BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:
Poszukuję paska do spodni, kolor czarny, chciałabym, żeby pasował i do adidasów (na sportowo, bluza itp), ale i do obcasów.
Nie chcę zwykłego czarnego paska z prostą klamrą w sensie eleganckiego.

1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach :nie: (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)
2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: porównam to do tego: faceci napinają się autami: audi, bmw, felgi, xenony i inne wypasy, ja lubię nosić markowe rzeczy, chyba tyle w temacie.


a ja kosmetykami ;D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: choc wydaje mi sie ze jestes troche materialistką ale mam to gdzieś

nie sądze, materialista patrzy tylko na kasę itp, ja tego nie robię ;-) nie dzielę ludzi na biednych i bogatych, nie dobieram pod tym wzgl. znajomych.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja kosmetykami ;D

no właśnie, każdy ma jakiegoś bzika ja np. uwielbiam wbić się w adidasy, torbę z naja i bluze z adidasa, nie wiem czemu ale no po prostu lubię.
a kosmetyki tez lubie, szczegolnie do włosów :-)
diva100
diva100
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy ubiera sie w to, na co go stać.

Sorry, wczytuję się od dłuższego czasu w tą rozmowę i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa po tej wypowiedzi to to,
że jesteś pusta jak bęben w pralce.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sorry, wczytuję się od dłuższego czasu w tą rozmowę i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa po tej wypowiedzi to to, że jesteś pusta jak bęben w pralce.

no tak, w koncu nieprawdę napisałam ;-) biedni zaciągają kredyty aby nie odrózniać się od bogatych a bogaci ubierają się w lumpeksach aby nie robić przykrości biednym

tak ten świat jest skonstruowany i inaczej nie będzie, niestety.
diva100
diva100
  23 marca 2011

Z każdą swoją wypowiedzią pogarszasz tylko sprawę.
Żal mi Ciebie, że jesteś taką niesamowitą materialistką.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z każdą swoją wypowiedzią pogarszasz tylko sprawę. Żal mi Ciebie, że jesteś taką niesamowitą materialistką.

dobrze, uzasadnij w takim razie dlaczego jestem metarialistką? :mrgreen:
bo napisałam, że każdy ubiera się w to na co go stac i że lubię drogie rzeczy?

wypowiedz się ;-)
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011

kozacka dyskusja.
jedyne co mogę napisać to fakt, że do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja. jeśli ktoś od zawsze ubiera się w dobrych sklepach(nieco innych niż tu wymienionych) to później ciężko jest mu iść na bazar czy do jakiejś taniej sieciówki i coś sobie kupić.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedyne co mogę napisać to fakt, że do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja.

to jest racja, niestety ale taki jest świat, ja np. przywiązuję wagę do metki i do logo firmy

Konto usunięte
Konto usunięte: to później ciężko jest mu iść na bazar czy do jakiejś taniej sieciówki i coś sobie kupić.

ja może nie ubieram się w najdroższych sklepach z cenami z kosmosu, ale na targ bym nie poszła nawet nie z tego względu, że tym gardzę, ale po prostu rzeczy z targu szybciej się rozwalają, w spodniach zawsze odpinał mi się zamek z tego co kojarzę.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedyne co mogę napisać to fakt, że do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja

btw, jeśli ktoś całe życie ubierał się na targu to dla kogoś będzie dobre, że teraz może kupić w sieciówce gdzie rzeczy są droższe i wytrzymalsze itp. takie moje zdanie.
diva100
diva100
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze, uzasadnij w takim razie dlaczego jestem metarialistką?

Konto usunięte
Konto usunięte: ja np. przywiązuję wagę do metki i do logo firmy

Nie będę tego komentować.

Konto usunięte
Konto usunięte: to później ciężko jest mu iść na bazar

No, tak, ale jak mi się coś podoba to nie zrezygnuję z tego tylko dlatego, że nie ma "słitaśnej metki najki".

Konto usunięte
Konto usunięte: napisałam, że każdy ubiera się w to na co go stac

Albo w to co mu się po prostu podoba ?

Konto usunięte
Konto usunięte: lubię drogie rzeczy?

Drogie to jakie? Pasek z Deichmanna za 40 zł ?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będę tego komentować.

tak myślałam ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo w to co mu się po prostu podoba ?

owszem, ale chyba nie powiesz, że jeśli ktoś zarabia 40 tys miesięcznie to kupi sweter w lumpeksie tylko dlatego, że mu się podoba?

Konto usunięte
Konto usunięte: Drogie to jakie? Pasek z Deichmanna za 40 zł ?

ja kiedyś nie mogłam sobie pozwolić na pewne rzeczy i wcale się tego nie wstydzę, tak mniej więcej do szkoły zawodowej ubierałam się na targu bo nie było mnie stać np. kupić koszulkę za 90 zł w New Yorker tylko wolałam kupić dwie po 40 zł na targu, później parę rzeczy się zmieniło i obecnie mogę pozwolić sobie na więcej, np wczoraj kupiłam buty i bluzę w adidasie i na chwile obecną jest to dla mnie luksus, a kiedyś nie byłoby mnie na to stać i mogłam pomarzyć o takich rzeczach.
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest racja, niestety ale taki jest świat, ja np. przywiązuję wagę do metki i do logo firmy

ja przywiązuję do jakości

Konto usunięte
Konto usunięte: No, tak, ale jak mi się coś podoba to nie zrezygnuję z tego tylko dlatego, że nie ma "słitaśnej metki najki".

możliwe, nigdy nie byłam w sklepie tego typu/bazarze/targu bo ani mnie nie ciągnie, ani nie mam gdzie
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja przywiązuję do jakości

owszem, ja też, ale kupując bluże adidasa wiem, że ma jakość.
diva100
diva100
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak myślałam ;-)

Nie będę komentować bo drugim komentarzem sama sobie na to odpowiedziałaś. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli ktoś zarabia 40 tys miesięcznie to kupi sweter w lumpeksie tylko dlatego, że mu się podoba

No, z całym szacunkiem Ty raczej w imieniu tych osób wypowiadać się nie powinnaś.

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś nie mogłam sobie pozwolić na pewne rzeczy

A teraz strugasz snobkę, która "nigdy nie kupiłaby niczego na targu bo lubi metki" ? Tss, żałosne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.