Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

RedRiding
RedRiding
  3 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Przyznam, że temat bardzo ciekawy, ale na rozwinięcie go tutaj nie ma szans, bo zaraz obie strony zaczną sobie skakać do oczu. Ja ciągle twierdzę, że współczesna cywilizacja poza botoksem i silikonem nie wynalazła nic nowego, a wręcz przeciwnie, cofamy się wstecz. Przeczytałam tutaj dużo kąsliwych uwag pod adresem kobiet(o zgrozo od samych kobiet również) które w taki czy inny sposób poprawiają swoją urodę, ale większość panów zapomniała, że również mężczyźni coraz częściej korzystają z salonów piękności, kosmetyczek, używają podobnych kremów, robią makijaż czy depilują swoje ciało. O tym jakby zapomnieli :)

RedRiding
RedRiding
  3 kwietnia 2018

Rozumiem, że wypowiadający się negatywnie w tym temacie, preferują styl "na niechluja" :)

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  3 kwietnia 2018

Facet który o siebie dba to pedał bo goli jajka pachy i zmienia gacie i skarpety co dziennie ? Prawdziwy facet to zarośniety ryj siano na głowie brud pod paznokciami albo obgryzione paznokcie do tego lanie po desce bekanie picie piwa i opowiadanie obleśnych kawałów?

RedRiding
RedRiding
  3 kwietnia 2018

Dobre pytanie, ale sądząc po wypowiedziach niektórych, to chyba tak :)

ASZABENE
ASZABENE
  3 kwietnia 2018

Kiedyś tutaj padło "modne jest wszystko na drwala ,ubiór ,fryzura ,zarost ,a daj takiemu siekiere to nie będzie wiedział z której strony ja złapać ".

RedRiding
RedRiding
  3 kwietnia 2018

Oby tylko golić się nią nie zaczął, bo się pozacina :) Stylizacja- na- to jedno, ale gro mężczyzn reguluje sobie brwi, czy używa maseczek, czy pudrów, robi delikatny makijaż

ASZABENE
ASZABENE
  4 kwietnia 2018

U prezenterów telewizyjnych czy aktorów to raczej chleb powszedni ,aczkolwiek nie wiem czy robią to na codzień czy jedynie przed kamerami . Osobiście kiedyś mieszkałem z kolesiem (praca w deleggacji )który miał jedną walizkę ubrań ,a drugą kosmetyków . To była tragedia ,w łazience wieczorem siedział dwie godziny i pickowal się jak księżniczka przed balem.

JazzJazz
JazzJazz
  4 kwietnia 2018

Niedowartościowana, my kobiety często tak mamy, że nie wyjdziemy nawet do sklepu bez makijazu, chodzimy w makijazu na co dzien a dlaczego? Dlaczego te wszystkie wymalowane kobietki, nie pokażą się bez makijazu? :) Często można usłyszeć w kobiecym gronie, nie wyjdę bez makijażu, bo wyglądam jak gówno... dosłownie. To oznacza, że się nie akceptują, tak jak jeden Pan napisał, w sumie "makijaż jest ładny" same często wmawiamy sobie bzdury, myslimy ze mezczyzna ocenia nas przez makijaz, ładne ciuchy itp.

JazzJazz
JazzJazz
  4 kwietnia 2018

Zawiły temat :)

RedRiding
RedRiding
  4 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedowartościowana, my kobiety często tak mamy, że nie wyjdziemy nawet do sklepu bez makijazu, chodzimy w makijazu na co dzien a dlaczego? Dlaczego te wszystkie wymalowane kobietki, nie pokażą się bez makijazu? :) Często można usłyszeć w kobiecym gronie, nie wyjdę bez makijażu, bo wyglądam jak gówno... dosłownie. To oznacza, że się nie akceptują, tak jak jeden Pan napisał, w sumie "makijaż jest ładny" same często wmawiamy sobie bzdury, myslimy ze mezczyzna ocenia nas przez makijaz, ładne ciuchy itp.


No to nam odpowiedz, dlaczego dodałaś zdjęcie umalowana jak pazdra i z uporem maniaka komentujesz to?
RedRiding
RedRiding
  4 kwietnia 2018

Dziewczynko z zapałkami, gdybyś w miejscu gdzie masz grzechotkę, miała chociaż śladowe ilości mózgu, to dawno temu doszłabyś do wniosku, że bronię tutaj takie jak Ty. Te twoje brwi od młotka straszą, ale Ty postanowiłaś z uporem maniaka wypowiadać się na temat innych kobiet

RedRiding
RedRiding
  4 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: U prezenterów telewizyjnych czy aktorów to raczej chleb powszedni ,aczkolwiek nie wiem czy robią to na codzień czy jedynie przed kamerami . Osobiście kiedyś mieszkałem z kolesiem (praca w deleggacji )który miał jedną walizkę ubrań ,a drugą kosmetyków . To była tragedia ,w łazience wieczorem siedział dwie godziny i pickowal się jak księżniczka przed balem.


Niekoniecznie. Przejdź się po salonach kosmetycznych większych miast i zapytaj ilu mężczyzn korzysta z ich usług. Zapytaj kosmetyczek, pedikiurzystek, stylistek
ASZABENE
ASZABENE
  4 kwietnia 2018

Bywalcem wielkich miast nie jestem zbyt często ,dlatego mówię o tym czego jestem pewien lub doświadczyłem ,ale nie wątpię ,ze tak jest . Z drugiej strony co się dziwić ludziom ,każdy szuka wymarzonej drugiej połówki, aby taka mieć samemu od siebie też trzeba coś dac ,aby móc wymagać .

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  4 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy niedowartościowany facet szuka plastikowej babki, również niedowartościowanej przez to, że ma małe cycki to sobie robi silikony, bo ma trochę krostek na twarzy to sobie nakłada tapetę.. tylko nam się kobietki wydaje, że akceptujemy siebie a boimy się wyjść z jedną krostą na twarzy czy bladą cerą, bo to jest już powód do "podkreślenia urody". Dobra reklama, dobra kasa;)

Ja się nie maluję i ani nie jest to dla mnie problem żeby tak wyjsc z domu ani nie narzekam na brak uwagi ze strony facetów..naprawdę są tacy których interesuje coś więcej niż wywalone silikony ;-)
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  4 kwietnia 2018

A jajgorsze jest to , jeśli naprawdę ładna dziewczyna umaluje się jak wamp i jest święcie przekonana że wygląda nieziemsko..taka moda ?? Hhmm..jakoś nie chce mi się wierzyć, że faceci naprawdę tego oczekują ..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.