BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:
Poszukuję paska do spodni, kolor czarny, chciałabym, żeby pasował i do adidasów (na sportowo, bluza itp), ale i do obcasów.
Nie chcę zwykłego czarnego paska z prostą klamrą w sensie eleganckiego.

1. Gdzie kupić pasek? W jakim sklepie (Zara, Bershka itp)? Żeby był wytrzymały a nie taki, co rozwala się po dwóch noszeniach :nie: (miałam z Deichmana i wytrzymał 1,5 roku, ale aktualnie nie ma nic ciekawego)
2. Coś ostatnio wpadło Wam w oko?
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale czy są wytrzymałe? nie wiesz?

Wyglądały masywnie, ale nie miałam więc nie wiem
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Wyglądały masywnie, ale nie miałam więc nie wiem

raz kupiłam pasek zdaje się z funk and soul, po miesiącu się rozwalał :/
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: odpowiesz na to co odpisałam? :


powiem tak u mnie w miescie nie ma rzadnego CH są tylko sklepy typu cropp, mdm. reporter i takie prywatne nie sieciówki i ceny są tam takie jak wszędzie ( dajmy na to takie jak w new yorkerze) i ja te sklepy traktuje jak normalne
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raz kupiłam pasek zdaje się z funk and soul, po miesiącu się rozwalał :/

Trzeba mieć po prostu farta ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powiem tak u mnie w miescie nie ma rzadnego CH są tylko sklepy typu cropp, mdm. reporter i takie prywatne nie sieciówki i ceny są tam takie jak wszędzie ( dajmy na to takie jak w new yorkerze) i ja te sklepy traktuje jak normalne

żadnego, to po pierwsze
po drugie to mówimy o dwóch różnych rzeczach, co za różnica czy sklep jest w CH czy na rynku np. w budynku na parterze?
mówię O ZWYKŁYCH SKLEPACH Z ODZIEŻĄ, bez nazwy typu Orsay, Pull and Bear bo pytałaś o zwykły sklep z odziezą
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: yhym, dla mnie są to rzeczy na pewno z wyższej półki niż z przeciętnego sklepu, bo 1, że moje koleżanki raczej nie stać aby tam się ubierać na bierząco, 2. w zwykłym sklepie kurtka kosztuje 100 zł a tam dałam 279, więc jak dla mnie różnica jest, no ale może niektórzy mają tyle kasy że nie zauważają, '200 zł w tą czy tamtą co za różnica'.


Ja tam ostatnio kupiłam buty za 119zł wiec nie az takie drogie po czym niedawno obcas mi odpadł.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam ostatnio kupiłam buty za 119zł wiec nie az takie drogie po czym niedawno obcas mi odpadł.

no ja np. nie kupuję butów za 119 zł w sieciówkach więc nie wiem (oczywiście nie licząc sklepów CCC itp ale u nich raczej takie rzeczy się nie zdarzają, bo są to sklepu głównie z obuwiem a nie tak jak inne gdzie jest bielizna, skarpety, ubrania buty torby i wszystko).
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: żadnego, to po pierwsze po drugie to mówimy o dwóch różnych rzeczach, co za różnica czy sklep jest w CH czy na rynku np. w budynku na parterze? mówię O ZWYKŁYCH SKLEPACH Z ODZIEŻĄ, bez nazwy typu Orsay, Pull and Bear bo pytałaś o zwykły sklep z odziezą


zaraz mnie szlak trafi ty mnie w ogole nie rozumiesz... Dobra napisałam ze nie ma u mnie w miescie CH poniewaz na codzien jak chodze na zakupy to chodze na miastwo w swoim miescie. Jak chce jechac o CH to musze jechac 1h wiec od czasu do czasu tam jezdze ale mam orientacje jakie tam sa sklepy co w nich.
W d**upie mam czy robie blędy wiec z łaski swojej nie poprawiaj mnie jak jakis znajdziesz...

A co do reszty sie nie wypowiadam bo nie rozumiem
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja np. nie kupuję butów za 119 zł w sieciówkach więc nie wiem (oczywiście nie licząc sklepów CCC itp ale u nich raczej takie rzeczy się nie zdarzają, bo są to sklepu głównie z obuwiem a nie tak jak inne gdzie jest bielizna, skarpety, ubrania buty torby i wszystko).


to ty strasznie wybredna jestes, a jakby ci sie co na wystawie bardzo spodobalo a bylo np. tanie to bys tego nie kupiła?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra napisałam ze nie ma u mnie w miescie CH poniewaz na codzien jak chodze na zakupy to chodze na miastwo w swoim miescie

więcej pytań nie mam, amen.

:bye:
pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więcej pytań nie mam, amen.


ja bym jeszcze cos dodała ale to juz chyba zachowam dla siebie
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ty strasznie wybredna jestes, a jakby ci sie co na wystawie bardzo spodobalo a bylo np. tanie to bys tego nie kupiła?

mam Ci szczerze napisać? dobrze, ale nie mów potem, że się przechwalam
lubię buty ze znaczkiem, który wszyscy znają: Adidas, Nike - moje ulubione.
tak samo bluzy w takich gustuję, ubierając sie w nie mam poczucie, że mają klasę, są wygodne, TRWAŁE, dobrze wykonane, uszyte no i od razu widac, ile za nie płacę (idzie poznac po 3ch paskach i znanym logo), pasuje taka odpowiedz?
nie lubię nosic tanich rzeczy, bo nie jestem osobą biedną aby ubierać się w tanie rzeczy, czy odpowiada CI to? co oczywiscie nie znaczy, ze nasmiewam sie z ludzi ubierających sie na targu, broń boże!!!! każdy ubiera sie w to, na co go stać.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym jeszcze cos dodała ale to juz chyba zachowam dla siebie

no i dobrze ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011

porównam to do tego: faceci napinają się autami: audi, bmw, felgi, xenony i inne wypasy, ja lubię nosić markowe rzeczy, chyba tyle w temacie.

pauluss99
pauluss99
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam Ci szczerze napisać? dobrze, ale nie mów potem, że się przechwalam lubię buty ze znaczkiem, który wszyscy znają: Adidas, Nike - moje ulubione. tak samo bluzy w takich gustuję, ubierając sie w nie mam poczucie, że mają klasę, są wygodne, TRWAŁE, dobrze wykonane, uszyte no i od razu widac, ile za nie płacę (idzie poznac po 3ch paskach i znanym logo), pasuje taka odpowiedz?


Rozumiem cie i ok

Konto usunięte
Konto usunięte: nie lubię nosic tanich rzeczy, bo nie jestem osobą biedną aby ubierać się w tanie rzeczy, czy odpowiada CI to? co oczywiscie nie znaczy, ze nasmiewam sie z ludzi ubierających sie na targu, broń boże!!!! każdy ubiera sie w to, na co go stać.


choc wydaje mi sie ze jestes troche materialistką ale mam to gdzieś
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.