Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

candy14x
wpis jest ukryty
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzień dobry

?????????
redarrow
redarrow
  27 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem naturalna, nie wrzucam fotek w bieliznie a mimo to nie narzekam na brak zainteresowania ze strony facetow.


Myślę, że nie wynika on z Twojej skromności i purytanizmu, a z obawy, że Twój mąż wystawiłby Ci walizki za drzwi z dopiskiem"dziwka"

Ich zainteresowanie nie wynika z chęci poznania Twojego mózgu, tylko jak Ciebie zastanawia ich czego mężatka szuka na portalu randkowym jakim stałą się fotka i ile czasu zajmie im rozebranie tej "męczennicy" w sutannie
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Niebanalnaona: Jestem naturalna, nie wrzucam fotek w bieliznie a mimo to nie narzekam na brak zainteresowania ze strony facetow. Myślę, że nie wynika on z Twojej skromności i purytanizmu, a z obawy, że Twój mąż wystawiłby Ci walizki za drzwi z dopiskiem"dziwka" Owszem - jestem mężatką w kilkuletniej separacji i wyznaczoną rozprawa rozwodową. Napisałam to , że mam męża, żeby mi ktoś nie zarzucił, że coś ukrywa. Ale cóż - kolejne typowe płytkie myślenie..muszę Cię zadziwić , bo są tu naprawdę wartościowi faceci...ale co Ty możesz o tym wiedzić, skoro swoją prezencją zwabiasz tylko takich na Twoim poziomie :-))))) Ich zainteresowanie nie wynika z chęci poznania Twojego mózgu, tylko jak Ciebie zastanawia ich czego mężatka szuka na portalu randkowym jakim stałą się fotka i ile czasu zajmie im rozebranie tej "męczennicy" w sutannie
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

Oj, wyśw.mi szwankuje i zle wskoczyło..ale ktoś doczyta na pewno mój tekst w środku. Przykre jest też to , że kobiety takie jak Ty - naprawdę uważają, że trzeba się rozebrać żeby błysnąć, i że nic innego facetów nie interesuje...Życzę powodzenia ;-)

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

A swoją drogą nie dziwi mnie że tyle tu kobiet szuka tego jedynego bez skutku..tyle w Was jadu dziewczyny, że to aż przykre...czeouacie się byle czego, zamiast wyrazac swije zdania na poziomie, to ktytykujecie, obrażacie, gnoicie...co sobą reprezentujecie ???? Smutne..

HardstyIe
HardstyIe
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny co sobą reprezentujecie ????

Myślę że same pojęcia nie mają co reprezentują.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Niebanalnaona: Dziewczyny co sobą reprezentujecie ???? Myślę że same pojęcia nie mają co reprezentują.


pamietajcie, ze w burdelu nie potrzeba kapliczek
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018
leon28
leon28: HardstyIe: Niebanalnaona: Dziewczyny co sobą reprezentujecie ???? Myślę że same pojęcia nie mają co reprezentują.pamietajcie, ze w burdelu nie potrzeba kapliczek

WOW..
HardstyIe
HardstyIe
  28 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
leon28
leon28: pamietajcie, ze w burdelu nie potrzeba kapliczek

Aha :lodzik:
redarrow
redarrow
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj, wyśw.mi szwankuje i zle wskoczyło..ale ktoś doczyta na pewno mój tekst w środku. Przykre jest też to , że kobiety takie jak Ty - naprawdę uważają, że trzeba się rozebrać żeby błysnąć, i że nic innego facetów nie interesuje...Życzę powodzenia ;-)


Czy Ty widziałaś gdziekolwiek tutaj moje zdjęcia? Może w odległej galaktyce :) W przeciwieństwie do Ciebie, nie interesuje mnie internetowy fejm i komplementy internetowych nołlajfów. Nie widzę potrzeby dowartościowywania się w necie, a już na pewno nie na fotce! Za bardzo cenię sobie swoją prywatność czego akurat nie można powiedzieć np o Tobie
redarrow
redarrow
  28 marca 2018

Szczerze?! chcesz i oceniasz inne kobiety, a ja nie widzę między wami żadnej różnicy! Może tylko taką, że one robią to oficjalnie, a Ty....(reszta jest milczeniem)

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze?! chcesz i oceniasz inne kobiety, a ja nie widzę między wami żadnej różnicy! Może tylko taką, że one robią to oficjalnie, a Ty....(reszta jest milczeniem)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania...bo chyba masz z tym problem..
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

Własnie dostałam wiad.ma priv, żeby na Ciebie uważac i nie traktować Cię poważnie bo jesteś...zresztą zoatawię to dla siebie.Nie jest moją rolą kogoś oczerniać...tylko dziwi mnie że w Twojej sytuacji piszesz w ogóle takie rzeczy ;-))

redarrow
redarrow
  28 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A mnie dziwi, że kobieta z twoim statusem interesuje się życiem innych kobiet zamiast swoim i swojego męża, a dodatkowo lansuje się na portalu randkowym grzebiąc w życiu innych kobiet!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.