Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

praksyda
praksyda
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: koleżanki po rozstaniu z mężem xd

aa to nie przeszkadzam.
redarrow
redarrow
  28 marca 2018

Tu "aa" nie pomoże xd tutaj trzeba egzorcysty xd

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

Nie wiem kto tu leczy kompleksy i po czym :-))) moze ktos sobie wkoncu uswiadomil jak niski poziom reprezentuje ( wystarczy spojrzec na słownictwo)

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

" chora wariatka, kazdy ją tu nienawidzi".. Hmm..ciekawą masz opinię - i na pewno nie bez powodu. Pozdrawiam i na tym koñczę z Tobą rozmowę bo jak to się mówi : "nie kłóć sie z idiotą, bo ktoś może was pomylić".

redarrow
redarrow
  28 marca 2018

to się nazywa mieć coś kopułką nie teges xd najpierw narobić w majty i dodać na cl,a później zaśmiecać temat komuś innemu i pisać do tej osoby xd Wszyscy w domu poza tobą zdrowi? mam nadzieję, że wariaci parami u was nie chodzą boby się pozabijali

Ps

a jakież to słownictwo niedozwolone regulaminem używam?

Prawdziwa dama pali, pije, klnie i ogląda się za FACETAMI a nie za cipuszkami kryptolesbijeczko xd

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

Może to się jakoś leczy- sprubuj , warto..bo aż się o Ciebie martwię...

redarrow
redarrow
  28 marca 2018

Flaki z olejem mają więcej ikry od ciebie "rybeńko" xd

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: " chora wariatka, kazdy ją tu nienawidzi".. Hmm..ciekawą masz opinię

Wypowiedź jednej, obrazonej zyciem osoby można nazwać opinią?

Tak btw. wystarczy tej bitwy jajnikowej, do niczego dobrego to nie prowadzi.
Konto usunięte
Konto usunięte: wkoncu
Konto usunięte
Konto usunięte: sprubuj

Konto usunięte
Konto usunięte: jak niski poziom reprezentuje (

Ciekawe, ciekawe.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to się jakoś leczy- sprubuj , warto..bo aż się o Ciebie martwię...


Niepotrzebnie #ortografia.pl
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  30 marca 2018

"Spróbuj". Dzięki - mój błąd ;-)

polskakylie
polskakylie
  30 marca 2018

Ja osobiście chodzę na co dzień naturalna a maluje się tylko i wyłącznie do zdjęć czy jakiś wyjść i szczerze przy byciu naturalnym jest lepiej bo nie niszczy sie cery

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  3 kwietnia 2018

meska czesci fotki pamietajcie,

ze nawet jesli kobieta jest przy tobie bez ubrania, to nie znaczy, ze ci ufa, jak jest bez makijazu, to wtedy tak

JazzJazz
JazzJazz
  3 kwietnia 2018

Każdy niedowartościowany facet szuka plastikowej babki, również niedowartościowanej przez to, że ma małe cycki to sobie robi silikony, bo ma trochę krostek na twarzy to sobie nakłada tapetę.. tylko nam się kobietki wydaje, że akceptujemy siebie a boimy się wyjść z jedną krostą na twarzy czy bladą cerą, bo to jest już powód do "podkreślenia urody". Dobra reklama, dobra kasa;)

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  3 kwietnia 2018

Mozna by się pokusić o myśl że tak naprawdę to nie kobieta jest ładna tylko jej makijaż...

ASZABENE
ASZABENE
  3 kwietnia 2018

Kolejne słowo zaraz po "normalnym" ,które zaczyna kłuć w oczy to niedowartosciowany/a . A co dokładnie rozumiecie przez niedowartosciowanie ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.