursy i szkolenia i w dodatku nauki przedmałżeńskie i zwyczajnie nie mam czasu łazić i oglądać, chcę jechać do konkretnego sklepu. Dlatego pytam o konkretne nazwy sklepów, żeby kupić dobry pasek.
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym wiedziała z jakiego sklepu pasek kupić aby był wytrzymały to bym po prostu poszła i kupiła. Tak trudno zrozumieć? Mam prawo pytać o pasek tak jak inni mają prawo pytać, którą ubrać sukienke i jakie buty do niej dobrać oraz np pytać o konkretny kolor kurtki, myślisz, że każdy ma czas łazić po sklepach i spędzać pół dnia w centrum handlowym? Pracuję, uczę się, mam kursy i szkolenia i w dodatku nauki przedmałżeńskie i zwyczajnie nie mam czasu łazić i oglądać, chcę jechać do konkretnego sklepu. Dlatego pytam o konkretne nazwy sklepów, żeby kupić dobry pasek.


no dobra ktoś ci poda konkretna nazwę sklepu i ty tam pójdziesz i jaka masz gwarancja ze tobie się te paski co są w sklepie spodoba? Nie wszystkim się podoba to samo. Ja bym po prostu poszła do kilku sklepów i sama porównała no, ale ty rób jak już chcesz
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no dobra ktoś ci poda konkretna nazwę sklepu i ty tam pójdziesz i jaka masz gwarancja ze tobie się te paski co są w sklepie spodoba?

Ale czy ja komuś każę pokazywać mi konkretny model paska? Zazwyczaj w sklepie jest duży wybór, jak widać nie mam dużych wymagań więc na pewno coś kupię.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym po prostu poszła do kilku sklepów i sama porównała no, ale ty rób jak już chcesz

Ja bym też poszła, gdybym miała zapewne tyle czasu co Ty lub siedziała na d.. w domu i nic nie robiła cały dzien. Btw muszę jechać przez dwa miasta bo u mnie w mieście jest jedno centrum handlowe gdzie nie ma sklepów takich jak Bershka, Zara itp, więc nie mam ochoty jeździć w tą i z powrotem.
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: centrum handlowym


a jeśli chodzi o CH to tam sklepu są kolo siebie wiec szybko możesz do kilku wejść i tylko na dział z dodatkami. Jak wejdziesz do 1 to później możesz żałować jak w jakimś innym zobaczysz ładniejszy. I możesz jeszcze zamówić przez internet jak już aż tak brakuje ci czasu
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli chodzi o CH to tam sklepu są kolo siebie wiec szybko możesz do kilku wejść i tylko na dział z dodatkami. Jak wejdziesz do 1 to później możesz żałować jak w jakimś innym zobaczysz ładniejszy. I możesz jeszcze zamówić przez internet jak już aż tak brakuje ci czasu

jak wejdę do jednego i kupię to wracam do domu, nie będe łazić dalej po sklepach i marnować czas na oglądanie czegoś, czego i tak nie kupię bo kupiłam to wcześniej.
ile masz lat? 16?
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dybym miała zapewne tyle czasu co Ty lub siedziała na d.. w domu


a teraz co takiego ważnego robisz mogłabyś w tym momencie szukać paska po sklepach a nie zakładać tego tematu. Ale dobra rozumiem nie chce ci się. Dobra ja spadam bo i tak nie pomogę byeee
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile masz lat? 16?


20

znakiiiii
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a teraz co takiego ważnego robisz mogłabyś w tym momencie szukać paska po sklepach a nie zakładać tego tematu. Ale dobra rozumiem nie chce ci się. Dobra ja spadam bo i tak nie pomogę byeee

czekam na narzeczonego aż wróci z pracy, gotowałam obiad, sprzątałam w chacie, byłam z psem, a o 17 mam nauki w kościele, zanim dojechałabym do CH to minie ok 40 min w korkach, zanim pooglądałabym w sklepach to 2 godz, zanim wrócę 20 min, nie ma siły by zdążyć.

no właśnie, więc po co się mądrzysz i negujesz mój temat.
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011

a jak daleko od domu masz najbliższy jakiś sklep z ubraniami?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak daleko od domu masz najbliższy jakiś sklep z ubraniami?

nie chodzę do zwykłych sklepów, noszę tylko markowe rzeczy typu adidas, nike oraz takie jak tally weijl, bershka, zara, new yorker, pull and bear, lee, wrangler. :-)
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach

kup pasek ze skory, nie musi to oznaczac, ze jest okrojony i nudny...
ja mam np. calvina kleina z ciemnobrazowej skorki z piekna klamra z cyrkoniami...
z kolei jesli mowa o wytrzymalosci to moj skarb drugi rok juz nosi armaniego dwustronny... i pasuje zarowno do sportowego ubioru jaki i eleganckiego, i ma dwie farby.
Damskie sa rowniez super, za dwa mies szwagier do iranu leci takze 70% mniejsze koszta, mozna sobie pozwolic

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  23 marca 2011

Armaniego i Lee :tak:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011

hmm, jeśli znajde tam takie cudenka to chyba skoczę, nie chce wlasnie nic nudnego a zalezy mi zeby byl wytrzymaly...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.