Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

CuteNinja
CuteNinja
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a w razie draki

Gdzie draka, tam i ja! :ninja: A o co chodzi?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: leon28: ASZABENE: Grande Sierra Leone raczej w stronę marynarza bym poszedł ,Kolumb odkrywca ,szkorbut i te sprawy . cwane, chyba wiem co ci chodzi po glowie. marynarze maja sporo kobiet, kazda w innym porcie Nie Panie Leonie ,mój statek już zakotwiczony ,a poszło w kierunku marynarzy ponieważ na statkach aut nie używają ,a w razie draki doplynąć mogą bez butów .

dobra keja to podstawa ;-)
a co do butow, to fakt buty w plywaniu przeszkadzaja, szczegolnie betonowe.
ASZABENE
ASZABENE
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: a w razie draki Gdzie draka, tam i ja! A o co chodzi?

Zakapior z Ciebie d83dde0a
Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W czasach faraonów makijaż był oznaką przynależności do danej kasty i symbolem dbałości o ciało.Używano również różnego rodzaju olejków wonnych np do kąpieli, olejów do namaszczania ciała, farb do włosów i różnych innych nazwijmy to umownie"kosmetyków"

A tak dokładniej kto używał?Świta faraona czy pospólstwo?W późniejszych wiekach panowie dworów ,czy ci którzy na tych panów "orali"?Ze ktoś w dawnych czasach usmarował się węglem drzewnym z wygaszonego ogniska ,to jeszcze nie jest ogólnie rozumiana kosmetyka.Jedno jest pewne ,ci niskiego stanu zawsze chcieli dorównać tym stanu wysokiego i taką sytuację mamy po dziś dzień.
ASZABENE
ASZABENE
  20 marca 2018
leon28
leon28: ASZABENE: leon28: ASZABENE: Grande Sierra Leone raczej w stronę marynarza bym poszedł ,Kolumb odkrywca ,szkorbut i te sprawy . cwane, chyba wiem co ci chodzi po glowie. marynarze maja sporo kobiet, kazda w innym porcie Nie Panie Leonie ,mój statek już zakotwiczony ,a poszło w kierunku marynarzy ponieważ na statkach aut nie używają ,a w razie draki doplynąć mogą bez butów . dobra keja to podstawa ;-) a co do butow, to fakt buty w plywaniu przeszkadzaja, szczegolnie betonowe.

Tak kiedyś mafiozi się bawili ,a teraz ruskiego szpiega uśmiercić nie umieją .
redarrow
redarrow
  20 marca 2018
Nafucony
Nafucony: A tak dokładniej kto używał?Świta faraona czy pospólstwo?W późniejszych wiekach panowie dworów ,czy ci którzy na tych panów "orali"?Ze ktoś w dawnych czasach usmarował się węglem drzewnym z wygaszonego ogniska ,to jeszcze nie jest ogólnie rozumiana kosmetyka.Jedno jest pewne ,ci niskiego stanu zawsze chcieli dorównać tym stanu wysokiego i taką sytuację mamy po dziś dzień.


Odbij!!
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: leon28: ASZABENE: leon28: ASZABENE: Grande Sierra Leone raczej w stronę marynarza bym poszedł ,Kolumb odkrywca ,szkorbut i te sprawy . cwane, chyba wiem co ci chodzi po glowie. marynarze maja sporo kobiet, kazda w innym porcie Nie Panie Leonie ,mój statek już zakotwiczony ,a poszło w kierunku marynarzy ponieważ na statkach aut nie używają ,a w razie draki doplynąć mogą bez butów . dobra keja to podstawa ;-) a co do butow, to fakt buty w plywaniu przeszkadzaja, szczegolnie betonowe. Tak kiedyś mafiozi się bawili ,a teraz ruskiego szpiega uśmiercić nie umieją .

tak na serio to pewnie nie chodzilo o samo usmiercenie, tylko mialo sie to dziac z hukiem, zeby inni widzieli, ze w przypadku zdrady konsekwencje beda wyciagane nawet po latach i w pelnym zakresie.
redarrow
redarrow
  20 marca 2018
CamBeck
CamBeck: Nie o to mi chodziło.Myślałem o chirurgii plastycznej i to o tej bardzo ekspansywnej.


Proszę mnie poprawić, bo być może się mylę, ale wydaje mi się, że silikonu bezinwazyjnie wszczepić się nie da! Jest to zabieg chirurgii plastycznej. Wydawało mi się, że każdy w miarę rozgarnięty osobnik ma świadomość tego, z czym wiąże się to słowo chirurgi estetycznej i nie ma potrzeby zagłębiać się w to
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: "Świat się rozwija ,korzystajmy z tego ". To mnie zainteresowało ,należałoby zadać pytanie dokąd to wszystko zmierza? Czy nadmiar ewolucji nie doprowadzi do naszego upadku ? Czy chcąc być lepszymi ,wydajniejszymi i piekniejszymi nie doprowadzimy do własnej zguby ?

Nie ma to jak wyrwać jedno zdanie z kontekstu i przyczepić się. Czytając całą moją wypowiedź można dojść do wniosku, że chodzi o mało ingerujace zmiany. Tak, jestem za jeśli ktoś ma taką potrzebę. Nigdy nie rozumiałam hejtu kobiet nie używających kosmetyków i obrażających innych. Mi to jest obojętne, jeśli jest w granicach dobrego smaku.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: XDDDDDD WTF ? :D :D :D

Co byś chciał Słoneczko? Samego oburzenia, iksde i łotdefak mi nie wystarczy. Chyba za glupia jestem.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  21 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: ASZABENE: "Świat się rozwija ,korzystajmy z tego ". To mnie zainteresowało ,należałoby zadać pytanie dokąd to wszystko zmierza? Czy nadmiar ewolucji nie doprowadzi do naszego upadku ? Czy chcąc być lepszymi ,wydajniejszymi i piekniejszymi nie doprowadzimy do własnej zguby ? Nie ma to jak wyrwać jedno zdanie z kontekstu i przyczepić się. Czytając całą moją wypowiedź można dojść do wniosku, że chodzi o mało ingerujace zmiany. Tak, jestem za jeśli ktoś ma taką potrzebę. Nigdy nie rozumiałam hejtu kobiet nie używających kosmetyków i obrażających innych. Mi to jest obojętne, jeśli jest w granicach dobrego smaku.BekaZciebieModzie: XDDDDDD WTF ? :D :D :D Co byś chciał Słoneczko? Samego oburzenia, iksde i łotdefak mi nie wystarczy. Chyba za glupia jestem.

Nie wiem czy zauważyłaś ,ale rozważałem zupełnie coś innego ,po prostu ostatnie zdanie mi podpasowalo ,a już na pewno się nie czepialem .
redarrow
redarrow
  21 marca 2018

Nie tak słodko jak myślisz? :)

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy zauważyłaś ,ale rozważałem zupełnie coś innego ,po prostu ostatnie zdanie mi podpasowalo ,a już na pewno się nie czepialem .

"Czy chcąc być lepszymi ,wydajniejszymi i piekniejszymi nie doprowadzimy do własnej zguby"

W Twojej wypowiedzi wyczulam mylne powiązanie z tematem przewodnim w tym temacie. :mrgreen:
Już dawno świat doprowadził, sam fakt tego, że teraz liczy się tylko fit wygląd i chwalenie się ciałem, sprzedawanie prywatności daje do myślenia... Nie chcę nawet myśleć co będzie za pare lat :).
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  21 marca 2018

No tak ,nie zwróciłem wogóle uwagi o czym jest ten temat ,mój błąd . Jak na to spojrzeć to faktycznie mogłoby się to tutaj wkomponowac .

kamel321
kamel321
  24 marca 2018

naturalne ,co znaczy naturalne z wlosami pod pachami i na nogach jak dla to bleeeeeee nie te czasy

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018

Mozna być naturalną i zadbaną. Naturalna ( nie ma tony tapety, botoxu, silikonu w cyckach) i zarazem dbająca o siebie ( depilacja, zdrowy tryb życia, kobiecy styl ubierania się , bez wylewających się cyców z przyciasnego stanika w celu osiągnięcia efektu "wow".). Jestem naturalna, nie wrzucam fotek w bieliznie a mimo to nie narzekam na brak zainteresowania ze strony facetow. Widocznie można:-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.